صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار بعد از اتمام تحصیل

كار الان من Image Processing ه. نسبت به سخت افزارها چقدر تفاوت درامد خواهم داشت. منظورم تفاوت درامد درامد Hardware Software ه.

Junior Member

سلام دوستان . خسته نباشید . اگه کسی برای دکتری 5 سال آمریکا باشه بعد تحصیل در آمریکا موندن کاره راحتیه یا نه ؟ میشه اقامت گرفت چند درصد احتمال موفقیت وجود داره ؟اونایی که معمولا موفق میشن که بر نگردن وثیقه رو چیکار میکنن فکر کنم اگه کسی 5 سال ایران نباشه البته برای تحصیل رفته باشه میتونه سربازی شو بخره ؟! از راهنمای تون ممنون

Junior Member

hi,
    i have the same question.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    اگه کسی 5 سال ایران نباشه البته برای تحصیل رفته باشه میتونه سربازی شو بخره ؟!
    من فقط همين تكه سوال را بلدم. الان يه قانوني هست كه اگر كسي قبل از سال 84 از ايران رفته باشه و دو سال خارج بوده مي توانه 5 ميليون بده و سربازي را بخره. حالا اينكه اين قانون براي سالهاي بعد هم تصويب بشه يا نه با خداست. ولي فكر كنم هم تا آن موقع اينقدر سن ما بالا رفته هم اينكه 15 ميليون تومان اينقدر بي ارزش شده كه يا خودشان معاف مي كنند يا بي خيال 15 ميليون مي شي.

در ضمن فكر مي كنيد اوضاع كار براي مكانيك چطوره؟ تو فيلدهايي مثل مكاترونيك كه يه جورايي هم به برق ربط پيدا مي كنه (كنترل و اتوماسيون و...)
    رنك دانشگاه بعدا تو كار پيدا كردن چقدر اهميت داره؟
    Everything is possible

Junior Member

پیش فرض وضعیت کار بعد از اتمام تحصیل

سلام
    آقا بابک و بقیه دوستان بیشتر درباره ی رشته ی خودشون اشاره کردند.
    میشه درباره سایر رشته ها هم اطلاعاتی بدید. مثل رشته اقتصاد، مالی، بازاریابی و مدیریت.

با سپاس.

araks
    Guest

سلام
    همسر من مكانيك خونده الان واسه PHD industrial پذيرش گرفته. من متالورژي خوندم . با توجه به بازار كار رشته خودم رو ادامه بدم كه يه پذيرش دارم يا صنايع پذيرش بگيرم بهتره؟
    ممنون مي شم جواب بدين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    در حال حاضر اوضاع کار کامپیوتر و برق در آمریکا عالیه و بیشتر دوستان من با مدرک دکترا با حقوق بالای ۱۰۰ هزار دلار در سال شروع کرده‌اند. شما وقتی PhD می‌گیری خیلی استادی که باهاش کار کردی و کاری که انجام دادی مهم می‌شه تا رنک دانشگاه.
    فکر می‌کنم موقعیت‌های کاری آمریکا در کل بهتر از اروپا باشه و شاید شرایط زندگی هم بهتر باشه (این رو نمی‌تونم با قاطعیت بگم چون خودم تجربه زندگی در اروپا رو ندارم، فقط بر اساس اونچه که شنیدم می‌گم.)
    بزرگ‌ترین مشکلات آمریکا برای ما ایرانی‌ها اینه که همه شرکت‌ها به راحتی نمی‌تونیم کار کنیم، ولی این دردسر خیلی بزرگی هم نیست، و این که تا وقتی گرین کارد نگرفتیم از آمریکا نمی‌تونیم بریم بیرون (البته نه این که نشه، ولی خوب خیلی سخته).
    به هر حال در موقعیتی که شما توش هستی خیلی راحت نمی‌شه گفت کدوم راه بهتره، هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره، ولی اگر من جات بودم احتمالا می‌رفتم آمریکا.
    مهندسي برق رشته وسيعيه كدوم گرايش و زمينه كاري و تحقيقاتي در اين رشته بعد از اتمام تحصيل در امريكا موقعيت كاري و درآمد خوبي رو كه شما از اون صحبت كردين داره؟
    ممنون مي شم بابك جواب بدي!
    والبته ديگران

MAJID84
    Guest

با سلام

وضعیت کار و درامد برای رشته ENVIRONMENTAL ENGINEERING یا شاخه های دیگر رشته محیط زیست در امریکا به چه صورت هستش ؟ شما چه دانشگاهی رو پیشنهاد

می کنید؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

در مورد رشته های حسابداری و مدیریت کسی خبر داره وضعیت کار و آینده شغلی چه جوریه؟
    الان من لیسانس حسابداری هستم و فوقم رو قراره در U.S. بخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    این چیزایی که شما شنیدید رو من هم شنیدم و تا اونجا که می‌دونم درست هم هست. H-1 از دانشگاه به طور کلی سریع‌تر به green card ختم می‌شه.
    چند ماه قبل توی رادیو NPR شنیدم که هرچی متخصص هندی بوده با H1 و رفته بوده اند ولایت ! ، موقع برگشت کلی کارهاشون رو عقب انداخته بودند عمدا تا کلا باطل بشه . - در حد چندین ماه -
    دولت اوباما هم قانون داره میذاره که اولویت استخدام رو به سیتیزن ها بدهند . بعد به پرمننت رزیدنت ها . بعد بقیه !....شرکتهایی که آت سورس میکنند رو قراره مالیات بیشتری بگیره ازشون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)