صفحه 456 از 506 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmtmt نمایش پست ها
    سلام. شما میتونید از سایتای مختلف و فیسبوک دنبال جا باشین ولی معمولا باید یه ماه دیپوزیت یا پیش پرداخت بدین که موقع تحویل خونه بهتون پس میدن. ولی بهتره این کار رو نکنید و قبل هر پرداختی خونه رو ببینید. بهترین کار اینه که یه چند روزی هاستل یا هتل باشید و تو این چند روز دنبال جا باشین.
    بعضی سایت ها مثل idealista, fotocasa, میتونن مفید باشن
    از اطلاعات شما ممنونم. ایا برای سفارت پرینت نامه پذیرش ارسالی از دانشگاه کافی است یا نیاز به بردن اصل نامه پذیرش است؟.اصل نامه الان در دانشگاه است.
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    از اطلاعات شما ممنونم. ایا برای سفارت پرینت نامه پذیرش ارسالی از دانشگاه کافی است یا نیاز به بردن اصل نامه پذیرش است؟.اصل نامه الان در دانشگاه است.
    بله پرینت کافیه. فقط این موارد باید توش ذکر شده باشه. اگه این چیزا نیست به دانشگاه میل بزن که اینارو اضافه کنن.
    طول مدت تحصیل، زبان تحصیل، هزینه، شروع دوره

رشته و دانشگاه
    N/A

بله پرینت کافیه. فقط این موارد باید توش ذکر شده باشه. اگه این چیزا نیست به دانشگاه میل بزن که اینارو اضافه کنن.
    طول مدت تحصیل، زبان تحصیل، هزینه، شروع دوره
    مرسی از راهنماییت.این موارد در نامه بود.

رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان

من برای دو ماه دیگر وقت سفارت دارم. در گواهی عدم سوء پیشینه ذکر شده که اعتبار ان تا یک ماه بعد از صدور است.این برای ترجمه یا بردن به سفارت مشکل ساز نیست؟.نیازی به گرفتن دوباره گواهی است؟.

Post پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام
    آفیسر سفارت اسپانیا در روز مصاحبه به من گفت که 20 روز بعد از مصاحبه برای دریافت نتیجه بصورت حضوری مراجعه کنید. حتی گفته است که نیازی نیست بعد از 15 روز به سایت sutramiteconsular.maec.es جهت مشاهده نتیجه مراجعه کنید. اما بعد از حدود 8 روز که این سایت را بررسی کردم وضعیت پرونده من RESUELTO است.
    چونکه ساکن تهران نیستم، میتونم به سفارت مراجعه کرده و نتیجه را زودتر از 20 روزی که آفیسر گفته است دریافت کنم؟

ممنونم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دو ماه دیگر وقت سفارت دارم. در گواهی عدم سوء پیشینه ذکر شده که اعتبار ان تا یک ماه بعد از صدور است.این برای ترجمه یا بردن به سفارت مشکل ساز نیست؟.نیازی به گرفتن دوباره گواهی است؟.
    نسخه اصلی 1 ماه معتبره ولی گویا نسخه ترجمه شده که میخوای تحویل سفارت بدی تا 6 ماه معتبره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط science2016 نمایش پست ها
    سلام
    آفیسر سفارت اسپانیا در روز مصاحبه به من گفت که 20 روز بعد از مصاحبه برای دریافت نتیجه بصورت حضوری مراجعه کنید. حتی گفته است که نیازی نیست بعد از 15 روز به سایت sutramiteconsular.maec.es جهت مشاهده نتیجه مراجعه کنید. اما بعد از حدود 8 روز که این سایت را بررسی کردم وضعیت پرونده من RESUELTO است.
    چونکه ساکن تهران نیستم، میتونم به سفارت مراجعه کرده و نتیجه را زودتر از 20 روزی که آفیسر گفته است دریافت کنم؟

ممنونم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید.
    تماس بگیر. انقدر تماس بگیرین که جواب بدن. تونستن رو که میتونی بری مشکلی نیست ولی برای اینکه مطمئن شی زنگ بزن

تماس بگیر. انقدر تماس بگیرین که جواب بدن. تونستن رو که میتونی بری مشکلی نیست ولی برای اینکه مطمئن شی زنگ بزن
    خیلی ممنونم. با شماره 22568682 تماس گرفتم یک خانم جواب داد گفت که از بخش ویزا یکشنبه تا پنج شنبه پیگیری کنید. بصورت تلفنی نگفتند آماده هست یا نه، یا حتی نگفت که قبول شده ام یا رد. می ترسم برم خود جواب یا حتی نامه ریجت آماده نباشه 2 روز کاریم تلف بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط science2016 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم. با شماره 22568682 تماس گرفتم یک خانم جواب داد گفت که از بخش ویزا یکشنبه تا پنج شنبه پیگیری کنید. بصورت تلفنی نگفتند آماده هست یا نه، یا حتی نگفت که قبول شده ام یا رد. می ترسم برم خود جواب یا حتی نامه ریجت آماده نباشه 2 روز کاریم تلف بشه.
    یکم دیگه صبر کن هفته دیگه برو. ایشالله که ویزا شده باشی

Junior Member

سلام دوستان . من برای فرصت مطالعاتی اسپانیا اقدام کردم و وقت سفارتی که بهم دادن ۱۹ آگوسته، ولی دعوتنامه هایی که دارم یک از ایتالیاست که 25 آگوست شروعشه و اونی که از اسپانیاست ۳ سپتامبر. بنظرتون وقتو دیر بهم ندادن؟ یا این که ۶ روزه ممکنه ویزا رو بدن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)