صفحه 6 از 506 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام،

قطعا کلاسا اسپانیولی نیست بلکه انگلیسی هست، هم تو pdf expertise و هم تو handbook اینو نوشته، نگران نباش. امیدوارم که ویزا رو بهت بدن چون قائدتا باید با دانشجوی Erasmus ی را بیان.

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

امروز رفتم سفارت.عجب بلبشویی بود! اول ساعت ۹:۳۰ آقای عبادی اومد درو باز کرد و به اونایی که میخواستن وقت بگیرن یه فرمی داد که پر کنن و بگن واسه کی‌ باید اسپانیا باشن و با پاسپرتا گرفت برد داخل.بعدش اومد بیرون گفت اولین وقت مال ۳۰ اگوست! من با اصرار نامهٔ پذیرشمو الصاق کردم دوباره برد داخل و برای ۵شنبه ۲۰ آگوست وقت دادن.مدارکم تا اون موقع تکمیل نمی‌شه ولی‌ بهم گفتن فعلا بیار، بقیشو می‌زنیم نقص پرونده که بعدا تکمیل کنی‌.راستی دارالترجمه رفتم چاپاک، خداییش همکاری کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام،

در مورد گواهی پزشکی سفارت، آیا این گواهی رو یه پزشک تو شهرستان هم میتونه که برامون صادر کنه؟ متخصص باید باشه؟ تخصصش باید چی باشه؟
    این متن دقیقی که سفارت لازم داره تا دکتر به عنوان گواهی پزشکی بنویسه رو ممنون میشم یکی از دوستان دقیقا ذکر کنن که سفارت چی خواسته.
    اونوقت اگه بخوایم دکتر بدون آزمایش گرفتن این گواهی رو بده، سفارت نمیگه چرا نتیجه آزمایشا (یی که نرفتیم) پیوست نشده؟
    من باید از انگلیس واسه ویزا اقدام کنم و می خوام گواهی پزشکی و عدم سو پیشینه رو از اینجا بگیرم ببرم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    سلام،

در مورد گواهی پزشکی سفارت، آیا این گواهی رو یه پزشک تو شهرستان هم میتونه که برامون صادر کنه؟ متخصص باید باشه؟ تخصصش باید چی باشه؟
    این متن دقیقی که سفارت لازم داره تا دکتر به عنوان گواهی پزشکی بنویسه رو ممنون میشم یکی از دوستان دقیقا ذکر کنن که سفارت چی خواسته.
    اونوقت اگه بخوایم دکتر بدون آزمایش گرفتن این گواهی رو بده، سفارت نمیگه چرا نتیجه آزمایشا (یی که نرفتیم) پیوست نشده؟
    من باید از انگلیس واسه ویزا اقدام کنم و می خوام گواهی پزشکی و عدم سو پیشینه رو از اینجا بگیرم ببرم.
    سلام

بله حتما میشه، عمومی یا داخلی باشه بهتره!

در مورد آزمایش ها هم داشته باشید ولی از تمام دوستان که قبلا رفتن از هیچ کدام نتایج آمایشها رو نخواستند.

متنش:" آقای X فرزند Y از سلامت جسمی برخوردار است و مبتلا به هیچ بیماری مسری نیست که طبق قوانین بین المللی نیاز به قرطینه باشد "

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

برای سفارت عکس باحجاب یا بی حجاب فرقی‌ داره؟ کدوم بهتره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    برای سفارت عکس باحجاب یا بی حجاب فرقی‌ داره؟ کدوم بهتره؟
    اونطور که من از رفتار سفارت فهمیدم به عکس خانم ها زیاد گیر داد تا جایی که دو سه تا از خانم ها رو به خاطر عکس نقص مدرک زد تا فردا عکس درست وحسابی ( نه صرفا بی حجاب ) بیارند.

عکس باید گوشها و پیشانی کاملا معلوم باشه...

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

الان که همه جا تعطیله نمی‌شه خوابگاه گرفت. اما استادم یه نامه زده تو سربرگ دانشگاه با امضا که از طریق سیستم BHSS بهم کمک می‌کنه برای اقامت. این کافیه‌ واسه سفارت؟
    راستی آقای attanew رشته شما چیه؟ کدوم شهر و دانشگاهید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    الان که همه جا تعطیله نمی‌شه خوابگاه گرفت. اما استادم یه نامه زده تو سربرگ دانشگاه با امضا که از طریق سیستم BHSS بهم کمک می‌کنه برای اقامت. این کافیه‌ واسه سفارت؟
    راستی آقای attanew رشته شما چیه؟ کدوم شهر و دانشگاهید؟
    سلام
    من هم همچین نامه ای دارم واونروز از آقای گلمحمدی که پرسیدم گفت به احتمال بالا قبول می کنه

من فوتونیک، بارسلونا، ( بارسلونا، پلی تکنیک، اتومنا ) مشترکا...

شما چطور؟

ApplyAbroad Hero

سلام به همه

امروز من سفارت اسپانیا بودم

تقریبا به همه ویزا داده بودند واونطور که متوجه شدم فقط به خاطر کنسول جدیدی که اومده یکم گیره و به این خاطر خانم کارمه و آقای گلمحمدی تو تحویل مدارک دقت می کنند..

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام، خیلی ممنون از جوابتون. یعنی فقط همین یه سطر رو بنویسه کافیه؟ اسم آزمایشات رو نمیخواد بنویسه؟ بعد اونوقت همین یه سطرو باید بدیم اسپانیایی ترجمه کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام

بله حتما میشه، عمومی یا داخلی باشه بهتره!

در مورد آزمایش ها هم داشته باشید ولی از تمام دوستان که قبلا رفتن از هیچ کدام نتایج آمایشها رو نخواستند.

متنش:" آقای X فرزند Y از سلامت جسمی برخوردار است و مبتلا به هیچ بیماری مسری نیست که طبق قوانین بین المللی نیاز به قرطینه باشد "

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)