صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: ویزای دبی برای خانم های جوان

Junior Member

پیش فرض ویزای دبی برای خانم های جوان

سلام دوستان
    خانم من از سفارت آمریکا در دبی وقت مصاحبه گرفته است. وقتی ایشان برای گرفتن روادید دبی به آژانس های مسافرتی مراجعه کردند (سفارت دبی در تهران به طور مستقیم درخواست روادید نمی پذیرد)، گفته شد که سفارت دبی برای دادن روادید به خانم های زیر سی سال سخت گیری می کند و ممکن است درخواست آنها را نپذیرد. اما اگر با پدر یا برادر یا شوهر بروند (این شرط لازم است و چیزی جایگزین ان نمی شود. مثلا مادر یا مادر شوهر یا پدر شوهر نیز سودمند نیست) احتمال گرفتن روادید دبی خیلی بیشتر است. ابهاماتی که من در این زمینه دارم این است:
    1- فرض کنید من نیز به همراه همسرم درخواست روادید را به آژانسها بدهیم. از کجا که اسناد درخواست من با درخواست همسرم یکجا در سفارت دبی بررسی شود تا بفهمند همسرم با من سفر می کند.
    2- آیا اگر خانم من به تنهایی درخواست روادید کنند، ولی مدارکی دال بر قصد انجام مصاحبه در سفارت آمریکا را ضمیمه کنند (از قبیل مدارک تحصیلی، نامه پذیرش، وقت سفارت آمریکا،...)، احتمال گرفتن روادید ایشان بالا است؟ آیا اصولاً می توان چنین مدارکی را ضمیمه کرد؟
    3- آیا اگر با هم موفق به گرفتن روادید بشویم، در روادید ذکر می شود که خانمم با من سفر می کنند؟
    4- آیا اگر خانمم روادید بگیرند ولی به تنهایی به دبی سفر کنند، امکان دارد که به دلیل مورد بحث در مرز دبی از ورود ایشان ممانعت کنند؟

مسئله وقتی مهمتر دیده می شود که توجه کنیم ایشان برای گرفتن روادید آمریکا (pick up) نیز باید یکبار دیگر به دبی سفر کنند.

پیش فرض پاسخ : ویزای دبی برای خانم های جوان

والا من سال 85دو بار ویزای دوبی گرفتم. هم urgent و هم عادی. مجرد هم بودم زیر سی سال. فقط از من چک 2 میلیونی خواستن و هر دو بار هم بدون مشکل گرفتم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

I'm single and I'm under 30, I got Dubai visa once last year normally and once this year as a Top Urgent one,the previous time they asked me for a 1000000 T check to ensure my return but this time they even didn't ask me for that

Take it easy and apply for Dubai visa without being worried

Good Luck

Junior Member

با تشکر از پاسخ شما، لطفاً بفرمایید در چه ماهی سفر کردید و از کدام آژانس اقدام کردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tarsim
    با تشکر از پاسخ شما، لطفاً بفرمایید در چه ماهی سفر کردید و از کدام آژانس اقدام کردید.

I went once in May and once in August
    Unfortunately I do not remember the name, it is on Malek street, near the very end of street on the right hand, the 2nd floor
    I try to find its name and number
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

I went once in November 2007 by "Safar Bal" agency in Ferdousi Square 66716409 ,they asked me for check

This time I'm going by "Shen e Sefid" agency in Jannat Abad St. 44469487 , the person in charge is Ms.Teymouri

Junior Member

من و خانمم هم براي ويزاي دبي اقدام كرديم و تا كپي صفحه اول و دوم شناسنامه را تحويل نداديم ويزا صادر نشد!
    براي خانمهاي زير سي سال محدوديت هست!!!!

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

این قضیه محدودیت سنی مثل اینکه زیاد قدیمی نیست و قبلا مشکل اینطوری نبوده. من الان چندروزه حدود 30-40 تا آژانس زنگ زدم.هر کدوم یه چیزی و یه قیمتی میدن ولی اکثریت این شرایط رو دارن.پس بهتره ریسک نکنید

اولا زیر 30 سال قیمت ویزا بیشتر هست.تفاوت قیمت هم بسته به آژانس از 10,000 و 15,000 و 30,000 تومن بود.مثل اینکه واقعا هزینش 30 درهم اضاقه تر هست منتها هر آژانسی یه قیمتی میده.

ثانیا زیر 30 سال ویزای فوری نمیتونن بگیرن و باید برای ویزای عادی اقدام کنن. (البته بعضی آژانسها که سابقه طولانی دارن و مسئول کارگزاریشون خیلی باتجربه است ممکنه بتونه ولی ریسک نکنید)

زیر 30 سال، ازتون به احتمال 95% ضمانت 3میلیونی میخوان. منتها اگه به صورت خانوادگی برید (من مادرم و خواهرم که باز زیر 30 ساله همراهم هستن) دیگه ازتون ضمانت نمیخوان. تقریبا اگه یه خانمی حدود 50 سال یا بالاتر که باشما نسبتی داره (مادر،خواهرو......) باهاتون باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد.

کلا زیاد نگران نباشید. ویزاهایی که آژانسها میگیرن 14 روز اعتبار داره از تاریخ صدورش.یعنی اگه شما میخواید 5-6 روز هم اونجا بمونید.حدود 2 هفته قبل اقدام کنید، بذارید آژانس بره دنبال کار ویزا،فوقش اینه که ویزا رو که گرفتن 3-4 روز ازش میگذره بعد شما وارد دبی میشید.اینطوری دیگه نگرانی این رو ندارید که به موقع به قرار/سفارت/امتحان و ... میرسید یا نه و اگه ویزا ندن بهتون میتونین یه فکر دیگه بکنید.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من برای ویزام کلی سوال دارم.

دفعه پیش که میرفتم (19نوامبر که اون هم برای امتحان بود)، 2تا همراه داشتم که یکی مادرم بود و یکی هم خواهرم که از من کوچکتره و مجرد.
    آژانسیه برامون ویزا گرفت و به ما گفت که ویزای عادی میتونه برامون بگیره ولی برای من و خواهرم نفری 30 تومن اضافه تر باید بدیم!!!! (30 تومن درست اختلاف قیمت ویزای عادی با ویزای فوریه)

وقتی برگه ویزامون اومد (که یه برگه فوتوکپی شده است که روش مهر خورده بوده.انگار یه کاغذی با فکس برسه به دستشون.اونطوریه.برگه فکسه)

ته اسم من ( و همینطور برای خواهرم) ، یه اسم اضافه کرده به این عنوان که من متاهل هستم ( در حالی که نیستم) . یعنی اینطوری نوشته :
    Mrs. M...... H....... R...... W/O Ahmad
    M که اول اسم کوچک خودم
    H که اول اسم کوچک پدرم
    R که اول اسم خانوادگیم (فامیل)
    W/O AHMAD این رو به عنوان همسرم نوشته. درسته؟ چون برای مادرم تو این قسمت اسم پدرم رو نوشته بود

حالا من موندم که این قضیش چیه؟
    تا حالا شده برای کسی همچین موردی پیش بیاد؟ یعنی برای کسی شوهر پیدا کردن؟
    برای چی اینها همچین کاری کردن؟ میخواستن ویزای فوری بگیرن؟ البته به من گفت میتونن ویزای عادی بگیرن ولی برای من و خواهرم نفری 30 تومن بیشتر گرفت که دقیقا معادل اختلاف قیمت ویزای عادی و ویزای فوریه.

موقعی که میرفتیم درست به تعطیلات خورده بود و کارگزاریه که ویزا صادر میکنه 1 هفته تعطیل بود(بین عید غدیر و عید قربان). شاید این کار رو کردن که بدون مشکل برای ما ویزای فوری بگیرن. منتها چون ویزای فوری به خانمهای مجرد نمیدن ، الکی گفتن ما متاهلیم؟چجوریه قضیه؟

حالا این بار که میخوام برم، باید چیکار کنم؟ باید به آژانس بگم که دوباره همون اسم رو ته ویزام بنویسه؟ یا چون زودتر اقدام میکنم میتونن همونطوری برام ویزای عادی ومجردی بگیرن؟ اونوقت این که 1 ماه پیش متاهل بودم و الان ویزام برای مجرده اشکال ایجاد نمیکنه؟ نرم اونجا بگن دفعه پیش شوهر داشتی 1 ماهه طلاق گرفتی؟
    تازه اگه نخوام از همون آژآنس مسافرتی ، تور رو بگیرم چی؟ باید به جای جدید همچین موردی رو بگم؟

یکی به من بگه من چی کار کنم .

(اگه آژانس خوب و مطمئن سراغ دارید به من معرفی کنید)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    من برای ویزام کلی سوال دارم.

دفعه پیش که میرفتم (19نوامبر که اون هم برای امتحان بود)، 2تا همراه داشتم که یکی مادرم بود و یکی هم خواهرم که از من کوچکتره و مجرد.
    آژانسیه برامون ویزا گرفت و به ما گفت که ویزای عادی میتونه برامون بگیره ولی برای من و خواهرم نفری 30 تومن اضافه تر باید بدیم!!!! (30 تومن درست اختلاف قیمت ویزای عادی با ویزای فوریه)

وقتی برگه ویزامون اومد (که یه برگه فوتوکپی شده است که روش مهر خورده بوده.انگار یه کاغذی با فکس برسه به دستشون.اونطوریه.برگه فکسه)

ته اسم من ( و همینطور برای خواهرم) ، یه اسم اضافه کرده به این عنوان که من متاهل هستم ( در حالی که نیستم) . یعنی اینطوری نوشته :
    Mrs. M...... H....... R...... W/O Ahmad
    M که اول اسم کوچک خودم
    H که اول اسم کوچک پدرم
    R که اول اسم خانوادگیم (فامیل)
    W/O AHMAD این رو به عنوان همسرم نوشته. درسته؟ چون برای مادرم تو این قسمت اسم پدرم رو نوشته بود

حالا من موندم که این قضیش چیه؟
    تا حالا شده برای کسی همچین موردی پیش بیاد؟ یعنی برای کسی شوهر پیدا کردن؟
    برای چی اینها همچین کاری کردن؟ میخواستن ویزای فوری بگیرن؟ البته به من گفت میتونن ویزای عادی بگیرن ولی برای من و خواهرم نفری 30 تومن بیشتر گرفت که دقیقا معادل اختلاف قیمت ویزای عادی و ویزای فوریه.

موقعی که میرفتیم درست به تعطیلات خورده بود و کارگزاریه که ویزا صادر میکنه 1 هفته تعطیل بود(بین عید غدیر و عید قربان). شاید این کار رو کردن که بدون مشکل برای ما ویزای فوری بگیرن. منتها چون ویزای فوری به خانمهای مجرد نمیدن ، الکی گفتن ما متاهلیم؟چجوریه قضیه؟

حالا این بار که میخوام برم، باید چیکار کنم؟ باید به آژانس بگم که دوباره همون اسم رو ته ویزام بنویسه؟ یا چون زودتر اقدام میکنم میتونن همونطوری برام ویزای عادی ومجردی بگیرن؟ اونوقت این که 1 ماه پیش متاهل بودم و الان ویزام برای مجرده اشکال ایجاد نمیکنه؟ نرم اونجا بگن دفعه پیش شوهر داشتی 1 ماهه طلاق گرفتی؟
    تازه اگه نخوام از همون آژآنس مسافرتی ، تور رو بگیرم چی؟ باید به جای جدید همچین موردی رو بگم؟

یکی به من بگه من چی کار کنم .

(اگه آژانس خوب و مطمئن سراغ دارید به من معرفی کنید)
    دوست عزيز ميشه يه کم بيشتر توضيح بدين ؟
    Power Start

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)