صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 182 , از مجموع 182

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی

1.چه تاریخی مدارکو تحویل دادیم؟ ۱۸ مرداد ۹۶

2.کدام دانشگاه اقدام کردیم؟ ملی وین

3.اجاره نامه رو از کجا تهیه کردیم و تاریخ شروع قرارداد ؟2018 Oead , 2 Feb

4. تاریخ تماس تلفنی از طرف سفارت برای گرفتن ویزا ؟ تماس تلفنی نگرفتن،ایمیل زدن ۷ فروردین ۹۷

5. تاریخ دریافت ویزا ؟ هنوز نرفتم سفارت واسه گرفتن ویزام،وقت هست هنوز

6. رشته و مقطع تحصیلی ؟ تغذیه، دکترا

نقصی خوردم،تکمیل کردم بعد از هشت ماه ویزام اومد. اتریش دیگه برای اقدام اصلا به درد نمیخوره. هم واسه پذیرش هم ویزا خیلی اذیت میکنن و سخت میگیرن. کل پروسه من از لحظه اقدام واسه پذیرش نزدیک به یک سال و نیم شد.حالا مرحله بعدی تمدید ویزا هم هست،که میگن اونم خیلی سختش کردن. در هر صورت من اتریش رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم.امیدوارم همه کسانی که واقعا میخوان واسه تحصیل برن ویزاشون خیلی زود دربیاد،اونایی هم که واسه تحصیل نمیخوان برن و میخوان برن پناهنده بشن ویزاشون در نیاد چون حق اونایی که واسه تحصیل واقعا میخوان برن رو ضایع میکنن و باعث میشن اداره مهاجرت اتریش به ایرانیا به شدت بدبین بشه و سخت کنه همه چیزو، موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی

اطلاعات غلط و شایعه و ... که کانال تلگرامی ها میدن رو موافقم. تا یه سوالم بپرسی ادمین ها سریع لیمیتت میکنن... کسب درآمدی شده برای بعضی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neiram نمایش پست ها
    1.چه تاریخی مدارکو تحویل دادیم؟ 20آذر 95
    2.کدام دانشگاه اقدام کردیم؟ لیوبن
    3.اجاره نامه رو از کجا تهیه کردیم و تاریخ شروع قرارداد ؟ OEAd 01 Feb
    4. تاریخ تماس تلفنی از طرف سفارت برای گرفتن ویزا ؟ ایمیل زدن 10 تیر 96. البته توی آوریل اداره مهاجرت ایمیل زد و گفت بدلیل مشکلات تکنیکی خودشون پروسه طولانی شده و عذرخواهی کرد! و گفتن ترم بعد که اکتبر هست بیا.
    5. تاریخ دریافت ویزا ؟ 19 تیر 96
    6. رشته و مقطع تحصیلی ؟ لیسانس/مکانیک

من نقصی نخوردم ولی بدلیل طولانی شدن روند ویزام و ایراد تکنیکی که بالا گفتم و نمیدونم پی بوده، ازم خواست تا دوباره "فقط ریز پرینت بانکی" رو براش ارسال کنم تا اطلاعات پرونده به روز شود. تقریبا 1 ماه بعد از ارسال این مورد جواب ویزام اومد.

دوستان من زمانی که برای گرفتن پذیرش و ویزا اقدام کردم (اولین بار برای گرفتن مدارک دیپلم و پیش رفتم آموزش و پرورش منطقه) سال 94 بود و الان سال 96. کسی رو هم خودم ندیدم که زیر یکسال و خورده ای تا حالا تونسته باشه بره اتریش (نمیگم نمیشه، من ندیدم اینقدر کم هستند). اگرکسی سرعت پروسه پذیرش و ویزا براش مهمه اتریش خوب نبست. البته این تنها ایراد اتریشه به نظر من.

مساله دیگه اینکه من کل کارهایم را خودم انجام دادم. تمام مکاتباتم با همه دانشگاه ها و اداره مهاجرت و خوابگاه انگلیسی بود. الان آلمانی میدانم ولی وقتی شروع کرذم به اقدام هیچی نمیدونستم ولی انگلیسی کافی بود. همه انگلیسی جوابم رو میدادند جز اداره مهاجرت که جواباش آلمانی بود ولی هیچ وقت نگفتن چرا انگلیسی میزنی. دیر جواب میدادن ولی هیچوقت هم نگفتن چرا هر هفته پیگیری میکنی!

به نظر من خودتون کارهاتون رو انجام بدین و پول مفت و بی زبون رو به موسسات ندیدن.

یه چیز دیگه، من یه دوماهی این اواخر عضو چندتا کانال تلگرامی بودم. اینقدر اطلاعات غلط، دروغ، شایعه و ... زیاد بود که استرس دوسال رو همه با هم گرفتم! آخر سر لفت دادم و کار خودم رو دنبال کردم. خواهشن گیر این شیادها هم نیفتین، شگردهای زیادی برای تحت تاثیر قراردادن شما و کسب درآمد ازتون دارن.

امیدوارم همه موفق باشین و از راه درست به اونچه که میخواهید برسید.