صفحه 395 از 506 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405445495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

آقا عمرتو برا اسپانیا نذار!
    منم تو شهریوری ویزام ریجکت شد!!! بدون هیچ دلیلی! علارغم اینکه دانشگاه قبول کرد که برای سال بعد دیفر کنم من دیگه برای اسپانیا اقدام نمی کنم، دو تا ادمیشن دیگه برای اروپا دارم برای یکی دیگه از اونا اقدام می کنم شما هم الکی وقتتو هدر نده.
    البته یه چیزی که هست چون شما می خوای بعدش (بعد از ریجکتی D برای غیر شینگن (آمریکا یا کانادا) اقدام کنی مشکل زمانی نخواهی داشت و اصلن می تونی همزمان اقدام کنی. درضمن من فک کنم IESE هم ارزششو داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم برای IESE اپلای می کنم هنوز اپلیکیشنو سابمیت نکردم اما وقتی وضعیت این دوستمونو دیدم احساس کردم برم ۵۰ یورو هزینه اپلیکیشن فی رو واسه خودم بستنی بخرم بهتره!! البته من واسه آمریکا و کانادا هم اقدام کردم ولی شرایط اینم بد نبود اما با این اوضاع... دو تا سوال هم واسم پیش اومد، اول شما فاند هم داشتید؟ و دوم مدرک زبان اسپانیایی رو دانشگاه می خواد یا سفارت یا شما خودتون محض محکم کاری اضافه کردین؟

دارالترجمه تولدو خیلی خوبه آدرسش تو سفارت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط hani64 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دارالترجمه هایی که به زبان اسپانیایی مدارکتون رو ترجمه کردن و راضی بودین از کار و انصافشون ،میشه معرفی کنین،ممنون

Junior Member

دوستان کسی تازگیا برا ویزا اقدام کرده؟؟ شرایط چه جوریه الان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام دوستان
    من از دانشگاه بارسلونا در مقطع دکترا پذیرش دارم , مصاحبه از طریق اسکایپ هم داشتم دو سه هفته پیش که اطلاعات این سایت خیلی بهم کمک کرد , اما خیلی نگرانم و چند تا سوال دارم امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم :
    1- دانشگاه از من مدرک زبان نخواسته و طی مصاحبه اسکایپ استادم گفت زبانت خوبه با این اوضاع مدرک آیلتس را باید بگیرم حتما؟؟ و اگر جواب مثبت هست چه نمره ای مورد قبوله سفارته ؟
    2- برای بالا بردن شانس گرفتن ویزا چه راهکاری و پیشنهاد میکنین ؟؟؟ کلا وضعیت گرفتن ویزا از سفارت اسپانیا چجوریه ؟؟؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Energy Systems - (Ph.D Student) - UPC (Barcelona Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط erfany نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه بارسلونا در مقطع دکترا پذیرش دارم , مصاحبه از طریق اسکایپ هم داشتم دو سه هفته پیش که اطلاعات این سایت خیلی بهم کمک کرد , اما خیلی نگرانم و چند تا سوال دارم امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم :
    1- دانشگاه از من مدرک زبان نخواسته و طی مصاحبه اسکایپ استادم گفت زبانت خوبه با این اوضاع مدرک آیلتس را باید بگیرم حتما؟؟ و اگر جواب مثبت هست چه نمره ای مورد قبوله سفارته ؟
    2- برای بالا بردن شانس گرفتن ویزا چه راهکاری و پیشنهاد میکنین ؟؟؟ کلا وضعیت گرفتن ویزا از سفارت اسپانیا چجوریه ؟؟؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز....
    اگر در مصاحبه تایید شده اید دیگه نیازی به مدرک زبان ندارین ....اما اگر خوندین و آزمون قراره بدین به زودی ..حتما شرکت کنین.
    اگر فاند داشته باشین و قرارداد کار ..همین قرارداد کار خودش برگ برنده بزرگیه ...
    اما اگر قراره با هزینه شخصی خودتون بیاین ..مستندات مالی خیلی مهمه .....
    برای زبان هم می تونید از استادتون که بهتون پذیرش داده یه نامه تاییدیه در مورد سطح زبانتون بگیرین و اینکه در نامه مثلا قید کنه که به شما احتیاج داره همین کافیه.
    نهایتش اینه که اون کارمند سفارتی که اونجا نشسته با شما انگلیسی حرف میزنه تا بدونه سطح زبانتون چقدره. زیاد نگران نباش.
    نوشتن SOP برای سفارت...و تاکید بر اینکه بعد درس خوندن میخواین برگزدین ایران هم خیلی مهمه. خیلی.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام دوستان عزیر
    ممنون از همه دوستانی که وقت میگذازن و راهنمایی می کنند.
    من برای دکترا اسپانیا قصد دارم اقدام کنم. تا جایی که اطلاع دارم دانشگاههای اسپانیا آیلتس الزامی نیست. می خواستم ببینم نداشتن مدرک زبان می تونه باعث ریجکت شدن ویزا بشه . با هزینه خودم می خوام برم اما رزومه ام بد نیست.شاگرد اول دوره لیسانس و فوق هستم. از دانشگاه امیرکبیر اما با توجه به اینکه چند سال از فارغ التحصیلی ام میگذره و زبان ندارم و مقاله علمی پژوهشی دارم نه ISI، گزینه اسپانیا رو انتخاب کردم.
    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید. نمی خوام وقتم تلف بشه اگر فکر میکنید بدون زبان احتمال ریجکتی زیاده لطفا نظراتتون رو بفرمائید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط vesi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیر
    ممنون از همه دوستانی که وقت میگذازن و راهنمایی می کنند.
    من برای دکترا اسپانیا قصد دارم اقدام کنم. تا جایی که اطلاع دارم دانشگاههای اسپانیا آیلتس الزامی نیست. می خواستم ببینم نداشتن مدرک زبان می تونه باعث ریجکت شدن ویزا بشه . با هزینه خودم می خوام برم اما رزومه ام بد نیست.شاگرد اول دوره لیسانس و فوق هستم. از دانشگاه امیرکبیر اما با توجه به اینکه چند سال از فارغ التحصیلی ام میگذره و زبان ندارم و مقاله علمی پژوهشی دارم نه ISI، گزینه اسپانیا رو انتخاب کردم.
    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید. نمی خوام وقتم تلف بشه اگر فکر میکنید بدون زبان احتمال ریجکتی زیاده لطفا نظراتتون رو بفرمائید.
    سلام دوست عزیز
    برای اپلای کردن مدرک زبان الزامی نیست و جزو مدارک لازم برای ویزا هم نیست البته اگر مدرک زبان داشته باشید یک امتیاز مثبت هست. اما در مورد اسپانیا و تحصیل با هزینه شخصی بهتون توصیه اکید می کنم که اسپانیا رو فقط در شرایطی که پذیرش با فاند بهتون دادند انتخاب کنید در غیر اینصورت اصلا جای مناسبی نیست برای تحصیل با هزینه شخصی. شما با شرایطی که دارید کشورهای شمال اروپا رو بیشتر هدفتون قرار بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط libra20023000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای اپلای کردن مدرک زبان الزامی نیست و جزو مدارک لازم برای ویزا هم نیست البته اگر مدرک زبان داشته باشید یک امتیاز مثبت هست. اما در مورد اسپانیا و تحصیل با هزینه شخصی بهتون توصیه اکید می کنم که اسپانیا رو فقط در شرایطی که پذیرش با فاند بهتون دادند انتخاب کنید در غیر اینصورت اصلا جای مناسبی نیست برای تحصیل با هزینه شخصی. شما با شرایطی که دارید کشورهای شمال اروپا رو بیشتر هدفتون قرار بدید.

دوست عزیز بسیارسپاسگزارم از راهنماییتون
    می تونم بپرسم چرا اسپانیا بدون فاند و هزینه شحصی گزینه خوبی نیست؟ به چه لحاظ ؟اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
    در خصوص شمال اروپا که فرمودید درسته که کشورهای پیشرفته ای هستند و زندگی در آنجا قابل مقایسه با اسپانیا نیست اما با شرایط من جور در نمیاد چون تا جایی که اطلاع دارم همشون مدرک آیلتس می خواد که با مشغه کاری من نه زمانی برای اینکار دارم نه حوصله ای.
    اگر گزینه ای سراغ دارید که زبان نخواسته باشه لطف زیادی می کنید راهنمایی کنید.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط vesi نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیارسپاسگزارم از راهنماییتون
    می تونم بپرسم چرا اسپانیا بدون فاند و هزینه شحصی گزینه خوبی نیست؟ به چه لحاظ ؟اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
    در خصوص شمال اروپا که فرمودید درسته که کشورهای پیشرفته ای هستند و زندگی در آنجا قابل مقایسه با اسپانیا نیست اما با شرایط من جور در نمیاد چون تا جایی که اطلاع دارم همشون مدرک آیلتس می خواد که با مشغه کاری من نه زمانی برای اینکار دارم نه حوصله ای.
    اگر گزینه ای سراغ دارید که زبان نخواسته باشه لطف زیادی می کنید راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    درخواست مدرک زبان توسط دانشگاه بستگی به گروه داره. و قانون کلی برای اخذ این مدرک وجود نداره.
    در خصوص توصیه دوست دیگه مون من هم باهاشون موافقم. اسپانیا و یا کلا اروپا با هزینه شخصی خیلی توصیه نمیشه. بخصوص برای دوره دکتری.
    چون هزینه ها بالا و متغیر هست و از اونجایی که طول دوره دکتری ممکنه چندین سال و طولانی بشه ممکنه مشکلاتی بوجود بیاد. بخصوص گروههای اسپانیایی که بیشتر درگیر پروژه ها هستن و دوره دکتری رو خیلی طولانی می کنه. شاید پنج درصد بچه ها مشکل نخورن و خیلی سریع دوره رو تموم کنن.
    از طرفی داخل خود شهر هم تمام مردم به زبان اسپانیایی حرف می زنن و انگلیسی براشون اصلا اهمیت نداره در خالیکه کشورهای شمال اروپا اکثرشون انگلیسی رو خیلی خوب بلد هستن.
    آب و هوا و خورد و خوراک و محیط توریستی اسپانیا خیلی جذابه اما فریبنده هم هست بخصوص اگه برای دوره دکتری عازم باشین.
    البته همه اینها توصیه هست و به این معنی نیست که شانس خودتون رو امتحان نکنین. اما این توصیه ها باید گفته بشه. توصیه ها ناشی از تجربه های شخصی هست که به شما اگاهی بهتری بده و با آگاهی وارد یه مسیر 5 ساله بشین. ولی الزاما قانون کلی نیستن و تجربیات هر شخص مختص به خودش هست.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafabastaki نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز....
    اگر در مصاحبه تایید شده اید دیگه نیازی به مدرک زبان ندارین ....اما اگر خوندین و آزمون قراره بدین به زودی ..حتما شرکت کنین.
    اگر فاند داشته باشین و قرارداد کار ..همین قرارداد کار خودش برگ برنده بزرگیه ...
    اما اگر قراره با هزینه شخصی خودتون بیاین ..مستندات مالی خیلی مهمه .....
    برای زبان هم می تونید از استادتون که بهتون پذیرش داده یه نامه تاییدیه در مورد سطح زبانتون بگیرین و اینکه در نامه مثلا قید کنه که به شما احتیاج داره همین کافیه.
    نهایتش اینه که اون کارمند سفارتی که اونجا نشسته با شما انگلیسی حرف میزنه تا بدونه سطح زبانتون چقدره. زیاد نگران نباش.
    نوشتن SOP برای سفارت...و تاکید بر اینکه بعد درس خوندن میخواین برگزدین ایران هم خیلی مهمه. خیلی.
    موفق باشی.
    ممنون از راهنمایی تون , حتما سعی میکنم این نامه تائیدیه رو بگیرم از استادم . یک سوال دیگه دارم و این که فرمودید نامه ای مبنی بر بازگشت من به ایران لازمه رو چطور تهیه کنم ؟
    خیلی گرفتن ویزا برام مهمه, یه جورایی همه زندگیمو ریسک کردم تا به دستش بیارم , در خصوص مدارک و اینکه چطور شانس ویزا رو بالا ببرم اگه راهنمایی دارین ممنون میشم بهم بگید
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)