صفحه 26 از 38 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

سلام دوستان، من یک سوال دارم راجع به سن هیات علمی ها و کلا کارهای تو دانشگاه در امریکای شمالی، محدودیت سنی وجود داره مثلا 35 سال برای ورود یا اینا شایعات هستش؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سوال دارم راجع به سن هیات علمی ها و کلا کارهای تو دانشگاه در امریکای شمالی، محدودیت سنی وجود داره مثلا 35 سال برای ورود یا اینا شایعات هستش؟؟
    کاملا شایعه است.

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    برای رشته برق الکترونیک امکان کار بعد از تحصیل در دوره دکترا در آمریکا وجود داره؟ (یعنی تو همون کشور بتونیم کار کنیم)
    چون تا گرین کارت موجود نباشه اجازه کار رو نمیدن.خود گرین کارتم چهار پنج سالی طول میکشه که بشه گرفت
    تحصیل در دوره دکترام چهار یا پنج ساله.آیا در این زمان که مشغول تحصیل هستیم میتوان گرین کارت گرفت ؟
    چون بیشتر دغدغه ما کار بعد تحصیل هست
    تشکر از راهنمایی هاتون

Junior Member

با سلام
    من ارشد مهندسی پزشکی هستم و چندماه دیگه برای گرفتن گرین کارت به آمریکا میرم، چند سوال داشتم اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید
    1- از چه طریقی میتونم از الان به دنبال کار باشم؟
    2- آیا بهتره اونجا دوباره ارشد بخونم و یا ادامه تحصیل بدم تا بتونم کار پیدا کنم؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مکانیک سمنان

دوستان آینده بازار کار رشته مکانیک با مدرک دکتری مکانیک از آمریکا رو چطور ارزیابی میکنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم برای دکتری کانادا اقدام کنم و بعد انشاا... اقامت کانادا رو بگیرم و خیالم راحت بشه از داشتن اقامت و بعد هم برای کار برم آمریکا، اخه شنیدم اقامت گرفتن از امریکا ی جورایی خیلی سخته. به نظرتون این طرح شدنیه یا بلندپروازانه س. ناگفنه نمونه من مهندسی برق-قدرت میخونم.
    ممنون دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم برای دکتری کانادا اقدام کنم و بعد انشاا... اقامت کانادا رو بگیرم و خیالم راحت بشه از داشتن اقامت و بعد هم برای کار برم آمریکا، اخه شنیدم اقامت گرفتن از امریکا ی جورایی خیلی سخته. به نظرتون این طرح شدنیه یا بلندپروازانه س. ناگفنه نمونه من مهندسی برق-قدرت میخونم.
    ممنون دوستان
    صرف اقامت کانادا قبل از گرفتن تابعیت کانادا به شما امتیازی برای ویزای کار امریکا نمیده. در نتیجه در بهترین حالت با این روش شما شاید حدود 10 سال طول بکشه تا بتونید برای کار به امریکا بروید (4 سال دکترای کانادا + اقلا یکسال تا اقامت بگیرید بفرض داشتن همه شرایط + 4 سال دیگر تا بتوانید برای تابعیت اقدام کنید + در حالت خوشبینانه یک سال برای پروسه تابعیت).

من فکر میکنم اگر قصد نهایی تون فقط امریکاست شاید برای دکترا به امریکا بروید شانس بهتری داشته باشید. نهایتا بعد از گرفتن دکترا از امریکا هم اگر اقامت امریکا نشد میتونید برای اقامت کانادا اقدام کنید.

سلام
    آنچه که من دیدم و میدونم
    1- در رابطه با رشته عمران گرایش آب دوستانی رو که من میشناختم اکثرا کار پیدا کردند، من به شخصه کسی رو ندیدم بلاتکلیف مونده باشه و کار پیدا نکنه، مخصوصا رشته های فنی مهندسی که من اطلاع بیشتری دارم.
    2- اصولا کار پیدا کردن ربطی به رنک دانشگاه نداره. شرکت مورد نظر زمینه کاری و تجربیات شما در زمینه هایی رو که نیاز داره بررسی میکنه. ممکنه یه شرکت تاپ شمارو به یه دانشجوی استنفورد یا برکلی .. ترجیح بده چون شما تجربه و زمینه ی کاریتون با نیاز اونها همخونی بیشتری داره. من دوستانی رو میشناسم که با مدرک یه دانشگاه معمولی نیویورک و کالیفرنیا و شهرهای بزرگ رفتن و شرکت خوب هم کار پیدا کردن.
    3- اصولا نمیشه یه نسخه کلی پیچید و گفت اگه چجور باشی احتمال کار و موفقیت بالاست. شما سعی کنید در طول دوره تحصیل تمرکزتون روی تزتون و کاری که دارید انجام میدید باشه. به نظر من شانس به اندازه سواد و قابلیت ادما و گاهی حتی بیشتر تاثیر داره.
    4- اینا تجربیات دوستانی بود که من دیدم و باهاشون صحبت کردم. بهترین کار اینه دوستانی که الان دارند کار میکنند بیان و تجربیاتشون رو بزارن. متاسفانه اکثر کسانی که درسشون تموم میشه یا مشغول درس هستند فرصت نمیکنن بیان یا حالا کم لطفی میکنند.
    5- مخلصیم
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

سلام دوستان من یه سوال داشتم
    اگه من مدرک کارشناسیم رو از یه دانشگاه/کالج امریکایی بگیرم احتمال این که تو دوره OPT از طرف یه شرکت امریکایی استخدام بشم و اون شرکت برای گرین کارتم اقدام بکنه چقدر میتونه باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mist3rShey2nil نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم
    اگه من مدرک کارشناسیم رو از یه دانشگاه/کالج امریکایی بگیرم احتمال این که تو دوره OPT از طرف یه شرکت امریکایی استخدام بشم و اون شرکت برای گرین کارتم اقدام بکنه چقدر میتونه باشه ؟
    من توی پست قبلیم سوالم رو خوب مطرح نکردم و الان هم قبلیت حذف یا ویرایشش رو ندارم
    منظورم این بود که نسبت به مدرک Masters شانس من برای پیدا کردن کارفرمایی که برای گرین کارتم اقدام بکنه بعد از گرفتن مدرک Bachelor توی دوره OPT چقدره ؟
    چون من فقط میتونم از پس مخارج Bachelor بر بیام.
    یا چقدر احتمالش هست که من Bachelor رو بگیرم بعدش خرج Master رو از طریق بورس/فاند/RA یا TA (هر روش دیگه ای که شما میدونید ) در بیارم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)