صفحه 14 از 38 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : امکان درخواست Green Card در حین تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، منبعتون از این جمله ها چیه ؟ "intel که کلا دیگه ایرانی نمیگیره. micron همون اول میگه اگه ایرانی هستی معذوریم و ...
    "
    منبع: نشست و برخواست و رفت آمد با این دو کمپانی و چندین کمپانی دیگر. ایران جزو لیست OFAC هست.

این مسایل معمولا در جایی منتشر نمیشن و سیاست های داخلی و بعضا مقطعی هستند که توسط HR ابلاغ میشن ( مثلا یعنی شاید از ماهِ دیگه تصمیم بگیرن که ایرانی استخدام کنن که بعیده).
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

دوستان وضعیت کار برای رشته شیمی چطوره؟ کدوم ایالتا وضعیتش بهتره؟ آیا این امکان وجود داره که یکی از اشنایانی که من در امریکا دارم بعد از درسم برای من درخواست کار بده تا برای گرین کارت اقدام کنم در حالی که کار شرکت مرتبط به رشته ی من نیست؟
    مرسی از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام؛ فرض کنیم یه نفر دو دانشگاه پذیرش بگیره توی دپارتمانی مثل کامپیوتر.
    1- ملبورن(رنک 1 استرالیا و 15 دنیا توی کامپیوتر)
    2-دانشگاهی با رنک usnews بین 40 تا 70
    اگر این فرد میخواد که نهایتا در آمریکا کار و زندگی بکند آیا قصد ادامه تحصیل توی استرالیا در مقطع دکتری با این شرایط عاقلانه هست؟! میخوام ببینم در صورت انتخاب این راه چقدر و چرا راهش سخت تر و یا راحت تر میشه واسه اقامت و کار؟
    دلیلی که این سوالو میپرسم این هس که ضمیر ناخودآگاه خودمو آگاه کنم که رفتن به دکتری استرالیا آیا میشه خداحافظی با آمریکا یا نه!؟ آخه همین ضمیر ناخودآگاه منو داره اغفال میکنه که واسه GRE نخون و اینا!...
    با تشکر از دوستان با تجربه ای که وجود دارند و کمک میکنند.

Junior Member

با سلام
    من تازه اپلای کردم و جواب اپلای هام اومده یکی از فاکتور هام برای انتخابشون اینده ی شغلی اون هاست. خوشحال می شم اکه در موردشون راه نماییم کنید.
    1- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه اوهایو اسکولار شیپ دانشگاه پس انتخاب گرایش با خودمه
    2- دکترای کینسیولوژی گرایش developmental motor learning که نه زیاد راجبه آینده ی شغلیش می دونم و نه می دونم دقیقآ چی هست ( در این باره هر کمکی بم بکنین راه دوری نمیره)
    3- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه جورجیا که در زمینه ی کنترل باید کار کنم.
    از اونجا که قصدم موندنه ممنون می شم آگه کمکم کنید.

سلام. ببخشید بازار کار واسه دکترای مهندسی عمران- سازه یا زلزله که دانشگاه متوسطی در آمریکا تحصیل کردند چطوره؟ آیا میشه جذب شرکتهای مهندسین مشاور شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2228 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید بازار کار واسه دکترای مهندسی عمران- سازه یا زلزله که دانشگاه متوسطی در آمریکا تحصیل کردند چطوره؟ آیا میشه جذب شرکتهای مهندسین مشاور شد؟
    کدام ایالت آمریکا؟
    راستش دوستان من در ایالت اوهایو وضعیت خوبی ندارن و نتونستند کار خوبی پیدا کنند بعد از اتمام درسشون (مهندسی عمران)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    منبع: نشست و برخواست و رفت آمد با این دو کمپانی و چندین کمپانی دیگر. ایران جزو لیست OFAC هست.

این مسایل معمولا در جایی منتشر نمیشن و سیاست های داخلی و بعضا مقطعی هستند که توسط HR ابلاغ میشن ( مثلا یعنی شاید از ماهِ دیگه تصمیم بگیرن که ایرانی استخدام کنن که بعیده).
    سلام، ببخشید

زمانی که بخواهیم با مدرک دکتری که از آمریکا گرفته ایم در آمریکا استخدام شویم آیا به دانشنامه های لیسانس و فوق ایرانمون نیاز داریم؟

Junior Member

سلام.

من پذیرش برای مقطع دکترا گرفتم در رشته کامپیوتر. منتهی تعدادی از دوستان من هم که دکترای کامپیوتر میخوندند, دکترا رو انصراف دادند و با فوق لیسانس رفتن سر کار توی آمریکا. آیا واقعا کار پیدا کردن با مدرک دکترای کامپیوتر مشکل تر هست تا مدرک فوق لیسانس؟؟؟ به نظر دوستان انجام چنین کاری تا چه حد منطقی به نظر میرسه!!؟؟

Junior Member

سلام
    رشته مهندسی شیمی وضعیتش تو آمریکا چطوره؟ میدونم که جز پردرآمدترین‌هاست، ولی چقدر واسش شغل پیدا میشه؟ به خصوص جاهایی غیر از نفت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebbi_hr نمایش پست ها
    سلام.

من پذیرش برای مقطع دکترا گرفتم در رشته کامپیوتر. منتهی تعدادی از دوستان من هم که دکترای کامپیوتر میخوندند, دکترا رو انصراف دادند و با فوق لیسانس رفتن سر کار توی آمریکا. آیا واقعا کار پیدا کردن با مدرک دکترای کامپیوتر مشکل تر هست تا مدرک فوق لیسانس؟؟؟ به نظر دوستان انجام چنین کاری تا چه حد منطقی به نظر میرسه!!؟؟
    اگر یکنفر پیشنهاد کار مناسبی از صنعت دریافت کنه و به کار آکادمیک هم علاقه نداشته باشه طبعا نباید وقت خودش را تلف چهار پنج سال دکترا خوندن بکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)