صفحه 5 از 506 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط darehshoori
    سلام.
    مبارک باشه.
    واسه ویزا شما باید بهشون بگین که نامه پذیرش رو واستون بفرستن.(اصل نامه رو) برای تحویل مدارک باید اصلش باشه.
    برای تعیین وقت که کی مدارک و تحویل سفارت بدین یه Email هم واستون بفرستن فکر می کنم کافی باشه.
    مدارکی که واسه ویزای دانشجویی لازم هست رو سفارت بهتون می ده.(نامه پذیرش. تمکن مالی در مدت اقامت. عدم سوء پیشینه. گواهی سلامت. تایید مدرک تحصیلی و ریزنمرات و محل زندگی در اسپانیا)
    شما فاند هم گرفتین؟
    در مورد اون دو جمله هم: برای اینکه مدارک دانشگاهی رو تحویل سفارت بدین باید اونارو توسط خود سفارت تایید کنید.!!! یعنی شما مدرک ترجمه شده و ریز نمرات رو روز های 5 شنبه می برین سفارت برای تایید یه مقداری هم پول به ازای هر مدرک ازتون می گیرن (حدود 20 هزار تومان) روز یکشنبه تایید شده رو بهتون تحویل می دن. کشور اسپانیا مدارک تحصیلی ای رو قبول داره که توسط سفارتش تایید شده باشن.

hi
    i have received an email saying I' can be admitted as a PhD student.
    He said to me I should stamp all my titles by ministry of foreign affairs, Spain embassy and ministry of science and education.
    should I translate the document in english or in spain?
    she said, after being admitted
    I should apply for fellowship
    however, coukld I enter the spain in september?
    she said I can decided on the entrance date according to my will.
    meanwhile, I'm not sue about the fame of UPC
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    hi
    i have received an email saying I' can be admitted as a PhD student.
    He said to me I should stamp all my titles by ministry of foreign affairs, Spain embassy and ministry of science and education.
    should I translate the document in english or in spain?
    she said, after being admitted
    I should apply for fellowship
    however, coukld I enter the spain in september?
    she said I can decided on the entrance date according to my will.
    meanwhile, I'm not sue about the fame of UPC
    سلام

ترجمه ها باید اسپانیای باشه.. و تایید بشه و سفارت هم روز های پنجشنبه اینکارو می کنه..

می تونی الان بری با نامه پذیرشت وقت بگیری و اگه بجنبی م تونی زودتر کارات رو بکنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    به نظرتون ریزنمرات و اینکه مدرک دانشگاهی از کدوم دانشگاه باشه تأثیری تو پروسه ویزا داره؟
    نمی شه گفت تاثیر داره.. چون همه سفارت های کار سیاسی دارند نه کار علمی و...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام دوستان

بنده ليسانس اقتصاد از علامه طباطبائي با معدل 16 و فوق اقتصاد از شريف با معدل 15 دارم
    TOEFL PBT 629 , GRE Q760
    زماني كه اپلاي ميكردم يه مقاله تو يه ژورنال ISI سابميت كرده بودم
    سه تا ريكام خوب داشتم و انصافا هر سه تاشو خود استادا برام نوشته بودن و خوب نوشته بودن!!!

از دانشگاه UAB: Universitat Autònoma de Barcelona بارسلون برا اقتصاد با سالي 12000 يورو فاند، پذيرش گرفتم
    دوره 2 سال درسه (COURSE)و بعدش يه امتحان ميگيرن (PRELIM) كه بعد از حدنصاب نمره، دو يا سه سال ريسرچه برا دكتري
    تو سايت دوره ميتونيد اطلاعات دقيقتريو ببينيد
    http://idea.uab.es/

ويزاي اسپانيا:
    سعيد (SA2000) در پستهاي قبلي در مورد ويزاي اسپانيا توضيحات خوبي داده و چيز خاصي برا گفتن باقي نمونده
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...7;sa=showPosts

من تقريبا 3 هفته بعد از آقا سعيد ويزامو گرفتم البته سعيد ميره مادريد و من ميرم بارسلون

در مورد ويزاي اسپانيا در اين حد ميشه گفت كه: چون تعداد مشاهدات كمه نميشه با تعداد نمونه اي كه هست رفتار اين سفارتو مدل كرد!!!!!!!!1
    هركسي مشاهده خودشو داره و معمولا تجربيات در برخي موارد ضد و نقيضه

اسپانيا نسبت به ساير سفارت خونه ها بيشتر معطلي داره و البته ريجكتيشم به نظر بيشتره!!!
    بنده به جز صرف كردن هزينه و زمان مشكل خاصي با هيچ كدوم از كارمندايه سفارت نداشتم ولي دوستاني بودن كه زياد اذيت شده بودن، طبق مشاهده بنده امسال 3 نفر از بچه هايي كه با فاند و برا دكتري پذيرش داشتن ريجكت شدن و البته بنده و آقا سعيد و يكي ديگه از دوستان ويزا گرفتيم و قطعا اين تعداد 3 به 3 دليلي بر 50/50 بودن نگرفتن ويزا نيست

در هر حال بنده خوشحال ميشم در زمينه ويزا و گرفتن پذيرش از اسپانيا كمكي در حد اطلاعات و زمانم كرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط econesr

طبق مشاهده بنده امسال 3 نفر از بچه هايي كه با فاند و برا دكتري پذيرش داشتن ريجكت شدن و البته بنده و آقا سعيد و يكي ديگه از دوستان ويزا گرفتيم و قطعا اين تعداد 3 به 3 دليلي بر 50/50 بودن نگرفتن ويزا نيست
    چطور میشه که کسی رو که واسه phd میره و فاند داره ریجکت کنن؟!
    با این حساب واسه کسی که مستر پذیرش داره اونم بدون فاند شانس زیادی نیس، نه؟
    این روزا اوضاع چطوره؟ کسی خبر داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    چطور میشه که کسی رو که واسه phd میره و فاند داره ریجکت کنن؟!
    با این حساب واسه کسی که مستر پذیرش داره اونم بدون فاند شانس زیادی نیس، نه؟
    این روزا اوضاع چطوره؟ کسی خبر داره؟
    نه زیاد بد نیست، دیروز یکی از دوستام رفته بود مدارک تحویل بده ریاضی مستر ، بدون فاند مدارک مهم نیست فقط مالی براشون مهمه یعنی BS قوی...
    اسپانیا بدلیل پروندههای کمه دانشجویی یکم نا متعارف عمل میکنه...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

سلام

من بورس اراسموس دارم واسه ارشد مکانیک از UPC سالی‌ ۲۱۰۰۰ یورو که ۸۰۰۰ یورو میره برای شهریه و بقیش واسه زندگی‌. حالا می‌خوام برم واسه ویزا .می‌شه بگید امیدی هست یا نه؟ و اینکه چقدر طول میکشه جواب بدن؟اول باید برم سفارت وقت بگیرم یا اول مدارکو ببرم تایید کنه؟باید برم دروس یا میرداماد؟چه آدرسی؟شدیدا عجله دارم لطفا کمک کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    پس یعنی قبل از این که مدارکو بدم واسه تایید وقت بگیرم؟راستی من کلاسام اسپانیولیه ولی هیچی بلد نیستم! سفارت مصاحبه داره؟ کار من از عجله هم گذشته چون کلاسم ۱۴ سپتامبر شروع می‌شه! رشتم مکانیکه و دارم برای مستر میرم ، بورس اراسموس دارم سالی 21000 یورو که 8000 یورو واسه شهریه هست. امیدوارم کارمو راه بندازن!مشکلی‌ که الان دارم خوابگاهه چون دوستم پرسیده و برای سپتامبر جا نداره.باید خونه بگیرم.اما چطور مدرک به سفارت ارائه بدم؟یعنی ممکنه 2-3 هفته ای جواب بدن؟ الان کلا اوضاع اسپانیا از لحاظ ویزا چطوره؟
    سلام

شما اول سریع برید سفارت تمام مدارک هم همراتون باشه، من همین پنجشنبه که برای تایید رفته بودم ، خیلی ها رو دیدم که به خاطر اورژانسی بودند سفارت زود بهشون وقت میداد. حتی یکی از دانشجو ها به دلیل شروع کلاسهاش 6 سپتامبر، سریع همون پنجشنبه رفته بود و حتی مدارک رو خودشون گرفتند و تایید کردند و ازش خواستند مدارک تکمیلی رو هم دوشنبه وقتی تایید حاضره بیاره...

البته برای سفارت ( سو پیشینه، گواهی بهداشت، و خوابگاه مهمه) فقط یه مشکلی که شما دارید ترجمه مدارکتون هست که برای ترجمه به اسپانیای تو این زمان کم وقت دارید ولی اونم می شه حل کرد. تو تاپیک دارالترجمه من اون دارالترجمه ای که رفتم و کارم رو راه انداخت رو آوردم...

در مورد خوابگاه هم نگران نباش، من با چندتا موسسه اون طرف صحبت کردم که اونم می تونم بهت فورواد کنم بری و پول رو از طریق صزافی براشون سند کنی و اونا برات تاییدیه بفرستند.

البته من خودم با بخش اینترنشنال دانشگاه صحبت کرددم البته از طریق استاد و اونا هم برام یه نامه زدند که ایشون از طریق سیستم ( BCN house) برای من در خوابگاه کمک می کنند که سفارت گفت قبوله و هم برام نامه رو سند کردند و هم به سفارت فاکس...) دانشگاه پلی تکنیک هم اینکارو کرد.

موفق باشی

فردا با پرینت نامه پذیرش میرم سفارت که فعلا وقتو بگیرم، جور کردن بقیه هم 10 روزی ناچار فکر کنم بشه.مدارک تحصیلیم که حله، ترجمه هم یه کاریش می‌کنم،امروزم رفتم واسه سؤ پیشینه، و دکتر هم همین امروز میرم که زودی ببرم نظام پزشکی بعدش.اما الان فقط از بابت زبان میترسم چون من هیچی‌ بلد نیستم و کلاسم سپانیولیه. اگه سفارت مصاحبه کنه یا گیر بده چی‌ کار کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    مدارک تحصیلیم که حله،ترجمه هم یه کاریش می‌کنم،امروزم رفتم واسه سؤ پیشینه، و دکتر هم همین امروز میرم.اما الان فقط از بابت زبان میترسم چون من هیچی‌ بلد نیستم و کلاسم سپانیولیه. اگه سفارت مصاحبه کنه یا گیر بده چی‌ کار کنم؟
    درسته گیر میدنند ولی مصاحبه که فکر نکنم البته می تونی بگی که داری کلاس خصوصی میری، آقا جدا از این چطور می خوای تو کلاس اسپانیولی با استاد اسپانیولی بشینی؟؟

خوب پس همین فردا برو سفارت...

البته یه موردی اسپانیای ترجمش یکم سخته .. اولین کار اونرو انجام بده 1. ترجمه ریزنمرات نمی خواد البته من انجام دادم.... )

فردا میرم سفارت با پرینت نامه پذیرش. من یک ساله که زبان فرانسه خوندم و چون اسپانیش و فرانسوی ریشه مشترک دارن خیلی‌ از لغت ها رو میدونم فقط تلفظش فرق داره. الانم می‌خوام فشرده همه چیو تعطیل کنم بشینم سر زبان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)