صفحه 426 از 506 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام دوستان من واسه مقطع کالج اسپانیا اقدام کردم و پذیرشم چن هفته دیگه میاد . طول دوره من به زبان اسپانیایی خواهد بود و مصاحبه سفارتم هم اسپانیایی خواهد بود. به نظرتون ممکنه با من به انگلیسی مصاحبه کنن؟ و اینکه ایا داشتن ایلتس میتونه یه نکته مثبت برای دریافت ویزا باشه؟

Junior Member

سلام ببخشيد پيامهاي خصوصيتون پره ميخواستم بهتون يك پيام بدم

Junior Member

منم واسه كالج اسپانيا اقدام كردم

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام دوستان،

نامه‌ی پذیرشی که دانشگاه میده، در مورد من UPC، شماره‌ی پاسپورت الزامیه؟؟ من در حال خدمت لعنتی سربازی‌ام و هنوز پاسپورت ندارم. با کارت ملی ترجمه شده هم قبول میکنند؟
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

کسی هست ک ترجمه یا فرم پر شده ی سفارت رو داشته باشه؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_1166 نمایش پست ها
    کسی هست ک ترجمه یا فرم پر شده ی سفارت رو داشته باشه؟
    سلام؛
    اگه در یک صفحه‌ی قبل‌تر که میشه این لینک، روی علامت منگنه/گیره جلوی عنوان تاپیک کلیک کنید،‌ فایل‌هایی که دوستان ضمیمه کردن در کل تاپیک رو نشون میده. فایل اول فکر کنم چیزیه که می‌خواین. تو عکس هم که ضمیمه کردم نشون میده. باز اگه نشد پیدا کنید بگید تا ضمیمه کنم اینجا.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام ببخشيد چه مداركي هنگام ترجمه بايد با تاييديه وزارت خارجه و دادگستري باشه؟ واينكه من بخاطر حساب بانكي يك ماشين فروختم بعد گفتن كه بايد سند فروششو ترجمه كنم كه معلوم بشه پولشويي نيست. ميخواستم بدونم سند فروش ماشين بايد با تاييديه ترجمه بشه؟ خيلي ضروريه اگه اطلاع داريد كمكم كنيد مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام؛
    اگه در یک صفحه‌ی قبل‌تر که میشه این لینک، روی علامت منگنه/گیره جلوی عنوان تاپیک کلیک کنید،‌ فایل‌هایی که دوستان ضمیمه کردن در کل تاپیک رو نشون میده. فایل اول فکر کنم چیزیه که می‌خواین. تو عکس هم که ضمیمه کردم نشون میده. باز اگه نشد پیدا کنید بگید تا ضمیمه کنم اینجا.
    خیلی خیلی ممنونم از کمک تون ، فایل رو پیدا کردم. ( نمیدونستم ک فایل ها رو میشه اینجوری پیدا کرد)

فقط یه سوالی دارم ، برای روز مصاحبه اصل مدارک مثلا اصل سند ملک لازمه؟ یا ترجمه و کپی ترجمه کافی ه. چون تو برگه ای ک بهم دادن نوشتن سفارت هیچ مدرک فارسی ای رو قبول نداره.
    و اینکه ترتیب گذاشتن مدارک چجوری ه؟ اصل ترجمه ها با هم و کپی هاشون با هم؟ یا اصل ترجمه و کپی مثلا شناسنمه پست هم ، بعد اصل و کپی مدرک تحصیلی؟

ممنون ک جواب دادین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaajd نمایش پست ها
    سلام ببخشيد چه مداركي هنگام ترجمه بايد با تاييديه وزارت خارجه و دادگستري باشه؟ واينكه من بخاطر حساب بانكي يك ماشين فروختم بعد گفتن كه بايد سند فروششو ترجمه كنم كه معلوم بشه پولشويي نيست. ميخواستم بدونم سند فروش ماشين بايد با تاييديه ترجمه بشه؟ خيلي ضروريه اگه اطلاع داريد كمكم كنيد مرسي
    سلام
    بنظر من فقط ترجمه رسمی با مهر مترجم کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_1166 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از کمک تون ، فایل رو پیدا کردم. ( نمیدونستم ک فایل ها رو میشه اینجوری پیدا کرد)

فقط یه سوالی دارم ، برای روز مصاحبه اصل مدارک مثلا اصل سند ملک لازمه؟ یا ترجمه و کپی ترجمه کافی ه. چون تو برگه ای ک بهم دادن نوشتن سفارت هیچ مدرک فارسی ای رو قبول نداره.
    و اینکه ترتیب گذاشتن مدارک چجوری ه؟ اصل ترجمه ها با هم و کپی هاشون با هم؟ یا اصل ترجمه و کپی مثلا شناسنمه پست هم ، بعد اصل و کپی مدرک تحصیلی؟

ممنون ک جواب دادین
    سلام
    بنظرم عدم و سلامت ضروری هست که مهر خورده باشن.
    شما از مدارکی که فارسی نیستن و آماده کردید به ترتیبی که تو برگه مدارک مورد نیاز هست کپی هم قرار بدید. اگر لازم نبود (اصل یا کپی) را بر می گردونن. (البته بنظرم ترتیب خاصی مد نظر نیست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)