صفحه 98 از 506 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام دوستان من تو رشته Master's in Administration and Managment of Business and Distribution از دانشگاه UAB بارسلونا پدیرش گرفتم برای نوابر امسال . می خواستم ببینم برای انجام کارهای ویزا چقدر زمان احتیاج هست؟ از من در ابتدا مبلغ 500 یرو برای ثبت نام اولیه خواسته تا پرداخت کنم . حالا اگه به هر نحوی نتونستم ویزا بگیرم آیا اون مبلغ را بهم بر می گردونند؟
    ویرایش توسط alishirazi : July 27th, 2011 در ساعت 11:45 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

یک سوال داشتم می خواستم ببینم برای ویزا من چه مدارکی را باید آماده و ترجه کنم .گویا تماماباید به زبان اسپانیایی ترجه بشه. ممنونتان میشم لیست مدارکی که برای گرفن ویزا لازم هستبید چی هست ؟
    من خودم تهران نیستم اگه از دوستم بخوام می تونه برام وقت سفارت بگیره؟

Junior Member

مدارک عمومی جهت اخذ هرگونه ویزای اقامت :

دو نسخه فرم پرشده تقاضای ویزا.
    دو قطعه عکس جدید 3x4 با زمینه روشن، بدون عینک و کلاه، تمام رخ، از روبرو و شانه ها کاملا مشخص باشد.
    اصل و کپی گذرنامه بهمراه فتوکپی تمامی ویزاهای شنگن قبلی.
    گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت پزشکی هریک در دو نسخه به زبان اسپانیایی ترجمه و پس از تایید وزارت امور خارجه ج.ا ایران، به تایید سفارت اسپانیا در تهران رسیده باشد.

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا برای ویزای تحصیلی بیشتر از 6 ماه :

ثبت نام یا پیش ثبت نام قطعی در یکی از مراکز آموزشی اسپانیا با قید رشته تحصیلی و نوع دوره پذیرفته شده.
    ارائه برنامه تحصیلی یا تحقیقاتی
    اصل، فتوکپی و ترجمه مدارک تخصیلی فعلی به زبان اسپانیایی همراه با ترجمه ریز نمرات.
    اصل و ترجمه رسمی گواهی معدل لیسانس یا فوق لیسانس ( میانگین کل نمرات)
    ارائه امکانات مالی شامل : هزینه امرا معاش ، مدرگ مربوط به مخل اقامت متقاضی در طول دوره تحصیل در اسپانیا.
    اصل و فتوکپی بیم نامه بین المللی مسافرتی که در تمام کشورهای شنگن معتبر بوده و برخوردار از پوشش اقامت تحصیلی، هزینه های پزشکی، و در صورت بروز حادثه و یا بیماری، هزینه های بازگرداندن متقاضی به کشور خود را تامین نماید.
    گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی صحت مزاج ( گواهی پزشکی )
    ویرایش توسط Younicode : July 27th, 2011 در ساعت 10:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    مدارک عمومی جهت اخذ هرگونه ویزای اقامت :

دو نسخه فرم پرشده تقاضای ویزا.
    دو قطعه عکس جدید 3x4 با زمینه روشن، بدون عینک و کلاه، تمام رخ، از روبرو و شانه ها کاملا مشخص باشد.
    اصل و کپی گذرنامه بهمراه فتوکپی تمامی ویزاهای شنگن قبلی.
    گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت پزشکی هریک در دو نسخه به زبان اسپانیایی ترجمه و پس از تایید وزارت امور خارجه ج.ا ایران، به تایید سفارت اسپانیا در تهران رسیده باشد.

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا برای ویزای تحصیلی بیشتر از 6 ماه :

ثبت نام یا پیش ثبت نام قطعی در یکی از مراکز آموزشی اسپانیا با قید رشته تحصیلی و نوع دوره پذیرفته شده.
    ارائه برنامه تحصیلی یا تحقیقاتی
    اصل، فتوکپی و ترجمه مدارک تخصیلی فعلی به زبان اسپانیایی همراه با ترجمه ریز نمرات.
    اصل و ترجمه رسمی گواهی معدل لیسانس یا فوق لیسانس ( میانگین کل نمرات)
    ارائه امکانات مالی شامل : هزینه امرا معاش ، مدرگ مربوط به مخل اقامت متقاضی در طول دوره تحصیل در اسپانیا.
    اصل و فتوکپی بیم نامه بین المللی مسافرتی که در تمام کشورهای شنگن معتبر بوده و برخوردار از پوشش اقامت تحصیلی، هزینه های پزشکی، و در صورت بروز حادثه و یا بیماری، هزینه های بازگرداندن متقاضی به کشور خود را تامین نماید.
    گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی صحت مزاج ( گواهی پزشکی )
    ممن،ن دوست عزیز
    آیا گواهی عدم سوپیشینه و گواهی پزشکی و مدارک مالی به زبان اسپانیای ترجمه بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

بله دوست عزیز,اینا همیشه عادتشوته,تازه واسه شما خوبه من اخر فروردین اقدام کردم و هنوز جواب نیومده.نمی دونم اونجا دارن چیکار می کنن,اره دیفر می کنن,در هر صورت که به این ترم نمی رسیم,تازه خودمونیم اینا که ویزا نمی دن,من دارم می رم ترکیه باشم که واسه بهمن از همون جا اقدام کنم!

Junior Member

گواهی سوء پیشینه و پزشکی باید ترجمه بشه. اما مدارک مالی رو مطمئن نیستم. صفحات قبلی دیدم مدرک مالی رو انگلیسی هم می تونی ارائه بدی. من اینها رو از روی فرمی که سفارت بهم داده برات نوشتم. صفحات قبلی رو به دقت بخون تا اطلاعات کسب کنی. ناامید هم نشو این تاپیک بسیار دپرس کننده است

Junior Member

در مورد وقت سفارت پرینت نامه ادمیشن و پاسپورت رو یا خودت یا هرکس دیگه بده ببره سفارت برات وقت بگیره.

Junior Member

در نامه ادمیشن از من خواسته تا ۵۰۰ یرو به حسابشون واریز کنم بدای انجام ثبت نام اولیه. حالا سوالم اینه من قبل از واریز می تونم بدای ویزا اقرام کنم یعنی با همین نامه ادمیشن میشه بدای ویزا اقدام کرد یا باید مبلغ را بدای آنها ارسال کنم و یک نامه دیگه بهم میدن که بداساس اون باید برای ویزا قدام کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wilson666 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز,اینا همیشه عادتشوته,تازه واسه شما خوبه من اخر فروردین اقدام کردم و هنوز جواب نیومده.نمی دونم اونجا دارن چیکار می کنن,اره دیفر می کنن,در هر صورت که به این ترم نمی رسیم,تازه خودمونیم اینا که ویزا نمی دن,من دارم می رم ترکیه باشم که واسه بهمن از همون جا اقدام کنم!

شما برا کدوم دانشگاه اقدام کردین؟؟ من تازه خبر پذیرشم از UPC اومد تو اردیبهشت یا خرداد هم سابمیت کرده بودم.ینی میشه واقعا به دیفر امید داشت؟؟ UPC دیفر میکنه؟؟

Junior Member

سلام
    كسي مي دونه آيا بيمه نامه ي مسافرتي هم بايد موقع تحويل مدارك آماده باشه يا اين در مرحله ي بعد قرار مي گيره ؟
    كسي شماره دارالترجمه ارزون قيمت داره يا كلا اگه كسي شماره از دارالترجمه داره لطفا بده. خيلي ممنون.

Help Me Plsssssssss

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)