صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

با سلام خدمت تمام عزیزان
    من ارشد عمران گرایش مدیریت ساخت از دانشگاه تهران دارم و برای دکترا برا امریکا می خوام اپلای کنم . با توجه به اینکه این بخش عمرش به 10 سال تقریبا رسیده ، از دوستانی که اطلاع دارن درباره وضعیت کار در شرایط موجود بعد از داشتن مدرک دکترا در آمریکا رو بدونم.(چون میگن هرکی رفته کار پیدا کرده و موندگار شده...به همین راحتیه؟)
    شانس پیداکردن کار در دو حالتی که اولی یه دانشگاه خوب بری با شهر بزرگ یا نه یه دانشگاه خیییلی تاپ بری با وجود اینکه شهرشم کوچیک باشه چجوریه ... کارفرما اصلا به دانشگاه نگاه میکنه؟ چه چیزایی مهمه در رابطه با دانشگاه؟
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

با سلام,
    میخاستم بینم اوضاع کار بعد از دکتری در آمریکا در رشته ی Marketing به چه صورت هست؟(هم آکادمیک و هم غیرآکادمیک)
    باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    رشته economy زیاد بازار مناسبی نداره ولی اگر موفق به گرفتن پذیرش و خواندن finance شدید، رستگار خواهید شد.
    سلام، من باتوجه به علاقه ای که به رشته های مالی دارم و تحقیقاتی که کردم (با وجود اینکه رشته خودم مهندسی هست) واسم جالب بود جمله اخر شما. چون سرچ کردم وضعیت حقوق اصلا بالا نبود (برای سابقه های بالا زیر 100k) می خواستم بپرسم تا چه حد می تونه معقول باشه تغییر گرایش و آیا کار و درآمد فایننس بهتر از به طور مثال مهندسی کامپیوتر هست در آمریکا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsevered نمایش پست ها
    سلام، من باتوجه به علاقه ای که به رشته های مالی دارم و تحقیقاتی که کردم (با وجود اینکه رشته خودم مهندسی هست) واسم جالب بود جمله اخر شما. چون سرچ کردم وضعیت حقوق اصلا بالا نبود (برای سابقه های بالا زیر 100k) می خواستم بپرسم تا چه حد می تونه معقول باشه تغییر گرایش و آیا کار و درآمد فایننس بهتر از به طور مثال مهندسی کامپیوتر هست در آمریکا ؟
    کار خوب در finance درآمد خیلی خوبی داره ولی گرفتن کار خوب راحت نیست. مثلاَ investment banking, Private Equity or Mergers and Acquisitions. در مورد کازهای معمولی در finanace باز هم خوبه. حقیقتش هیج کار در finance با تجزبه ی بالا نبیاد زیز ۱۰۰باشه به خصوص با مدرک MBA

Junior Member

کسی امتحان FE رو داده؟ من فوق لیسانس برق از Cal state university دارم، ایا میتونم تو امتحانش شرکت کنم؟ ممنون

Junior Member

دوستان سلام

کسی از وضعیت کار برای رشته Environmental Science در آمریکا اطلاعی داره؟ میشه به گرفتن کار و تبریل ویزا به اقامت از طریق master این رشته امیدوار بود؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

دوستان سلام لطفا منو راهنمایی کنید در دوراهی ام........ بازار کار فیزیک پزشکی چطوره ؟؟؟ من میخوام برای دانشگاه vanderbilt در نشویل اقدام کنم . آیا میشه امید به اقامت دائم در آمریکا در نشویل با این رشته داشت در ضمن من خودم ارشد medical physics از دانشگاه شهید بهشتی دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

The Trump administration may soon formulate rules that, in effect, will serve as a deportation order for most international students who graduate from U.S. universities.
    https://www.forbes.com/sites/stuarta.../#14c7fe4e3ee0

وضعیت آمریکا چرا اینقدر داغون شده از نظر کار
    همه یا باید بروند شهر های بزرگ تا کار پیدا کنند
    اگر هم شهر کوچک باشید هم کار پیدا نمیتوان پیدا کرد
    باید برگریم به ایران
    فکر کنم وقتی برگشتم ایران. ادامه کار کبوتر بازی نظر رو باید کجا گفت نمیدونشتم
    کار پیدا کردن تو صنعت که خیلی دشوار هست.چون ایرانی هستیم
    باید سمت کار آکادمیک بریم

Junior Member

سلام دوستان عزیز

چند وقتی هست سوال مهمی ذهن من و فکر میکنم خیلی از افرادی که در آمریکا مشغول تحصیل ارشد یا دکترا هستند یا قصد آن را دارند، مشغول کرده است. گرچه کسی در مورد آینده اطلاعی ندارد، اما خواستم از دوستانی که امسال از دانشگاه های آمریکا فارغ التحصیل شدن و به دنبال کار بودند، و گرین کارت ندارند، جویا شوم که شرایط چگونه بوده است؟ برای مثال وضعیت پیدا کردن شغل برای یک دانشجوی ارشد علوم کامپیوتر در مقایسه با سال های پیش چگونه شده است؟

فراموش نکنیم یکی از دلایل اصلی که خیلی از دانشجویان ایرانی آمریکا را به اروپا یا استرالیا و کانادا ارجحیت داده اند آن هم با وجود همه سختی های ویزا، دوری و استرس های دیگر نظیر گرفتن گرین کارت در آینده، بدون شک وجود زیاد فرصت های شغلی و چشم انداز مالی است. اما شاید مهم باشد که بدلیل تغییرات جاری آمریکا و مسائل مختلف این شانس یافتن کار اللخصوص برای دانشجوهای ایرانی دوباره بررسی شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)