صفحه 489 از 506 نخستنخست ... 389439479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,881 تا 4,890 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

با سلام. بنده سه شنبه آینده وقت سفارت دارم. می خواستم بدونم مدارکم رو دوشنبه ببرم برای لگالایز همون روز بهم می دن؟ چون شنیدم که فقط روزهای دوشنبه و 5 شنبه انجام می دن!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط NOOSHA_S نمایش پست ها
    با سلام. بنده سه شنبه آینده وقت سفارت دارم. می خواستم بدونم مدارکم رو دوشنبه ببرم برای لگالایز همون روز بهم می دن؟ چون شنیدم که فقط روزهای دوشنبه و 5 شنبه انجام می دن!!!!!!!!!!
    من 1 ماه پیش به سفارت زنگ زدم گفتن که هر روز هفته (1 شنبه تا 5 شنبه) قبل ساعت 10 صبح میشه مدارک رو برد برای لگالایز. عصر همون روز هم تحویل میدن. در ضمن برای سفارت لازم نیست مدارک لگالایز بشه. لگالایز واسه تو اسپانیاس! شما میتونید بعد از روز مصاحبه ببرید واسه لگالایز! فک کنم 100 بار گفته شده این!

Junior Member

سلام. ممنون از راهنمایی هاتون.
    یک سوال دیگه: در مورد گواهی سلامت میشه توضیحات دقیق تری بدید؟ من تهران نیستم. میتونم به هر متخصص داخلی تو شهر خودم مراجعه کنم؟ چه آزمایش هایی رو باید انجام بدم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian72 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنمایی هاتون.
    یک سوال دیگه: در مورد گواهی سلامت میشه توضیحات دقیق تری بدید؟ من تهران نیستم. میتونم به هر متخصص داخلی تو شهر خودم مراجعه کنم؟ چه آزمایش هایی رو باید انجام بدم؟ ممنون
    سلام. تشریف ببرید به مطب پزشک عمومی (ترجیحا به یک پزشک متخصص داخلی و یا خون مراجعه کنید) و ازشون درخواست گواهی سلامت کنید که حتما باید با فرمت خاصی باشه این نامه (دوستان تو صفحات قبل توضیح دادن). معمولا هیچ پزشکی بدون انجام آزمایش های لازم این گواهی رو بهتون نمیده پس چه بهتر که اول برید پیش یه پزشک تا دقیقا چیزایی که مد نظرشون هست از جمله بیماریهای واگیردار و عفونی رو براتون تو دفترچه بنویسه و بعد با جواب برید دوباره پیشش تا براتون بنویسه. بعدش میبریدش تاییدشو از تهران میگیرید 35 هزار تومن هم ازتون میگیرن. بعد میتونید بدید دارالترجمه برای ترجمه. حتما هم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

Junior Member

سلام دوستان من این متن رو تو سایت دارالترجمه تولدو دیدم شاید به دردتون بخوره:
    ابلاغیه جدید سفارت برای ارائه گواهی پزشکی
    این گواهی نامه پزشکی حاکی از این است که خانم /آقا ..................................
    از هیچ یک بیماری هایی که می تواند پیامد های جدی سلامت عمومی را مطابق با مقررات سلامت بین اللملی سال 2005 داشته باشد رنج نمیبرد.

سلام ببخشید من چند تا سوال داشتم فروم رو کامل خوندم ولی متاسفانه جواب سوالاتمو پیدا نکردم.
    مدارکی که باید به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسه هم اصل و هم ترجمه باید تایید بشن یا فقط ترجمه؟
    و اینکه جزو مدارکی که باید به سفارت تحویل بدیم چند قطعه عکس هم باید داشته باشیم یا خیر؟

سلام دوستان من يك پيشنهاد كار از مادريد دريافت كردم اينجا كسي هست كه بمن مك كنه در خصوص پركردن فرم 790 و همينطور ميخواستم بدون سفارت براي ويزاي كار مصاحبه ميگيره؟
    براي زبان مدرك خاصي بايد ارايه داد تو مجوز كار من اومده كه بتونم اسپانياي بفهمم و كمي هم صحبت كنم بيشتر انگليسي مد نظرشونه ميخواستم بدونم امكانش هست سفارت ازم مدرك DELE بخواد اگر كسي تجربه اي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه باتشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leili1044 نمایش پست ها
    دوستان سلام ، مجددا به من بیمه نقص مدرک خورد خیلی روی بیمه حساس شدن نمیدونم از کی اینطوری شده اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه ، سفارت هیچ بیمه ایرانی رو قبول نمیکنه چون امکان امداد رسانی به اروپا رو ندارن و گفتن که بیمه باید تمام هزینه ها رو پیش پرداخت کنه و در خاک اسپانیا هم شرکت فعال داشته باشه در ضمن یک ساله! باشه
    من 10 روز کاری دیگه فرصت دارم بیمه رو مجدد تحویل بدم با این شرایط
    سلام من هم نقص مدرک داشتم بخاطر بیمه می تونید از بیمهswisscare استفاده کنید .اینم لینکی که بتونید به راحتی بیمه رو سفارش بدید و یا حضوری برید و سریع اقدام کنید

https://tehrancreditcard.com/%D9%BE%...are-insurance/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emileon نمایش پست ها
    بله. 1 سری کپی از ترجمه و اصل مدارک کافیه. سفارت معمولا ترجمه رو بر میگردونه به خودتون.

برای ویزا دانشجویی باید فرم درخواست ویزای ناسیونال به زبان اسپانیای رو پر کنید. میتونید از اینجا دانلود کنید:
    http://www.exteriores.gob.es/Consula...pa%C3%B1ol.pdf

اگر اسپانیایی بلد نیستین میتونید از فرم انگلیسیش برای ترجمه استفاده کنید و فرم اسپانیایی رو پر کنید:
    http://www.exteriores.gob.es/Consula...ngl%C3%A9s.pdf
    سلام. می بخشید این لینکی که گذاشتید از فرمی که خود سفارت به من داده دو تا مورد بیشتر داره (شماره 23 و 24) .
    من فرمم خط خوردگی پیدا کرده فردا هم وقت مصاحبه دارم. این رو پرینت بگیرم پر کنم مشکلی نداره؟ چون توی دو شماره با هم فرق دارن!

Junior Member

سلام دوستان یه راهنمایی در رابطه با پر کردن فرم سفارت می خواستم. در قسمت Surname(s) and forename(s) of person providing minor with accommodation or name of accommodating organisation and surname(s) and forename(s) ofcontact person within organisation باید اسم استادی که قرار هست باهاش کار کنیم رو بنویسیم یا Secretary که برای فرستادن نامه پذیرش ایمیل زده؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)