صفحه 405 از 506 نخستنخست ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415455505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,041 تا 4,050 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

Smile پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط m_karami نمایش پست ها
    من هم شرایط مشابهی دارم. میشه لطفا کسی فرم مدارک لازم برای ویزاها رو دوباره قرار بده؟ ممنون میشم
    یوهووووووووو بالاخره من در این سایت شلوغ در پاسخ به این سوال مطلب مستندی پیدا کردم. برای یافتن پاسخ به انجمن "مدارک لازم برای ویزای اسپانیا" صفحه 68 و 71 برید.

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام دوستان عزیز. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    برای دوره های زبان اسپانیایی یک ماهه و کلا کوتاه مدت، شرایط دریافت ویزا چجوره؟ و چه مدارکی میخوان؟
    کلا سختگیرن تو دادن ویزا؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام دوستان عزیز. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    برای دوره های زبان اسپانیایی یک ماهه و کلا کوتاه مدت، شرایط دریافت ویزا چجوره؟ و چه مدارکی میخوان؟
    کلا سختگیرن تو دادن ویزا؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    اگه وقت تحويل مدرك داشته باشيم ولي نريم سفارت چي ميشه!؟ من مداركم اماده نشد متاسفانه ميخوام دو سه هفته ديرتر برم!
    الان اين وقتي كه دارم رو نرم مشكلي پيش نمياد!؟ بلك ليست اينا ندارن !؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام.من برای فرصت مطالعاتی دکتری به اسپانیا میرم.مدرک کارشناسیم را چند سال قبل به انگلیسی ترجمه کردم آیا باید دوباره برای سفارت به اسپانیایی هم ترجمه کنم؟در حالت کلی ترجمه مدارک تحصیلی حتما باید به اسپانیایی باشه یا به انگلیسی هم قبول میکنند؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    کسی هست که فاند داشته باشه و اگر امکانش هست یک نمونه نامه فاند برام بفرسته.
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liliss85 نمایش پست ها
    سلام دوستان من پست ها رو خوندم و واقعا فكر نميكردم ويزا اسپانسر هم به اندازه أمريكا سخت باشه . الان كمي استرس گرفتم

من برا دوره مستر مديريت بورس كامل آراسموس رو قبول شدم و همه هزينه هاي سفر و بيمه و خونه و شهريه و ... رو تقبل مي كنه
    با اين أوصاف باز به نامه تمكن مالي نياز هست؟؟؟؟
    من حسابهم ماهي يك ميليون حقوق ميومد توش و فكر نكنم گردش مالي بالايي داشته باشه ولي ميتونم يك مبلغ ١٢٠ مليوني برا يكي دو روز روز بريزم توش و نامه تمكن أزين طريق برا خودم بگيرم. اين خوبه!؟

يه سوْال ديگه اينكه به من ٢٠ جون وقت مدارك بردن داده و من اصلا در جريان لگالايز كردن مداركم تو سفارات اسپانيا نبودم (من قبلا مداركم به انگليسي ترجمه شده و تأييد هاي سازمان هاي قبلي رو داره به غير دادگستري)
    سوْال أولم اينكه مدارك ترجمه شده رو بايد برا لگالايز ببرم !؟
    با توجه به نوشته هاي فروم تا ٢٠ جون نميرسم مدارك لگالايز كنم درسته!؟
    سلام
    میشه لطفا من رو هم در جریان مراحل بذارید. من هم اراسموس مدیریت پذیرش گرفتم ولی از مراحل چیزی نمی دونم. درضمن لطفا پیام خصوصی تون رو هم چک کنید. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

نقل قول نوشته اصلی توسط liliss85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه وقت تحويل مدرك داشته باشيم ولي نريم سفارت چي ميشه!؟ من مداركم اماده نشد متاسفانه ميخوام دو سه هفته ديرتر برم!
    الان اين وقتي كه دارم رو نرم مشكلي پيش نمياد!؟ بلك ليست اينا ندارن !؟������
    با سلام.شرایط رو یکبار چک کنید.اگر وقت داشته باشید و نرید تا سه ماه نمیتونید وقت بگیرید.میتونید وقتتون رو کنسل کنید یا اگر صحبت کنید ممکنه عقب بندازن براتون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

نقل قول نوشته اصلی توسط m_karami نمایش پست ها
    با سلام. من قصد دارم برای فرصت مطالعاتی به اسپانیا برم. خیلی سعی کردم مطالب داخل این موضوع رو کامل بخونم ولی خوب واقعاً زیاد بود. الان یه کم گیج شدم. میشه لطفا راهنمایی کنید که آیا برای گرفتن ویزا، ترجمه مدارک کارشناسی و ارشد به زبان انگلیسی کافیه یا نه باید حتما به زبان اسپانیایی ترجمه بشن؟ اصلا کدام مدارک باید به زبان اسپانیایی ارائه بشن؟
    برای من که فقط جهت فرصت مطالعاتی دوره دکتری میرم اصلا لزومی به ارائه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد هست؟
    ممنون از راهنمای هاتون
    اگر مدارک یا ریز نمراتتون به اسپانیولی ترجمه بشه قطعا مطمن تر خواهد بود.من تا حالا ندیدم برای ویزاهای تحصیلی از کسی ترجمه انگلیسی قبول کنن!برای خود من این پیش اومد.من ترجمه رسمی(بدون مهر دادگستری و خارجه)رو بردم سفارت و قبول هم کردن.ویزا هم گرفتم.اما برای اطمینان اونها رو هم بردم خارجه،هم قضاییه و هم لگالایز خود سفارت.بعدها تو اسپانیا یه روز منو از آموزش دانشگاه خواستن و گفتن مدرک لگالایز شده ات کجاست؟خوشبختانه من داشتم و همون لحظه دادم بهشون. منتها شما دیگه به گواهی سلامت و سو پیشینه نیاز ندارید چون مدت زمان موندن شما حدود شش ماه هست.یعنی برای منکه ارشد یکساله خوندم کسی از من نخواست

با سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر در اسپانیا هستم ( همسرم اینجا دانشجوست ) ولی می خواستم ویزای خودم رو هم از طریق ثبت نام در کالج زبان به دانشجویی تبدیل کنم ، به نظرتون چه طور میتونم احتمال تغییر ویزام به دانشجویی رو در سفارت اسپانیا در ایران افزایش بدم؟ و به نظرتون این کار چه قدر شدنیه ؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)