صفحه 9 از 506 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1_t نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما واسه ويزا چيكار كرديد؟
    ميتونم از طريقali.tozandehjani@gmail.com شما در ارتباط باشم؟
    منم پذيرش دارم
    واسه ويزا چه مداركي ازتون خواستن؟
    تو سفارت چي؟
    سلام!
    من هم نامه ی پذیرشم اومده و واسه ترم بهار هست. یعنی باید مارچ اونجا (مادرید) باشم. چند تا سوال اورژانسی:
    1) جز ریز نمره و دانشنامه و اینا ، چیا ببرم سفارت؟ توی یکی از پست های قبلی اینجا فکر کنم یه سری مدارک نوشته بود که از جمله ی اونها این بود که باید مدارکی نشون بدم که من بر می گردم ایران. حالا من که هیچی از دار دنیا ندارم و هیچ سندی به نامم نیست، تکلیفم چیه؟ بعدش من فاندم از کافی هم بیشتره واسه این چهار سال، باز هم BS میخوان ازم؟
    2) بعدش من شنیدم سفارت آدرسش عوض شده. آنلاین که سرچ می کنی می گه تو کوچه سرو بلوار آفریقا و اینا اما یادمه یکی گفتش که رفته دروس. درسته؟
    3) هر پزشکی گواهی کنه که من درد و بلای مسری و مزمن ندارم و ببرم نظام پزشکی حله دیگه ؟ این دکتره واسه من نوشته:
    گواهی می شود فلانی، فرزند فلان، مبتلا به بیماریهای مسری و مزمنی که طبق قوانین بین المللی نیاز به قرنطینه دارند نیست. کافیه این؟
    4) واسه تایید مدارک ، آیا باید وقت بگیرم یا مثل سفارتای دیگه همینجوری می ری، ( 5 شنبه ) می دی مدارکتو و تاییدشو می گیری؟
    ای بابا! اینا چرا وبسایت ندارن خب؟ جایی نیست این چیزا رو نوشته باشه؟
    در مورد همسفر و اینا هم، اگه مشکلی ندارین با همسفر شدن با یه خانوم و اگه این پروسه ی پیچیده ی ویزا حل بشه، من هستم.
    خوب باشیم همه.
    م
    آیمیلم: macula_densa@yahoo.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    سلام!
    من هم نامه ی پذیرشم اومده و واسه ترم بهار هست. یعنی باید مارچ اونجا (مادرید) باشم. چند تا سوال اورژانسی:
    1) جز ریز نمره و دانشنامه و اینا ، چیا ببرم سفارت؟ توی یکی از پست های قبلی اینجا فکر کنم یه سری مدارک نوشته بود که از جمله ی اونها این بود که باید مدارکی نشون بدم که من بر می گردم ایران. حالا من که هیچی از دار دنیا ندارم و هیچ سندی به نامم نیست، تکلیفم چیه؟ بعدش من فاندم از کافی هم بیشتره واسه این چهار سال، باز هم BS میخوان ازم؟
    2) بعدش من شنیدم سفارت آدرسش عوض شده. آنلاین که سرچ می کنی می گه تو کوچه سرو بلوار آفریقا و اینا اما یادمه یکی گفتش که رفته دروس. درسته؟
    3) هر پزشکی گواهی کنه که من درد و بلای مسری و مزمن ندارم و ببرم نظام پزشکی حله دیگه ؟ این دکتره واسه من نوشته:
    گواهی می شود فلانی، فرزند فلان، مبتلا به بیماریهای مسری و مزمنی که طبق قوانین بین المللی نیاز به قرنطینه دارند نیست. کافیه این؟
    4) واسه تایید مدارک ، آیا باید وقت بگیرم یا مثل سفارتای دیگه همینجوری می ری، ( 5 شنبه ) می دی مدارکتو و تاییدشو می گیری؟
    ای بابا! اینا چرا وبسایت ندارن خب؟ جایی نیست این چیزا رو نوشته باشه؟
    در مورد همسفر و اینا هم، اگه مشکلی ندارین با همسفر شدن با یه خانوم و اگه این پروسه ی پیچیده ی ویزا حل بشه، من هستم.
    خوب باشیم همه.
    م
    آیمیلم: macula_densa@yahoo.com

سلام دوست عزیز. چقدر هل شدی بابا سخت نیست که!!!
    منم مثل شما در حال آمادده شدن واسه گرفتن ویزا هستم.
    این گواهی که شما داری کافیه ببر نظام پزشکی تو امیر آباد تاییدش کن
    آره واسه تایید هم همون 5شنبه برو . وقت گرفتنی نیست!!
    آدرسش هم دروسه نه کوچه سرو
    موفق باشی

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط trytomakeit نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. چقدر هل شدی بابا سخت نیست که!!!
    منم مثل شما در حال آمادده شدن واسه گرفتن ویزا هستم.
    این گواهی که شما داری کافیه ببر نظام پزشکی تو امیر آباد تاییدش کن
    آره واسه تایید هم همون 5شنبه برو . وقت گرفتنی نیست!!
    آدرسش هم دروسه نه کوچه سرو
    موفق باشی
    سلام! الان خودم خوندم خندم گرفت! آخه من یه دور بابت خنگ بازی ، یه پذیرش خوب رو از دست دادم اینه که چشمم ترسیده.
    هوووومممم وقتی که تاییدیه رو گرفتم و ترجمه کردم ، باید تایید سفارت هم بشه یا فقط ترجمه و مهر وزارت خارجه کافیه؟
    راستی من امروز رفتم اداره آگاهی واسه عدم سوء پیشینه نوشته بود باید از ارگانی که درخواست گواهی عدم سوء پیشینه کرده، معرفینامه بیاری. آیا به شما هم همینو گفتن؟ بعد اونوقت سفارت معرفینامه می ده؟
    ویرایش توسط macula_densa : December 8th, 2009 در ساعت 04:22 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    سلام! الان خودم خوندم خندم گرفت! آخه من یه دور بابت خنگ بازی ، یه پذیرش خوب رو از دست دادم اینه که چشمم ترسیده.
    هوووومممم وقتی که تاییدیه رو گرفتم و ترجمه کردم ، باید تایید سفارت هم بشه یا فقط ترجمه و مهر وزارت خارجه کافیه؟
    راستی من امروز رفتم اداره آگاهی واسه عدم سوء پیشینه نوشته بود باید از ارگانی که درخواست گواهی عدم سوء پیشینه کرده، معرفینامه بیاری. آیا به شما هم همینو گفتن؟ بعد اونوقت سفارت معرفینامه می ده؟
    اداره آگاهی چرا؟؟؟؟؟ پلیس +10 باید بری بگی گواهی عدم سوء پیشینه میخوام. یه چند تا مدرک میخواد بعد از چند روز هم می فرستم دم خونتون.
    نه معرفی نامه نمیخواد. یادم نیست دقیقا که چیا میخواست ولی یه سر برو پلیس +10 ، 5 تا چیز میخواست که خیلی راحت بود!!
    یکی میگفت ( فکر کنم تو همین فروم) که همه چیزتونو ببرین سفارت تایید کنه ! ولی من باز می پرسم.
    ویرایش توسط trytomakeit : December 9th, 2009 در ساعت 11:46 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط trytomakeit نمایش پست ها
    سلام. تا جايي كه من ميدونم بله ميتونين. فقط از وقتي كه اونا رو ميگيرين تا وقتي كه واسه ويزا اقدام ميكنين نبايد خيلي گذشته باشه. ( زمان دقيقش رو نميدونم واسه همين گفتن خيلي !!!) ولي ميدونم كه تا 3 ماه قبل از تقاضا واسه ويزا مشكلي نداره كه اونا رو بگيرين.
    سلام.از دوستان کسی اطلاع دقیقی داره که گواهی عدم سوء پیشینه چند ماه برای سفارت اعتبار داره.
    یعنی تا چند ماه قبل از تحویل مدارک به سفارت این گواهی رو بگیریم برای ما توی سفارت مشکلی پیش نمی یاد و نمیگن که دوباره باید صادر بشه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    سلام.از دوستان کسی اطلاع دقیقی داره که گواهی عدم سوء پیشینه چند ماه برای سفارت اعتبار داره.
    یعنی تا چند ماه قبل از تحویل مدارک به سفارت این گواهی رو بگیریم برای ما توی سفارت مشکلی پیش نمی یاد و نمیگن که دوباره باید صادر بشه؟
    ممنونم
    سلام
    اینجوری که من شنیدم، یک ماه بیشتر اعتبار نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام بچه ها. توی قسمت ویزای اسپانیا یکی پیغام گذاشته که گواهی سو پیشینه 1 ماه اعتبار داره. من فقط دارم نقل قول میکنم. همین
    دیروز (21 اذر 88) دارالترجمه ای بودم که توی خ. فاطمی هست ( آقای نوبهار) خواستم قیمت ها رو براتون بذارم
    نمره برای هر سال( 2 ترم) 10000 تومان
    دانشنامه 10000 تومان
    به ازای هر نسخه اضافه هم چیزی حدود 6 تومان اضافه میشه
    این قیمت ها بدون تمبر و تایید خارجه هست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    با سلام.
    یه سوال دارم: اگه من الان برم مدرک عدم سوء پیشیه رو درخواست کنم و مثلا سفارت 2 ماه دیگه به من وقت تحویل مدارک بده، اونوقت گیر نمیدن که دوباره باید بری مدرک عدم سوء پیشینه بگیری ( بخاطر تاریخش) من شنیدم یه همچین گیرایی هم میدن، لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    ممنونم
    نه نگران نباشید، سفارت اسپانیا زیاد به این مسایل کاری نداره، ( برخلاف مسایل مالی، و مصاحبه سه نفرشون) در ضمن، شما الان اقدام کنید برای تهیه مدارک، خودشون یک ماه طول می کشه، پس نگران نباشید، مخصوصا عدم سو پیشنه.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Hero

سلام به همه دوستان

گواهی عدم با تایید وزارت حداقل تا دو ماه اعتبار دارد، پس زیاد نگران نباشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام
    منظور شما از وزارت همان وزارت كشوره؟ يعني ميشه الان گرفت و بعد از دو ماه دوباره بايد برد وزارتخونه تاييدش بكنه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)