نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پبش بيني هزينه ها در ماههاي اول ورود

پیش فرض پبش بيني هزينه ها در ماههاي اول ورود

سلام خدمت همه دوستان.

براي ماههاي اول ورود به كشور مقصد (يك تا دوماه اول) براي چه مواردي بايستي پيش بيني هزينه كرد؟ ( به صورت عموم و با توجه به شرايطي چون آب و هوا و غيره)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پبش بيني هزينه ها در ماههاي اول ورود

اگه منظورتون امریکا باشه که خیلی صحبت شده و باید search کنین ...
    اگه هم به کلی دارین می گین خیلی بستگی به منطقه ای که دارین می رین .... نمی شه اینطوری حرفی زد ... !
    البته یه سری هزنیه ها هم برمی گرده به نظر شخصی و اینکه می خواین خونه بگیرین یا نه ! ... شهری که هستین توش ماشین لازمه یا نه ؟ ... آب و هوا لباس مخصوص می طلبه یا نه ؟ ...که در مورد کشورهایی که اکثریت دارن می رن تاپیک های خوبی وجود داره ...

به طور کلی لزومی نداشت یه تاپیک ایجاد کنین ... ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.T
    سلام خدمت همه دوستان.

براي ماههاي اول ورود به كشور مقصد (يك تا دوماه اول) براي چه مواردي بايستي پيش بيني هزينه كرد؟ ( به صورت عموم و با توجه به شرايطي چون آب و هوا و غيره)
    سلام
    ببخشید یک پاسخ خالی ارسال شد
    هرچه شناخت شما از آن شهر و منطقه بیشتر باشد هزینه پیش بینی نشده کمتر است. مثلا اگر قرار است از اتوبوس بجای تاکسی استفاده کنید وب سایت اتوبوسرانی شهر را از قبل سربزنید که مجبور نشوید تاکسی سوار شوید. اتوبوسرانی تورنتو و شهر های اطراف، اختلافات زیادی با ایران دارد و بهتر است از همان ایران که هستیدتا حدی با آن آشنا شوید. شناخت کتابخانه های عمومی شهر برای استفاده از اینترنت هم به شما کمک می کند هزینه اینترنت در ماههای اول نپردازید. اگر خانه اجاره میکنید هزینه اولیه برق و تلفن هرکدام حدود 50 دلار گاها با مستاجر است (قرار داد اجاره را دقیق بخوانید)
    ایرانیان، خوب با شرایط محیلی عادت می کنند اما کمی پس انداز برای هزینه بیماری (خدای نکرده) مفید است.
    کمی هم برای خرید های پیش بینی نشده لحاظ کنید چون ممکن است کالائی که نیاز دارید ولی قصد خرید آن را فعلا ندارید برای مدت یک هفته با نصف قیمت به فروش برسد
    سعی در ماههای اولیه خرید های غیر ضروری را حذف کنید
    اقامت خوبی داشته باشید و توجه اصلی را به درس و دانشگاه بدهید.

Junior Member

میشه یکی راهنمایی کنه؟
    برای گرفتن پذیرش و شروع مهاجرت تحصیلی چقدر هزینه لازمه؟ اروپا . کانادا . من 26 سالمه و دارم پایان نامه ارشد میدم . یک سال سر کار میرم ولی مگه چقدر میشه جمع کرد!!!
    میشه امید داشت با نهایتا 4 5 سال کار و 40 50 تومن پس انداز از ایران بشه رفت؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spatial نمایش پست ها
    میشه یکی راهنمایی کنه؟
    برای گرفتن پذیرش و شروع مهاجرت تحصیلی چقدر هزینه لازمه؟ اروپا . کانادا . من 26 سالمه و دارم پایان نامه ارشد میدم . یک سال سر کار میرم ولی مگه چقدر میشه جمع کرد!!!
    میشه امید داشت با نهایتا 4 5 سال کار و 40 50 تومن پس انداز از ایران بشه رفت؟
    تا اون موقع معلوم نیست ۴۰ ۵۰ میلیون چقدر ارزش داشته باشه. من خودمم چند سال کار کردم تا پول اپلای دربیارم٬ البته خونه بابام زندگی میکردم و سالی یه دست لباسم نمیخریدم همشو جمع میکردم ولی چند سال وقفه باعث شده بود که جزییات دروس یادم بره و اوایل واقعا خیلی سخت گذشت ٬ به نظر من اگه بتونی از کسانی قرض بگیری و سریع تر اپلای کنی به نفعت هست
    امضا نامرئی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    تا اون موقع معلوم نیست ۴۰ ۵۰ میلیون چقدر ارزش داشته باشه. من خودمم چند سال کار کردم تا پول اپلای دربیارم٬ البته خونه بابام زندگی میکردم و سالی یه دست لباسم نمیخریدم همشو جمع میکردم ولی چند سال وقفه باعث شده بود که جزییات دروس یادم بره و اوایل واقعا خیلی سخت گذشت ٬ به نظر من اگه بتونی از کسانی قرض بگیری و سریع تر اپلای کنی به نفعت هست
    همین الانشم 50 میلیون چقدره هیچیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)