صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: امکان تخفیف ها برای آذری زبان ها جهت تحصیل در دانشگاه های ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تخفیف جهت تحصیل در ترکیه

الان دانشگاه قاضی تخفیف میده؟ کلا این دانشگاه شرایطش چی هست برای ترک های ساکن ایران چقدر تخفیف میده؟
    من می خوام دندانپزشکی بخونم...به این دلیل که پدرم هم مطب داره و من می تونم بعد از تحصیل از مطب و شهرتی که در شهر دارن استفاده کنم...
    برای تخصص(Ph.d) دامپزشکی دام کوچک چه دانشگاهی رو پیشنهاد می کنین که معتبرتر باشه و تخفیف هم شاملش باشه یا حتی بورس یا کمک مالی بدن؟...
    ویرایش توسط Neo-Vet : February 3rd, 2010 در ساعت 10:51 PM

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سلام

بله... موضوع کاملا صحت داره... اگر آذری باشید 90-95 درصد تخفیف میگیرید. برادر و پسر عموهای چندتا از دوستان من تو دانشگاه ازمیر مشغول تحصیل هستند و خیلی هم راضی به نظر میرسند... زبان تحصیل ترکی هستش که آذری ها مشکلی ندارند و با یک ماه زندگی لم این زبان دستشون میاد چون زیاد با زبان ترکی ما تفاوت نداره... اگر آذری هستید به نظر من اقدام کنید... ارزش داره...

تمام دوستان من که میخوان برای ادامه تحصیل به خارج مهاجرت کنن فقط به دوجا فکر میکنن... اول آمریکا - دوم ترکیه...

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    istanbul technical university

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام

بله... موضوع کاملا صحت داره... اگر آذری باشید 90-95 درصد تخفیف میگیرید. برادر و پسر عموهای چندتا از دوستان من تو دانشگاه ازمیر مشغول تحصیل هستند و خیلی هم راضی به نظر میرسند... زبان تحصیل ترکی هستش که آذری ها مشکلی ندارند و با یک ماه زندگی لم این زبان دستشون میاد چون زیاد با زبان ترکی ما تفاوت نداره... اگر آذری هستید به نظر من اقدام کنید... ارزش داره...

تمام دوستان من که میخوان برای ادامه تحصیل به خارج مهاجرت کنن فقط به دوجا فکر میکنن... اول آمریکا - دوم ترکیه...

موفق باشید

دوست عزیز منظور از آخر هستش دیگه
    دوست عزیز اگه کسی‌ بخواد آول از ایران در بیاد برای درس خوندن اول آمریکا بد کانادا و اروپا بد دیگه میرسه و ترکیه مالزی جاهای دیگه
    من شخصاً با تجربه‌ای که دارم میگم برای ما ایرانیها الان ایتالیا بهرتین جا هست البته خودم هم دارم میرم اونجا از ترکیه
    فرق بین ایتالیا و ترکیه بگم یه مقداری
    اولا که اینجا تنها و تنها یک مقداری ارزونتر از ایتالیا هست ولی‌ اینو جدی میگم از نظر فرهنگی خیلی‌ پائین هستن خیلی‌ دزدو کلاهبردار زیاده اینجا و به ما ایرانیها خیلی‌ توهین می‌کنن و از همه چیز مهمتر اجازه کار هست که اینجا ندارید
    ولی‌ ایتالیا اول پذیرشش سخت نیست درسته قیمتا گرنتر ولی‌ ارزششو داره اونجا دانشگاها با کمی‌ تلاش میتونید بورسیه بگیرید و مهمترین چیز اینکه اجازه کار دارید و میتونید یه یه پولی‌ داشته باشید.
    من نمیگم اینجا کسی‌ نیاد ولی‌ میگم به هیچ عنوان قابل مقایسه با آمریکا یا اروپا نیست حتا مالزی از اینجا بهتره ولی‌ یه ویژگی خاص داره اونم اینکه میری میدون آرژانتین ۳۰ یا ۳۵ هزار تومن میدی میای اینجا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام

موفق باشید
    ممنون. من هم در واقع انتخاب اولم آمریکا هست اگر اون نشد ترکیه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimo نمایش پست ها
    برای درس خوندن اول آمریکا بد کانادا و اروپا بد دیگه میرسه و ترکیه مالزی جاهای دیگه
    من می خوام اگر بتونم برم آمریکا یا کانادا برای ادامه ی تحصیل...
    ولی اگر موفق نشدم که به احتمال زیاد نمیشم (چون میگن آمریکا و ترکیه سخت پذیرش میدن) ترکیه رو به عنوان انتخاب دوم در نظر گرفتم...
    به این دلیل ترکیه رو انتخاب کردم که اولن خودم هم ترک هستم و مشکل زبان ندارم و دوما از نظر مسافت خب به ایران نزدیک تره و سوما هم هزینه هاش حالا اگر شانس بیاریم و سختی بکشیم کمه و تخفیف در حد 40 درصد هم میدن...

بچه ها کسی راجب اینکه تخفیف برا آزریا کامل لغو شده خبری داره؟!
    میگن دیگه هیچ تخفیفی نیست! امتحان YOS هم انگار برداشتن! :-s
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    بچه ها کسی راجب اینکه تخفیف برا آزریا کامل لغو شده خبری داره؟!
    میگن دیگه هیچ تخفیفی نیست! امتحان YOS هم انگار برداشتن! :-s
    بله امتحان رو برداشتن و خبرش رسما منتشر شده ولی درباره ی تخفیف هنوز خبر رسمی ای منتشر نشده.
    البته به احتمال زیاد تخفیف رو هم حذف می کنن چون هدف از حذف امتحان، دادن اختیار کامل پذیرش دانشجویان خارجی به خود دانشگاه ها و درآمد زایی برای دانشگاه ها بوده.

گندش بزنن...
    اینطوری مالزی باصرفه تر میشه نه؟
    هزینه دانشگاهای ترکیه ( ایستانبول تکنیکال یا بوغاز ) بدون تخفیف ترمی چند میشه تقریبا؟ اجازه کار هم که نمیدن..
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق(قدرت)

مپه برای هردانشگاه تخفیفاش فرق میکنه؟
    اجازه کارم نمیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alfonso نمایش پست ها
    مپه برای هردانشگاه تخفیفاش فرق میکنه؟
    اجازه کارم نمیدن؟
    نه اجازه کار نمیدن!
    یکی از بچه ها که تو آنکاراس میگه جدیدا خیلی سختگیرتر شدن اگه بفهمن که کار میکنی بی چون و چرا دیپورت میکنن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)