صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستانی که الان آمریکا هستن یا به نوعی اطلاعات دارن یا دیدن یا ... آیا همه کسانی که میرن آمریکا برای تحصیل، صرف نظر از نوع رشته ولی با تمرکز روی مهندسی، آیا همشون موفق میشن کار پیدا کنن؟؟ یا تعداد زیادی برمیگردن؟؟؟ چون به هر حال تحصیل یک investment هست و آدم میخواد 4 یا 5 سال روی یک رشته وقت بزاره، آیا بعد از اتمام اون میشه کار پیدا کرد یا اگه اونجا هم کار بسختی پیدا بشه پس براستی هدف از اپلای و رفتن به اونجا چیست؟؟
    کسی بر نمیگرده. آمریکا کلا level بندیه و برای همه کار هست. منهتی یکی تو اپل کار می کنه یکی تو آلاباما تو یه شرکت کوچیک. با داشتن ویزای FF-1 پیدا کردن شرکتی که شما رو اسپانسر کنه سخته و باید خیلی تلاش کنید.

FF-1: F***d up F-1 (F-1 + Iranian passport
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستانی که الان آمریکا هستن یا به نوعی اطلاعات دارن یا دیدن یا ... آیا همه کسانی که میرن آمریکا برای تحصیل، صرف نظر از نوع رشته ولی با تمرکز روی مهندسی، آیا همشون موفق میشن کار پیدا کنن؟؟ یا تعداد زیادی برمیگردن؟؟؟ چون به هر حال تحصیل یک investment هست و آدم میخواد 4 یا 5 سال روی یک رشته وقت بزاره، آیا بعد از اتمام اون میشه کار پیدا کرد یا اگه اونجا هم کار بسختی پیدا بشه پس براستی هدف از اپلای و رفتن به اونجا چیست؟؟
    کار شاید بشه پیدا کرد ولی‌ مساله اسپانسر شدن هست که خیلی‌ خیلی سخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

دو تا پست اخر ادمو دچار سردرگمی می کنه یکی لطف کنه یه توضیحی بده لطفا

سلام دوستان

اسم و نام دانشگاه (رنک و ..) در پیدا کردن در آمریکا بعد از فارغ التحصیلی از مقطع دکترا تا چه حد مهمه؟ (برای مکانیک) کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ و این که شرکت های آمریکایی شناختی از سطح دانشگاه های خارج آمریکا دارن؟ ( منظورم آکسفورد و کمبریج نیست که فک می کنم تموم مردم دنیا می شناسنشون) به عنوان مثال دانشگاه های تاپ رنک سنگاپور که خیلی از مهندسین ایرانی اصلا شناختی از اون ندارن...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه بازار کار برای رشته ENGINEERING MANAGEMENT چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Golibarg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه بازار کار برای رشته ENGINEERING MANAGEMENT چطوره؟
    تقریبا مثل همون mba هستش. بعید میدونم خوب باشه خیلی. من اول mba بودم همه گفتن بدردت نمیخوره! و اینکه هزاران امریکاییش تو صف کارن.

Junior Member

سلام
    من ارشد مهندسی محیط زیست هستم(از گرایش های همران) و میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در آمریکا اقدام کنم.
    می خواستم بدونم وضعیت کار در رشته مهندسی محیط زیست Envorinmental engineering با داشتن مدرک phd در آمریکا به چه صورت است؟

Junior Member

با سلام
    من فوق اقتصاد دارم و تصمیم دارم برای دکتری در امریکا اقدام کنم، اگه کسی در خصوص بازار کار این رشته اطلاعی داره ممنون میشم در اختیار منم بزاره...

Junior Member

خواهشا در مورد اینده رشته حقوق در امریکا یه توضیحاتی بدید به من ممنونتون مشیم

گفته میشه ایالتی که درس میخونیم هم برای پیدا کردن موقعیتهای کاری تا حدودی مهمه. از این نظر ایالت فلوریدا رو برای رشتههای مهندسی چگونه ارزیابی میکنید؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)