صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

بعد از مستر برای اجازه کار باید برای OPT اقدام کنید و باید حداقل ۳ ماه قبل از اتمام درستون باشه که اگر کاری پیدا کردید همراه با تموم شدن درستون کارت OPT رو هم داشته باشید . ولی‌ برای دنبال کار گشتن بهتره که از ۷-۸ ماه قبلش دنبال کار بگردید چون خیلی‌ کار پیدا کردن زمان احتیاج داره. Internship رو هم که اگر برید خیلی‌ کمک می‌کنه که کارو راحت تر بگیرید و من حتما توصیش می‌کنم اما لزوماً اینجوری نیست که حتما باید بریدInternship فقط شانسو برای کار پیدا کردن بالا میبره. اگر به International office مراجعه کنین بهتون میگن که کی باید برای OPT اقدام کنید و چه کارهایی باید انجام بدید

مرسی ولی هنوز جواب سوالمو نگرفتم! بخصوص که خاص ایرانیاس و شاید اونا ندونن:
    اگه یه نفر بعد از گرفتن فوق لیسانس بره روی opt ، آیا میتونه بعد از چند ماه برگرده روی پی اچ دی و ادامه تحصیل بده؟
    بعد اگه وسط پی اچ دی بخواد بره ایران، این سابقه اپلای کردن برای opt باعث نمیشه دیگه هیچ وقت بهش ویزای دانشجویی ندن؟
    وقتی پی اچ دی شو گرفت، چه وضعی داره برای opt? مدتی که قبلاً بعد فوق لبسانس بیکار بوده از اون 90 روز بیکاری بعد پی اچ دی ش کم میشه؟
    این ماکسیمم 90 روز برای opt چقدر جدیه؟ شما سر کار رفتی باید به کجا اینو اعلام کنی که 90 روزت کم نشه؟
    اگه وسط پی اج دی ولش کنه میتونه بره دنبال کار یا باید برگرده ایران؟

Junior Member

کسی میدونه وضعیت کار برای رشته design چطوریه ؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام، دوستان من رشته ام ریاضی کاربردیه و می خوام برای PHD اقدام کنم. کسی خبر داره وضعیت فارغ التحصیلان دکترای ریاضی - گرایش کاربردی- در آمریکا و آلمان چطوره؟ آیا فقط میشه برای استاد شدن اقدام کرد یا موقعیت های شغلیه دیگه ای هم هست؟ سوال دیگه هم اینکه کدوم گرایش های ریاض کار بهتر و در آمد بهتری دارن؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین مخصوصا اگه اگه خودتون هم ریاضی می خونین.

سلام دوستان
    از دوستان کسی جواب مارو هم بده لطفا: برای رشته Business با گرایش Finance بازار کار چه جوری؟ تو رنج حقوق می دن؟ Please

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوستان به نظرتان رزومه فرد مهم نیست؟ ممکنه یه نفر از تاپ 10 فارغ بشه اما رزومه قوی نداشته باشه در آن صورت شانسی نداره
    اتفاقاً استاد من می گفتند که هنگام تصمیم در مورد استخدام هیئت علمی اول به مقالات نگاه می کنیم و بعد به دانشگاه و معدل. هرچند که نوشتن مقاله هم توی دانشگاه های خوب راحتتره.

Junior Member

سلام دوستان.
    من کل تاپیک رو خوندم اما به جواب سوالم نرسیدم.
    وضعیت کار برای کسی که phd از آمریکا تو رشته عمران(گرایش ژئوتکنیک یا آب) گرفته باشه چجوریه؟
    درامدش ماهی چقدره؟
    و خیلی شرایط دیگه اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم...

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-javan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کل تاپیک رو خوندم اما به جواب سوالم نرسیدم.
    وضعیت کار برای کسی که phd از آمریکا تو رشته عمران(گرایش ژئوتکنیک یا آب) گرفته باشه چجوریه؟
    درامدش ماهی چقدره؟
    و خیلی شرایط دیگه اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم...
    دوست عزیز کلا کسی که دکتری مهندسی میگیره اول کار از 80K می تونه درآمد داشته باشه اما این اصلا به ایت معنی نیست که شما بعد درستون میرین سر کار . 80k هم میگیرید! باید اول بتونید interview بگیرید و اگر accept شدین میتونید یه دوره گاهی بدون درآمد کار کنید تا experience پیدا کنید. گاهی هم اصلا بسته به نوع رشته و میزان حساس بودنش سخت کار پیدا میکنید به عنوان international student. خیلیا مجبورن به اجبار برن سراغ post doc که درآمدش خیلی کمتره و شما رو میبره سمت position های آکادمیک که میبینید بعد 20 سال سابقه تازه حقوقتون میرسه به 80k..اینها عین واقعیت هست که من دیدم..پس یکم راحت نیست جواب سوالتون

Junior Member

سلام،من دانشجوی کارشناسی عمران هستم با وضعیت معدل و مقاله و زبانی که دارم و با توجه به اینکه برای مستر کانادا و آمریکا بیشتر از بقیه بورس میدن هدفم روی کشورای آمریکا و کانادا هستش و حالا می خواستم راجع به اقامت بعد از تحصیل بپرسم چون هدفم از رفتن به این کشورا برای تحصیل، اقامت پس از تحصیل هستش،می خواستم بدونم که تو آمریکا بعد از تحصیل میشه موند؟به اندازه ی کافی فرصت میدن که کار پیدا کنیم؟ و کار پیدا کردن اونجا خیلی سخت هستش یا راحته؟(البته 100% از کار پیدا کردن تو ایران که راحت تره) و در مجموع بعد از گرفتن فوق لیسانس چند درصد احتمال پیدا کردن کار و اقامت در آمریکا هستش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Navidms نمایش پست ها
    سلام،من دانشجوی کارشناسی عمران هستم با وضعیت معدل و مقاله و زبانی که دارم و با توجه به اینکه برای مستر کانادا و آمریکا بیشتر از بقیه بورس میدن هدفم روی کشورای آمریکا و کانادا هستش و حالا می خواستم راجع به اقامت بعد از تحصیل بپرسم چون هدفم از رفتن به این کشورا برای تحصیل، اقامت پس از تحصیل هستش،می خواستم بدونم که تو آمریکا بعد از تحصیل میشه موند؟به اندازه ی کافی فرصت میدن که کار پیدا کنیم؟ و کار پیدا کردن اونجا خیلی سخت هستش یا راحته؟(البته 100% از کار پیدا کردن تو ایران که راحت تره) و در مجموع بعد از گرفتن فوق لیسانس چند درصد احتمال پیدا کردن کار و اقامت در آمریکا هستش؟
    این نوع سوال ها بسیار کلی است. خیلی ها کار پیدا می کنند و خیلی ها هم کار پیدا نمی کنند. پاسخ سوال شما اینه که فرصت های شغلی وجود داره ولی جلوی پای شما نریخته، باید برای رسیدن بهشون تلاش کنید و از فــیلتر های مختلف رد بشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)