صفحه 445 از 506 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    من نتونستم ویزا بگیرم، ویزام ریجکت شد اونم به دلیل سلیقه ایی عمل کردن این دوستان ... از من یکسری از مدارکی را که باید در زمان تحویل مدارک میگرفتند، نگرفتند . مثل محل اقامت در اسپانیا، گردش حساب خودم ،موتیویشن لددر و حتی یکی از سندهای خونه. من در زمان تحویل مدارک بهشون گفتم که اینها رو ازم نگرفتید ولی اهمیتی بهم ندادند ... زمانی که ریجکت شدم رفتن سفارت و ازشون پرسیدم که دلیل ریجکتیم چیه و با کمال بی ادبی بهم گفتند که وظیفه ی ما جواب دادن به شما نیست (نمیدونم شاید وظیفه ی عمه ی من بوده که بهم بگه چرا ویزا بهم ندادند) نهایتا با مشورت با چند نفر متوجه شذم که به خاطر همین نقص مدارک ریجکتم کردند و هم خودم و هم دانشگاه هر دو از موضوعه ریجکتی شوکه شدیم چون من رزومه ی بسیار خوبی دارم و چند نفر از اساتید اون دانشگاه خواستار این بودند که من به دانشگاه این ها بیام و در پروژه هاشون کمکشون کنم همچنین تمکن مالی و گردش حساب خوبی هم داشتم.... دلم از این پره که زمانی که من مصاحبه داشتم دو تا دختر دیگه هم اومده بودند مصاحبه، و هر دو مدرک سازی و حساب سازی کرده بودند اونم به شکل بسیار تابلویی که هر ابلهی به راحتی متوجه اون میشد ... هر دوی این خانوم ها بهم گفتند که با کاری که ما کردیم به ما ویزا نمیدند و همین جوری اومدیم مصاحبه ولی در کمال تعجب بهشون ویزا دادند !!!!!!!!!!

من اعتراض نزدم به ویزام چون از یه کشور دیگه پذیرش دارم ولی مجبورم 6 ماهی صبر کنم و بعد برای گرفتن ویزا اقدام کنم.

نمیخوام موج منفی بدم ... انشالله که همه و همچنین شما ویزا بگیرید و برید و دیگه برنگردید ولی گاهی اوقات ماجراهایی پیش میاد که بد جوری آدمو میسوزونه ... استرستونو کاملا درک میکنم ولی فکرهای خوب بکنید و امیدوار باشید چون همه ویزاشون ریجکت نمیشه. .... ویزاتونو که گرفتید ایجا پیام بزارید تا جو عوض شه
    خدای من!واقعن متاسفم... این مدارک ضروری رو از شما تحویل نگرفتن؟!!! پس چجوری پروندتون رو تکمیل کرده! آخه پس اون آفیسری که نشسته اونجا، وظیفش چیه غیر اینکه مدارک رو چک کنه تقصی نداشته باشی! اون روز که من سفارت بودم موارد نقص مدرک به خصوص واسه تحصیلیا بسیار زیاد بود و بهشون فرصت میدادن که مدارکی که خواسته بودن رو بیارن. حالا واسه شما اینجوری بوده، واسه ما که حتی یه سریمدارک اضافی که گذاشته بودیم، مثل برنامه سفر و کپی یه سری از مدارک برای اثبات دلیل سفرمون، بهشون یه نیگاه کرد ولی پس نداد و گذاشت بمونه. البته ما توریستی بودیم ولی کلا آقایی که باجه 3 بودن پرانرژی و رفتار نسبتا خوبی داشتن،اگرچه یه کلمه بیشتر از جواب سوالش حرف میزدی دیگه گوش نمی کرد. اون دوتا خانم که گفتید هم تحصیلی بودند؟ اگه می دونستم اینقدر دختر دوستن پارسال قبل قبول شدن اینجا، اقدام می کردم واسه دکترام)) پوستم کنده حیف که دیگه گذشت.
    کاملا درک می کنم. من خودم این 3 ماه خیلی بدو بدو کردم تازه واسه توریستی چه برسه به شما که تحصیلی بودین. واقعن آدم دلش میسوزه.. ولی به این فکر کنید که شاید مورد بهتری در انتظارتون باشه، ان شاالله که از کشوری که قصدش رو دارید پذیرش بشید و موفق باشید.
    ما هم قصدمون صرفا اسپانیا و صرفا مادرید هست که دلیلش رو قبلا نوشتم و امیدوارم چوب صدافت و شفافیتمون رو نخوریم.اگه طبق گفته سفارت باشه هفته بعد جوابمون میاد. نتیجه رو اطلاع میدم. دعا کنید ویزا شیم

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام،
    یکی از دارالترجمه‌ها این فرم رو به من داد [عکس ضمیمه شده]. دکتر هیمن رو در سربرگش نوشت و نظام پزشکی هم که تاییدش کرده و مهرهای وزارت خارجه و دادگستری هم که گرفتم. دست سفارته فعلا تا ببینیم چه خواهد شد..
    سلام. خیلی خیلی ممنون
    میشه لطفا بگین گجا باید برای تایید نظام پزشکی و وزرات خارجه برم؟
    ببخشید من اولین بارمه، اصلا نمیدونم تاییدیه ها رو کجا و چجوری بگیرم.
    هزینه هاش رو اونجا کارت میشکشن یا نقدی ببرم؟

ممنون میشم توضیح بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    من نتونستم ویزا بگیرم، ویزام ریجکت شد اونم به دلیل سلیقه ایی عمل کردن این دوستان ... از من یکسری از مدارکی را که باید در زمان تحویل مدارک میگرفتند، نگرفتند . مثل محل اقامت در اسپانیا، گردش حساب خودم ،موتیویشن لددر و حتی یکی از سندهای خونه. من در زمان تحویل مدارک بهشون گفتم که اینها رو ازم نگرفتید ولی اهمیتی بهم ندادند ... زمانی که ریجکت شدم رفتن سفارت و ازشون پرسیدم که دلیل ریجکتیم چیه و با کمال بی ادبی بهم گفتند که وظیفه ی ما جواب دادن به شما نیست (نمیدونم شاید وظیفه ی عمه ی من بوده که بهم بگه چرا ویزا بهم ندادند) نهایتا با مشورت با چند نفر متوجه شذم که به خاطر همین نقص مدارک ریجکتم کردند و هم خودم و هم دانشگاه هر دو از موضوعه ریجکتی شوکه شدیم چون من رزومه ی بسیار خوبی دارم و چند نفر از اساتید اون دانشگاه خواستار این بودند که من به دانشگاه این ها بیام و در پروژه هاشون کمکشون کنم همچنین تمکن مالی و گردش حساب خوبی هم داشتم.... دلم از این پره که زمانی که من مصاحبه داشتم دو تا دختر دیگه هم اومده بودند مصاحبه، و هر دو مدرک سازی و حساب سازی کرده بودند اونم به شکل بسیار تابلویی که هر ابلهی به راحتی متوجه اون میشد ... هر دوی این خانوم ها بهم گفتند که با کاری که ما کردیم به ما ویزا نمیدند و همین جوری اومدیم مصاحبه ولی در کمال تعجب بهشون ویزا دادند !!!!!!!!!!

من اعتراض نزدم به ویزام چون از یه کشور دیگه پذیرش دارم ولی مجبورم 6 ماهی صبر کنم و بعد برای گرفتن ویزا اقدام کنم.

نمیخوام موج منفی بدم ... انشالله که همه و همچنین شما ویزا بگیرید و برید و دیگه برنگردید ولی گاهی اوقات ماجراهایی پیش میاد که بد جوری آدمو میسوزونه ... استرستونو کاملا درک میکنم ولی فکرهای خوب بکنید و امیدوار باشید چون همه ویزاشون ریجکت نمیشه. .... ویزاتونو که گرفتید ایجا پیام بزارید تا جو عوض شه
    خیلی متاسف شدم ک نتونستین ویزا بگیرین. چقدر بده ک با این شرایط ریجکت تون کردن. درست میگین، هیچکسی توی سفارت به ما جواب نمیده و گاها جواب سوالا رو با بی حوصلگی و بداخلاقی میدن. متاسفانه این ریجکت ها ما رو حداقل 6 ماه عقب میندازه تا بتونیم دوباره برای شنگن اقدام کنیم. من یکی از دوستام همنتونست ویزای دانشجویی بگیره ک دلیلش رو هم نگفتن بهش. اون هم مثل شما مدارکش کامل بود ولی میخواد پیگیری کنه.

امیدوارم بتونین ک برای مقصد بعدی ویزا بگیرین
    موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_2238 نمایش پست ها
    سلام.
    متاسفم ک جوابتون منفی شده.
    اما میشه لطفا بگین ک حدودا چه ساعتی زنگ زدین ک جواب دادن؟ من یه هفته ست ک زنگ میزدم جواب نمیدادن، امروز از شهرستان رفتم ولی هنوز جواب نیومده بود.
    وقتی بهشون گفتم ک چرا جواب نمیدین با یه حالت بدی گفتن ک نمیبینید ک سرمون شلوغه!

ممنون
    سفارت تلفن ها رو خیلی بد جواب میده، شما چاره ای ندارین جز اینکه مرتب رنک بزنین و حداقل هفته ای یکبار مراجعه کنید چون سایت اصلا آپ دیت نیست
    موفق باشین

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط sara112kash نمایش پست ها
    سلام. خیلی خیلی ممنون
    میشه لطفا بگین گجا باید برای تایید نظام پزشکی و وزرات خارجه برم؟
    ببخشید من اولین بارمه، اصلا نمیدونم تاییدیه ها رو کجا و چجوری بگیرم.
    هزینه هاش رو اونجا کارت میشکشن یا نقدی ببرم؟

ممنون میشم توضیح بدین
    خواهش می‌کنم. من نمی‌دونم شما در تهران هستید یا خیر. با فرض اینکه در تهرانید، در این لینک آدرس نظام پزشکی نوشته شده. اگر در شهرستان هستید هم به نظام پزشکی شهرتون تشریف ببرید. کار نظام پزشکی رو خودتون انجام بدید در هر صورت. رایگانه. بعد از اینکه تاییدیه نظام پزشکی رو گرفتید، می‌تونید ببرید به دارالترجمه و براتون ترجمه کنه.
    چون نمی‌دونم وضعیتتون رو، فرض اینکه ویزای تحصیلی می‌خواین اقدام کنید؛ کلن ۴ تا مدرک نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری داره:
    ۱- مدارک تحصیلی: ریزنمرات ارشد و لیسانس.
    ۲- مدارک تحصیلی: دانشنامه‌های نهایی و نه موقت.
    ۳- گواهی سلامت
    ۴- گواهی عدم سوء پیشینه
    خب می‌تونید یه چند ده تومن بیش‌تر هزینه کنید و کل کارهای تاییدیه ورازت خارجه و دادگستری رو خود دارالترجمه براتون انجام بده. خودتون باید دوندگی زیادی کنید و احتمالا دردسرهای خودش رو داره. اکثرن خود دارالترجمه‌ها اینکار رو می‌کنن.
    باز سوالی بود در خدمتم.
    - طبیعتا هر جا بحث پول خوب باشه کارت‌خوان هم هست! کاسبی است دیگر!

Junior Member

خواهش می‌کنم. من نمی‌دونم شما در تهران هستید یا خیر. با فرض اینکه در تهرانید، در این لینک آدرس نظام پزشکی نوشته شده. اگر در شهرستان هستید هم به نظام پزشکی شهرتون تشریف ببرید. کار نظام پزشکی رو خودتون انجام بدید در هر صورت. رایگانه. بعد از اینکه تاییدیه نظام پزشکی رو گرفتید، می‌تونید ببرید به دارالترجمه و براتون ترجمه کنه.
    چون نمی‌دونم وضعیتتون رو، فرض اینکه ویزای تحصیلی می‌خواین اقدام کنید؛ کلن ۴ تا مدرک نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری داره:
    ۳- گواهی سلامت
    ۴- گواهی عدم سوء پیشینه
    خب می‌تونید یه چند ده تومن بیش‌تر هزینه کنید و کل کارهای تاییدیه ورازت خارجه و دادگستری رو خود دارالترجمه براتون انجام بده. خودتون باید دوندگی زیادی کنید و احتمالا دردسرهای خودش رو داره. اکثرن خود دارالترجمه‌ها اینکار رو می‌کنن.
    باز سوالی بود در خدمتم.
    سلام.
    تاییدیه نظام پزشکی رو برای تهران باید به این ادرس مراجعه کنید:
    خيابان كارگر شمالي- بالاتر از جلال آل احمد- خيابان فرشي مقدم(شانزدهم)- شماره 119- سازمان نظام‌پزشكي كل كشور

و برید طبقه ی اول، اونجا بهتون یه فیش 23 تومنی میدن ، میرین همکف از بانک یا کارت خوان پرداخت میکنید. بعد باید گواهی روببرید دالترجمه.

موفق باشید

۳- گواهی سلامت
    ۴- گواهی عدم سوء پیشینه
    باز سوالی بود در خدمتم.
    ممنون از توضیح خوبتون.
    دالترجمه گفته باید تاییدیه نظام پزشکی رو خودم بگیرم، و همینطور وزارت خارجه و دادگستری چون گفته اگه خودشون بگیرن دو هفته طول میکشه.
    شما درباره ی دادگستری و وزرات امور خارجه اطلاعای دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra_1166 نمایش پست ها
    سلام.
    تاییدیه نظام پزشکی رو برای تهران باید به این ادرس مراجعه کنید:
    خيابان كارگر شمالي- بالاتر از جلال آل احمد- خيابان فرشي مقدم(شانزدهم)- شماره 119- سازمان نظام‌پزشكي كل كشور

و برید طبقه ی اول، اونجا بهتون یه فیش 23 تومنی میدن ، میرین همکف از بانک یا کارت خوان پرداخت میکنید. بعد باید گواهی روببرید دالترجمه.

موفق باشید
    سلام ممنون.
    همون روز تحویل میدن؟
    دربارع ی وزارت خارجه و دادگستری اطلاعی دارین؟

سلام
    کسی میدونه بعد از نقص مدارک ، چند روز بعدش جواب میاد؟ دو هفته بعد از نقص مدرک باید حساب کنیم؟

ممنون

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط sara112kash نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه بعد از نقص مدارک ، چند روز بعدش جواب میاد؟ دو هفته بعد از نقص مدرک باید حساب کنیم؟

ممنون
    در ‌بدترین حالت انتظار ۴ تا ۵ هفته‌ای جواب میدن. از خانم‌ها بودن که دقیقا ۵ هفته‌ای جواب گرفتن بعد از مصاحبه. هفته‌ی آخر مرداد ویزا گرفتن. یه آقایی هم بود که ۲۱ روزه جواب گرفته بود. عدد ثابتی نیست در کل. چه برای نقض مدرکی‌ها چه برای غیر اون‌ها. نمونه‌ی زنده‌اش هم من‌ام که از ۷ آگوست منتظرم و امروز ۲۴امه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)