صفحه 493 از 506 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط NOOSHA_S نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من تاریخ 8 مرداد مصاحبه داشتم و چون رسید خرید بیمه و نامه ای که تاریخ شروع ترم رو توش زده باشه رو ازم خواستن، نقصی مدرک خوردم که تا 15 مرداد کاملش کردم. و چون ثبت نام من 5 سپتامبره بلیط و هتلم رو از 24 آگست گرفته بودم. تا امروز که جوابی نیومده و من مجبور شدم بلیط و هتلم رو کنسل کنم. به نظرتون با توجه به اینکه من باید 5 سپتامبر برای ثبت نام اونجا باشم این موضوع رو در نظر می گیرن یا ممکنه ویزام رو دیر بدن؟؟؟ الان نمی دونم چیکار کنم! دانشگاه هم گفتن که تا 4 سپتامبر تعطیلات هستن! من چطور می تونم پیگیری کنم؟؟؟؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
    سلام،
    به امید اینکه کار خوب پیش بره و به موقع بیاد. هرچند بعیده اون موضوع رو در نظر بگیرن. در هر صورت دانشگاه مقصد اصطلاحا راه میاد با دانشجوهای بین‌الملل به خاطر ماجرای ویزا. و ‌برای محکم‌کاری می‌تونید بطور مختصر با ایمیل مطلع‌شون کنید که بخاطر جریان ویزا، ثبت نام با تاخیر انجام خواهید داد.

Junior Member

از دوستان کسی میدونه گواهینامه های خودمون رو اگه بین المللی کنیم اونجا اجازه رانندگی میدن یا نه؟ کلا چجوری میشه اونجا ماشین گرفت و رانندگی کرد؟

Junior Member MedLab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc of Clinical Laboratory Diagnostic

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    بعد از سه هفته پریروز ویزای بنده هم اومد ...

اینو گفتم که دوستان مثبت فکر کنید، مثبت بمانید و مثبت عمل کنید. اگر مدارکتون تکمیل باشه جای هیچ نگرانی نیست

به امید موفقیت همه دوستان

سلام دوست عزیز، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای شما لطفا اگه ممکن هست من رو راهنمایی کنید. من میخوام از یک دانشگاه در اسپانیا پذیرش کورس زبان اسپانیایی بگیرم که چهار ترم و حدود 8 ماه هست و چون دانش زبان اسپانیایی ندارم برای ثبت نام باید از سطح A1 ثبت نام کنم. شروع کلاس هم 16 اکتبر (24 مهر) هست به نظرتون دانشگاه نامه پذیرش بهم میده؟ و اگه نامه پذیرش رو زود بده بهم تو این زمان 40 روزه میشه ویزا گرفت؟ و اینکه چه مدارکی باید واسه ویزا آماده کنم؟

یه دنیا ممنونم از لطف و محبت شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MedLab نمایش پست ها
    سلام لطفا تلگرام یا واتس آپ مراحل گرفتن ویزا رو به من بگین. ایشاله این لطفتون رو جبران میکنم. 989036794522+
    سلام دوست عزیز

همه سوالاتو تا جایی که بتونم همینجا جواب میدم. این پروسه سفارت:

1. پرینت وقت ارایه مدارک
    2. اصل پاسپورت و هزینه ویزا (60 بورو)
    3. فرم درخواست ویزا امضا شده
    4. نامه ثبت نام دانشگاه
    5. نامه کمک هزینه از نهاد آموزشی (در صورت داشتن)
    6. کپی و اصل گواهی عدم سو پیشینه و سلامت
    7. کپی بلیط و بیمه نامه و رزرو هتل مدرک محل اقامت در اسپانیا (سند خانه اجاره نامه)
    8. کپی و اصل ترجمه مدرک تحصیلی همراه با ترجمه ریز نمرات
    9. رزومه و مدارک اضافی
    10. مدارک بانکی (نامه تمکن و ریز گردش و اظهار نامه والدین)
    11. ترجمه سند ملک
    12.کپی و اصل ترجمه شناسنامه
    13. کپی گذرنامه(اصل و کپی گذرنامه فعلی و قبلی فقط صفحه اول و صفحات استفاده شده اعم از ویزا و مهر بر روی کاغذ A4 بدون منگنه)

مدارک به همین ترتیب و بدون منگنه باید تحویل داده شود.

وقتی وارد سفارت اسپانیا میشید یه برگه بهتون میدن که موارد بالا به همین ترتیبی که اینجا آوردم روش ذکر شده.

به آدرس
    emb.teheran.sc@maec.es ایمیل بزنین درخواست اولین وقت ممکن رو بدین و نامه پذیرش و پاسپورتتون هم پیوست کنین.

رشته و دانشگاه

راجع به کورس زبان اگر به فرض اینکه دانشگاه پذیرش بده خیلی معتبر نیست واسه ویزا گرفتن. سعی کن واسه مستر اقدام کنی

داداش یه دنیا ممنونم از لطف و محبتت ایشاله دست خدا پشت و پناهت باشه.
    بذار شرایطم رو کامل بگم. من لیسانس علوم آزمایشگاهی پزشکی دارم. یه دانشگاه هست تو بارسلون که ارشد بیومدیکال ساینس داره به زبان انگلیسی ارایه میده ولی هم رشته اش تحقیقاتیه که من دوست ندارم و هم به همه ی اساتیدش ایمیل زدم برای پیدا کردن استاد راهنما هیچ کدوم جواب ندادن. ولی رشته خودم یعنی علوم ازمایشگاهی رو در مقطع ارشد به زبان اسپانیایی ارایه میدن که ددلاینش از 3 دسامبر شروع میشه و نیاز به پیدا کردن استاد راهنما هم نداره چون منم هیچ آشنایی به زبان اسپانیایی ندارم تو سایت دانشگاه که گشتم متوجه شدم کورس زبان هم دارن که 8 ماه طول میکشه و حتی پذیرش رو از سطح A1 و مقدماتی هم میدن. و برای ثبت نام اولیه شهریه ترم اول که 260 یورو هست رو میخوان. به نظر شما حتی اگه به سفارت بگم که بعد از کورس زبان میخوام تو همون دانشگاه ارشد به زبان اسپانیایی میخوام بخونم کمک نمیکنه؟

برای تمکن مالی یورو دولتی حساب میکنن یا آزاد؟ سند ملک قبوله؟ چه مدت باید پول تو حساب باشه؟ سند ملک رو اول باید قیمت گذاری کرد بعد ترجمه انگلیسی؟ لطفا راجب گواهی سلامت و عدم سو پیشینه هم بهم بگین. و اینکه بعد از گرفتن نامه پذیرش باید به سفارت ایمیل زد برای وقت مصاحبه؟

بازم ممنونم از لطف بزرگواریتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MedLab نمایش پست ها
    داداش یه دنیا ممنونم از لطف و محبتت ایشاله دست خدا پشت و پناهت باشه.
    بذار شرایطم رو کامل بگم. من لیسانس علوم آزمایشگاهی پزشکی دارم. یه دانشگاه هست تو بارسلون که ارشد بیومدیکال ساینس داره به زبان انگلیسی ارایه میده ولی هم رشته اش تحقیقاتیه که من دوست ندارم و هم به همه ی اساتیدش ایمیل زدم برای پیدا کردن استاد راهنما هیچ کدوم جواب ندادن. ولی رشته خودم یعنی علوم ازمایشگاهی رو در مقطع ارشد به زبان اسپانیایی ارایه میدن که ددلاینش از 3 دسامبر شروع میشه و نیاز به پیدا کردن استاد راهنما هم نداره چون منم هیچ آشنایی به زبان اسپانیایی ندارم تو سایت دانشگاه که گشتم متوجه شدم کورس زبان هم دارن که 8 ماه طول میکشه و حتی پذیرش رو از سطح A1 و مقدماتی هم میدن. و برای ثبت نام اولیه شهریه ترم اول که 260 یورو هست رو میخوان. به نظر شما حتی اگه به سفارت بگم که بعد از کورس زبان میخوام تو همون دانشگاه ارشد به زبان اسپانیایی میخوام بخونم کمک نمیکنه؟

برای تمکن مالی یورو دولتی حساب میکنن یا آزاد؟ سند ملک قبوله؟ چه مدت باید پول تو حساب باشه؟ سند ملک رو اول باید قیمت گذاری کرد بعد ترجمه انگلیسی؟ لطفا راجب گواهی سلامت و عدم سو پیشینه هم بهم بگین. و اینکه بعد از گرفتن نامه پذیرش باید به سفارت ایمیل زد برای وقت مصاحبه؟

بازم ممنونم از لطف بزرگواریتون
    سفارت فقط با نامه پذیرش رسمی به شما وقت میده. این که قانعشون کنی که بعدش میخوای بری ارشد بخونی کار خیلی سختیه چون الان فقط کار به الانت دارن نه بعدت. البته این نظر شخصی منه شایدم رفتی و بهت ویزا دادن! خدا میدونه!!!!!

برای تمکن روزی که یورو تو بازار 13 بود تو سفارت 15حساب می کرد. سند ملک به تنهایی نه ولی با گردش حساب و تمکن چرا خوبه. اونا ازت گردش 6 ماهه میخوان که ببینن با حسابت کار کردی یا فقط پول گذاشتی توش واسه سفارت. اگه خودت نداری میتونی حساب و گردش والدین رو بدی. نیازی به قیمت گذاری ملک نیست.

*** تمامی مدارک به زبان اسپانیایی و با مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه (انگلیسی به هیچ وجه قبول نیست).

Junior Member

برای گواهی
    هر پزشکی میتونه بنویسه ا (ترجیحا داخلی یا خون) اول برای شما یه چکاپ کامل مینویسه و بعد طبق اون گواهی میده فقط بعدش حتما باید ببرید نظام پزشکی تایید بشه گواهی حتما هم باید در گواهی قید بشه با استناد به معاینات و آزمایشات انجام شده آقای /خانم..... در سلامت کامل بوده و طبق مقررات بین المللی سال 2005 هیچ گونه بیماری عفونی و واگیردار که نیاز به قرنطینه داشته باشد ندارند بعد از تایید نظام پزشکی باید ترجمه اسپانیایی بشه

تاکید مجدد حتما همه مدارک با تایید دادگستری و امور خارجه

رشته و دانشگاه

برای گواهی
    هر پزشکی میتونه بنویسه ا (ترجیحا داخلی یا خون) اول برای شما یه چکاپ کامل مینویسه و بعد طبق اون گواهی میده فقط بعدش حتما باید ببرید نظام پزشکی تایید بشه گواهی حتما هم باید در گواهی قید بشه با استناد به معاینات و آزمایشات انجام شده آقای /خانم..... در سلامت کامل بوده و طبق مقررات بین المللی سال 2005 هیچ گونه بیماری عفونی و واگیردار که نیاز به قرنطینه داشته باشد ندارند بعد از تایید نظام پزشکی باید ترجمه اسپانیایی بشه

تاکید مجدد حتما همه مدارک با تایید دادگستری و امور خارجه

توکل به خدا، راستش میدونم شانسم زیاد نیست ولی میخوام ریسک کنم یا میشه یا نمیشه. از لطف شما بی نهایت ممنونم ایشاله که موفق و پیروز باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

سلام بر دوستان
    فرم درخواست ویزا رو با خودکار آبی پر کنیم ؟

Junior Member

دوستان کسی جدیدا نامه حمایت مالی از اداره بورس تونسته بگیره برای فرصت مطالعاتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)