صفحه 85 از 506 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iust

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

من پذیرشم اول تیر میاد ,ایا به ویزا میرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

اگه ایمیل پذیرشت رو هم داری پرینت بگیر(احتمال زیاد باید اسپانیایی باشه یعنی از من اسپانیایی ش رو خواست) برو سفارت وقت بگیر که فکر نکنم 2 ماه دیگه زودتر وقت بده....و سریع برو درخواست عدم سوء پیشینه بده از پلیس +10(زود زود بیاد 20 روزه میاد) و آزمایش برای سلامت...موازی ش هم بقیه کارهای ترجمه و مالی و غیره.....بوروکراسی ش در حد ایران نفس گیره!!! ولی آرامشت رو از دست نده که زندگی این مدت زهرت نشه

Junior Member

من امروز رفتم وقت سفارتم رو عقب انداختم و آقاي عبادي هم خوش اخلاق بود ازش كمي سوال پرسيدم...گفتم افرادي كه اول راهند اين مسايل رو در جريان باشند:
    -من امروز كه وقت گرفتم براي اواسط آگوست وقت داد با محاسبه حدود يكماه براي تصميم در مورد ويزا اگر كسي بايد سپتامبر يا اكتبر اسپانيا باشه عجله كنه براي وقت
    - قبل از موعد تحويل مداركتون در وقتي كه سفارت ميده، يك روز پنجشنبه بايد برين برخي مدارك رو legalaize كنين از يك دانشجو كه اونجا بود پرسيدم براي اطمينان گفت عدم سوء پيشينه و سلامت پزشكي و مدارك دانشگاهي كافيه براي legalize ، مدارك رو در اون پنجشنبه كه ميرين براي legalize سه روز بعد بهتون برميگردونند كه با بقيه مدارك روز تحويل ميدين به سفارت
    - الان فكر كنم بخاطر تراكم كار، اينطور نيست كه هر پنجشنبه اي برين lrgalaize بكنن.من امروز كه براي سفارت وقت گرفتم براي legalaize هم وقت گرفتم كه افتاد 16 تير يعني بيش از يكماه ديگه.پس حواستون به اين موضوع هم باشه
    - آقاي عبادي تاكيد داشت به هيچ وجه به همسر ويزا نميدن حتي در صورتي كه استاد شما براي همسرتون دعوتنامه بفرسته و گفت حتي بعد اينكه شما برين هم نميتونين همسرتون رو بعد چند ماه بيارين....البته بديهي است كه اين موضوع اصلاً ملاك عمل نيست فقط يه نظر ايشونه...ولي واضحه كه براي همسرتون بايد تلاش اكيد بكنين كه يه دعوتنامه اي كه اسم ايشون هم باشه روز تحويل مدارك جور كنين...من ميخوام از استادم بخوام همچين چيزي بفرسته برام نميدونم انجام ميده يا نه
    -فقط يه سوال رو يادم رفت براي اطمينان بپرسم و اون اينكه آيا براي سلامت پزشكي سفارت اسپانيا مثل بعض سفارتهاي ديگه پزشك معتمد داره؟ كه فكر ميكنم طبق چيزي كه اينجا بقيه گفتن نداره...فقط براي اطمينان قلبي ميخواستم بپرسم
    -اميدوارم همه موفق باشن
    پي.اس: آقاي عبادي برخلاف دفعه اول كه ديدم خيلي جبهه داشت و عصبي بود امروز مهربون بود...به نظرم با نپرسيدن سوالهاي پرت و بديهي و اينكه خودتون رو مطلع نشون بدين و علاقمند به دانستن راهنمايي ايشون....رفتار خوبي خواهد داشت هر چند كلاً آدم خشكيه...ولي رگ خواب داره!!!

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditav نمایش پست ها
    من در مورد سوء پیشینه پرسیدم گفتن حدود 20 روز تا یک ماهه صادر میشه
    با این حساب و بعضی دیگه مسایل به وقت سفارتم که کمتر از یک ماه دیگه ست نمیرسم
    به نظرتون وقت جدید بگیرم (و نگم قبلن وقت گرفته بودم) مشکلی پیش نمیاد؟ کی حدودن وقت میده الان میدونید؟
    نه
    تا اونجا که من خودم تحقیق کردم حدود یک هفته مدرک سوء پیشنه آماده تحویل میشه
    مهم اینه که تنظیم زمانی داشته باشی
    چون اگه خیلی زودتر هم بری ممکنه تاریخ اعتبارش که یکماهه تموم بشه و قبول نکنن

Junior Member

پلیس +10 گفت که 10 تا 20 روز کاری با پست میرسه.به هرحال من زمان سفارتم رو عقب انداختم که استرسی نشه کارم.مرسی

Junior Member

سلام دوستان من توی مادرید دنبال خوابگاه می گردم هیچ کس لینکی نمی شناسه من یه خوابگاه بگیرم برا ترم بعد

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

Dear Vahid
    please try this LINK n lemme know if you couldn't find one

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1358 نمایش پست ها

سلام دوستان من توی مادرید دنبال خوابگاه می گردم هیچ کس لینکی نمی شناسه من یه خوابگاه بگیرم برا ترم بعد

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

خدمت دوستان عزیزی که هنوز ایران هستن و از اینجا می خوان برای خوابگاه یا آپارتمان اقدام کنند می گم
    به این وبسایتهای انترنتی زیاد نمیشه اعتماد کرد
    اولا برای کل سال تحصیلی ازتون تعهد می گیرن
    دوما عکسهاو توضیحاتی که توی وب سایت می گذارن با واقعیت ممکنه تفاوت کنه

من تحقیق کردم خیلی از بچه ها کلی پول دادن بعد که رفتن ناراضی بودن
    لذا به نظر من بهتره اول برای چند روز یک هتل رزرو کنی بری اونجا بعدش سر فرصت و از نزدیک محل رو انتخاب کنی
    ضمنا میشه جاهایی با شرایط و قیمت های مختلف پیدا کرد پس عجله نکنین
    انتظار نداشته باشین که این پانسیون ها و مراکز خدمات دانشجویی خیلی دلچسب باشن بخصوص که آدمهای اونجا رو ندیدین و
    بعضی هاشون قیمتهایی بالا هم دارن که می شه یک آپارتمان رو با اون قیمت اجاره کرد

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

دوست عزیز شما از کجا پذیرش داری؟ یا تو مادرید هستی؟ اگه دنبال ویزا هستی یه میل به international office اشون بزنی سایت های Trust اشون رو بهتون معرفی میکنن. اون زمان ایرادی که در سفارت می گرفتن در ابتدا این بود که یه قرارداد رسمی حداقل 3ماهه می خواستن و با 2-3 روز هتل کارتون راه نمی افتاد. بازم خواهشم از دوستان این هستش که قبل هر چیز یه سر به سفارت بزنن، و ببینن اونا خودشون چی میگن، چون بعضی وقت ها اطلاعات نادرست که بهتون میرسه ممکنه باعث ریجکتتون بشه.
    اگر هم مادرید هستید و دنبال ویزا نیستی که دیگه مشکلی نیست، خودت در جریان شرایط گرفتن جا هستی. موفق باشی (;
    وقت کردی یه سری به کاتالان بزن P: (-;

ویرایش توسط samiii22 : June 3rd, 2011 در ساعت 01:52 PM

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    خدمت دوستان عزیزی که هنوز ایران هستن و از اینجا می خوان برای خوابگاه یا آپارتمان اقدام کنند می گم
    به این وبسایتهای انترنتی زیاد نمیشه اعتماد کرد
    اولا برای کل سال تحصیلی ازتون تعهد می گیرن
    دوما عکسهاو توضیحاتی که توی وب سایت می گذارن با واقعیت ممکنه تفاوت کنه

من تحقیق کردم خیلی از بچه ها کلی پول دادن بعد که رفتن ناراضی بودن
    لذا به نظر من بهتره اول برای چند روز یک هتل رزرو کنی بری اونجا بعدش سر فرصت و از نزدیک محل رو انتخاب کنی
    ضمنا میشه جاهایی با شرایط و قیمت های مختلف پیدا کرد پس عجله نکنین
    انتظار نداشته باشین که این پانسیون ها و مراکز خدمات دانشجویی خیلی دلچسب باشن بخصوص که آدمهای اونجا رو ندیدین و
    بعضی هاشون قیمتهایی بالا هم دارن که می شه یک آپارتمان رو با اون قیمت اجاره کرد
    دوست من فکر می کنم این لینک هایی که تو سایت خود دانشگاه هست به این معنی هستن که مورد تائید خود دانشگاه هستند و نمی تونن کلاه برداری کنند
    یه سوال هم دارم اینه که با رزو هتل احتمال ریجکت بیشتر نمیشه تا اینکه سفارت ببینه از خوابگاه های خود دانشگاه رزو کردیم اینطوری درصد پذیرش بیشتر نمیشه
    من اطلاعاتم در مورد اقامت تو اسپانیا خیلی کمه ولی با توجه به دوستهایی که تو کشورهای دیگه اروپایی دارم فکر کنم بشه با ماهی 300-400 یورو خونه اجاره کرد اگر کسی اطلاع دقیقی در مورد خوابگاه و اجاره خونه داره اینجا ما رو کمک کنه ممنون میشم
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)