صفحه 20 از 38 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    ممنونم ghlobe جان که سریع و صریح جواب دادین
    یک سئوال دیگه:
    وقتی دوره دکتری تموم شد خوب دیگه خبری از پول فاند نیست میخواستم بدونم از کی باید اقدام به ویزای کار کنم و آیا قبل از پایان دوره دکتری میتونم اینکارو انجام بدم که پس از پایان دکتری و فاند فوری بتونم مشغول بشم؟
    آیا همسرم تو همون ماه های اول بورس من میتونه برای ویزای کار اقدام کنه؟منظورم اینکه دوره دکتری که اقلش 4 سال هست به وقت کشی منجر نشه و همسرم می تونه همین که پامون به اونجا رسید اقدام کنه واسیه ویزای کار؟
    برای ویزای کار امریکا باید شرکتی حاضر بشود اسپانسر ویزای شما بشود و داستانهای دیگر. تاپیکهای کار در امریکا را ببینید.
    اگر میخواهید در حین تحصیل یا بعد از آن شما و همسرتان اجازه کار داشته باشید کانادا انتخاب بهتری نسبت به امریکاست. در کانادا شما در حین تحصیل اجازه کار پاره وقت دارید و همسرتان تمام وقت، و بعد از پایان تحصیل هم یک ویزای کار سه ساله به شما و همسرتان میدهند بدون نیاز به اسپانسر. البته پیدا کردن کار خودش داستان دیگری است.

Junior Member

سلام
    آیا همسر یک دانشجوی دکتری که در یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرفته شده امکان گرفتن ویزای کار داره؟ (در صورتیکه همسر مدرک فوق لیسانس رشته مخابرات از ایران داشته باشه)

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط na123 نمایش پست ها
    سلام
    آیا همسر یک دانشجوی دکتری که در یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرفته شده امکان گرفتن ویزای کار داره؟ (در صورتیکه همسر مدرک فوق لیسانس رشته مخابرات از ایران داشته باشه)
    اگر بتونه شرکتی پیدا کنه که اسپانسر بشه برای ویزای H-1 بله می تونه کار کنه

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط na123 نمایش پست ها
    سلام
    همون طور که در تاپیک های مرتبط اشاره شده، شما اگر بتونی کارفرمایی پیدا کنی که برای شما درخواست H1 بده، بله، میتونید از F2 به H1 تغییر وضعیت بدید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member allan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , KIAU

سلام

ممنون میشم دوستان اگر اطلاعاتِ خاصی درباره زمینه کاریِ "مهندسی مکانیک" دارند بهم بگن .... به ضرورت ضیق وقت ،
    نتونستم از صفحه 11 تا آخر رو نگاه کنم و در صفحات ابتدائی هم چیزی نبود.یشتر تاکیدم برای مُهندسی مکانیک ،
    گرایش حرارت و سیالات هستش .....

این رو هم مشخصا بگم که می تونه کسی بگه توی کدوم ایالت ها بیشتر کار هست برای این رشته؟
    چون می خوام برای ارشد ، آمریکا اقدام کنم و می خوام بدونم که کدوم ایالت ها برای مهندسی
    مکانیک ، گرایش حرارت سیالات شرایط کای اش مهیا تره...

ممنونم

Junior Member

سلام.
    با این پیش شرط که در آمریکا هنگام تحصیل اجازه کار نیست و بعد از تحصیل باید به دنبال ویزای کار بود. چرا راه تحصیل رو برای رفتن انتخاب کنیم.
    آیا نمیشه از ابتدا برای کار اقدام کرد؟ با توجه به اینکه از راه دور سخته پیدا کردن کار آیا نمیشه با ویزای تفریحی برای سر زدن به برادرم برم و اونجا به دنبال کار بگردم؟؟
    رشته ی من هنری هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aph نمایش پست ها
    سلام.
    با این پیش شرط که در آمریکا هنگام تحصیل اجازه کار نیست و بعد از تحصیل باید به دنبال ویزای کار بود. چرا راه تحصیل رو برای رفتن انتخاب کنیم.
    آیا نمیشه از ابتدا برای کار اقدام کرد؟ با توجه به اینکه از راه دور سخته پیدا کردن کار آیا نمیشه با ویزای تفریحی برای سر زدن به برادرم برم و اونجا به دنبال کار بگردم؟؟
    رشته ی من هنری هست.
    ويزا كاري به اين راحتي نميدن. خودم ديدم كسايي كه حتي امريكا دكترا و مستر گرفتن بعد اومدن ايران يه سر بزنن و حتي كارم گرفتن بعد دوباره ميخاستن برن ويزا ندادن!
    اكثرا شركتاي خصوصي تو امريكا مدرك از دانشگاه هاي امريكا ميخان
    گرفتن كار تورشته هاي هنري سخت ميباشد

Junior Member

سلام دوستان

ایاکسی ازبازارکار دکترای روانشناسی شناختی اطلاعی داره؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان,
    من مدرک لیسانس اقتصاد دارم .وبا ویزای اف تو دارم تو امریکا زندگی میکنم.قصد گرفتن مدرک ام بی ای رو دارم.از دوستان کسی اطلاع داره از بازار کار این رشته برای فارغ التحصیلان بین الملل واینکه کدوم گرایش این رشته برای ما بازار کارش بهتره??? چقدر احتمال داره که بلافاصله بعد تموم کردن دوره بتونیم یه کار با درامد حتی پایین پیداکنم و خرج تحصیلمو در بیارم؟؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hope2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من مدرک لیسانس اقتصاد دارم .وبا ویزای اف تو دارم تو امریکا زندگی میکنم.قصد گرفتن مدرک ام بی ای رو دارم.از دوستان کسی اطلاع داره از بازار کار این رشته برای فارغ التحصیلان بین الملل واینکه کدوم گرایش این رشته برای ما بازار کارش بهتره??? چقدر احتمال داره که بلافاصله بعد تموم کردن دوره بتونیم یه کار با درامد حتی پایین پیداکنم و خرج تحصیلمو در بیارم؟؟
    بستگی خیلی زیاد به سطح زبانتون داره! اگر سطح زبانتون در حد عالیه (به معنای واقعی کلمه) پیشنهاد میکنم اینکارو بکنین،چون اینطور که اطلاع دارم کار پیدا کردن مقداری سخته! متاسفانه شما با آمریکاییها باید رقابت کنید اگر سری به کلاسهای MBA دانشگاه بزنید میبینید خیل عظیمی از اونها اگر امریکایی و نسل دوم نباشند، اینترنشنالهایی هستند که از لیسانس اومدن امریکا و سطح زبانش خیلی خوبه! در نتیجه وقتی میخواین برای کار مصاحبه کنین نباید کاستی در مقابل اونها داشته باشین!
    در ضمن Finance و Marketing فکر کنم بهترین گرایشها باشند در حال حاضر!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)