صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrkhas نمایش پست ها
    6 صفحه ی قبل رو خوندم تمام نا امید شدم
    خوب این همه هزینه که مدرک امریکا بگیریم اخرش بدون کار چه فایده داره !
    داستان اسپانسر شدن چیه یکی میتونه توضیح بده ؟ و اوضاع رشته ی کامپیوتر چطوریه واسه کار ؟
    برنامه نویسی ساده متاسفانه اسپانسر پیدا کردن مشکله برای ایرانی ها. بسیاری از شرکتهای سیلیکان ولی ترجیح می دن یه آدم مقیم بگیرن یا مثلا هندی های ولی رو سپانسر کنن یا از هند نیرو بیارن. (دیگه Java Script که اسپانسر کردن نداره) سالانه حدود 100 هزار ویرای کار مستقیم از هند صادر میشه. کافیه یه سر به سایت http://www.myvisajobs.com/ بزنید و ببینید آمار H1-B و گرین کارههایی که برای هندی ها صادر شده بسیار بسیار بیشتره. این هم به دلیل جمعیت بالای هنده و هم اینکه هندی ها چون سابقه ی طولانی تری تو شرکتهای تک آمریکایی دارن جای خودشون رو باز کردن و تعدادشون هم بیشتره و کانکشنهای بیشتری دارن و راحتر کار میگیرن نسبت به ایرانی ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم دوستانی که ذز مورد کار در زمینه های رشته آی تی یا کامپیوتر ( شبکه, برنامه نویسی و ..... ) اطلاعاتی دارن مثل حقوق و نحوه ی پیدا کردن کار ( حالا هر کسی اطلاعاتیو بگه که تو همون ایالت هست ) و یا مشاهدات عینی مثل دوستاشون داشتن به اشتراک بزارن و اینکه الان چه زمینه ای بیشتر براش کار هست؟
    راستی وقتی میگن فلان قدر حقوق میدن بعده کسر مالیات هست یا نه؟ تقریبا مالیات چقدر هست؟
    شما برید تو linkedin و مشاهده بکنید پوزیشن ها رو. مثلا شرکت Cognizant کلی نیروی آی تی میگیره. حقوق و مزایا رو هم از Glassdoor در بیارید.
    ویرایش توسط haley : August 3rd, 2015 در ساعت 10:04 AM دلیل: ترکیب پست ها
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری- دانشگاه آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

سلام دوستان
    من برای مستر معماری در یکی از دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و هدفم هم کار و اقامت در آمریکا بعد از تحصیله.فعلا هم در حال تحقیق در این زمینه ام چون زبانم عالی نیست و حدود 2سال میخوام براش زمان بزارم.پس برام خیلی مهمه که به یک نتیجه قطعی برسم.

من از صفحه اول خوندم و متاسفانه خیلی ناامید شدم.سوال اینجاست که اگه انقدر برای اپلای دانشگاه های آمریکا سر و گردن میشکونند پس برای چیه؟ اگه اسپانسر شدن از طرف شرکت انقدر سخت و تا حدودی دست نیافتنیه پس چرا باید واسش انقدر انرژی بزاریم؟؟؟
    این یک طرف قضیه هست و یک طرف دیگه شاید دوستانی که در سایت نظر میدن، یکم کم لطفی میکنن و واقعیت ماجرا رو نمیگن!!
    ممنون میشم از دوستانی که در رشته معماری بعد از تحصیل کار پیدا کردن و مقیم شدن و یا دوستانی رو دیدن در این زمینه.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط davoodusz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مستر معماری در یکی از دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و هدفم هم کار و اقامت در آمریکا بعد از تحصیله.فعلا هم در حال تحقیق در این زمینه ام چون زبانم عالی نیست و حدود 2سال میخوام براش زمان بزارم.پس برام خیلی مهمه که به یک نتیجه قطعی برسم.

من از صفحه اول خوندم و متاسفانه خیلی ناامید شدم.سوال اینجاست که اگه انقدر برای اپلای دانشگاه های آمریکا سر و گردن میشکونند پس برای چیه؟ اگه اسپانسر شدن از طرف شرکت انقدر سخت و تا حدودی دست نیافتنیه پس چرا باید واسش انقدر انرژی بزاریم؟؟؟
    این یک طرف قضیه هست و یک طرف دیگه شاید دوستانی که در سایت نظر میدن، یکم کم لطفی میکنن و واقعیت ماجرا رو نمیگن!!
    ممنون میشم از دوستانی که در رشته معماری بعد از تحصیل کار پیدا کردن و مقیم شدن و یا دوستانی رو دیدن در این زمینه.
    شبیه این سوالو من یک بار اینجا پرسیده بودم.
    سوال اینجاست که با گرفتن دکترا یکی از گزینهها وارد شدن به شرکتهای ریسرچ بیس هست. کاش یک نفر تجربه ای از این جور جاها داشت که این جور جاها بیشتر کجا هستند و آیا در هر ایالتی پیدا میشن؟ نحوه گرفتنشون چجوریه؟ هرچند دوستان در پستهای دیگه گفتن اخیرا اینکه کسی با دکترا وارد صنعت بشه هم زیاد شده. بماند که کار صنعتی اونجا چه جور کاریه!؟ حالا سوال اینجاست آیا ریسرچهای قبلی ما خیلی اهمیت پیدا میکنه و اینکه قبلا روی چه چیزهایی کار کردیم اهمیتش خیلی زیاد هست؟ و یا صرف اینکه یک لینکی داشته باشیم میشه به یکی از این جاها وارد شد و در زمینه ای تاحدودی مشابه و تا حدودی جدید که تجربه هم ممکنه خیلی نداشته باشیم وارد شد؟؟؟ بعبارت دیگه مدرک رو که از آمریکا داشته باشی این مهمه و بعدش میشه سویچ کرد به زمینههای دیگه. در غیر این صورت پس فک کنم باید خیلی در مورد دانشگاه و اینکه رو چه زمینه ای کار میکنیم حساس شد!!! واقعا هنوز این قضیه مبهمه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله سوال شما رو هم مشاهده کردم اما جواب منطقی و روشنی نگرفتین درسته؟

بله همینطوره ما باید طوری برنامه ریزی کنیم که خواستگاه های اون دولت یا شرکت رو برآورده کنیم.ولی از الان باید بدونیم که اون شرکت دنبال چه بحث و نگرشیه؟
    من در مورد شرکت های ریسرچ بیس اطلاع چندانی ندارم میشه یکم کمکم کنید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کاش applyabroad یک صفحه ای اختصاص بده به اینکه دوستان نتیجه استخدامشون رو در کشورهای خارجی عنوان کنند. مثل صفحه نتایج پذیرش!
    چون ما تلاش برای پذیرش به دانشگاه ها میکنیم که در آینده بتونیم در اون کشور کار کنیم (البته معدود دوستانی هم هستند که قصد برگشت دارند) اما متاسفانه لینک یا صفحه ای نیست که بشه از تجربه دوستان در زمینه استخدام کمک گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم کشور آمریکا (یا کانادا) مدرک دانشگاه های اروپا رو (برای کار یا ثبت شرکت) قبول دارن؟
    قصد دارم اگه این امر شدنی باشه برای مستر معماری در هلند اقدام کنم و بعد از اتمام تحصیلاتم برای کار و زندگی به آمریکا یا کانادا برم و بعد از اون هم H1 و گرین کارت و شهروندی.
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم کشور آمریکا (یا کانادا) مدرک دانشگاه های اروپا رو (برای کار یا ثبت شرکت) قبول دارن؟
    قصد دارم اگه این امر شدنی باشه برای مستر معماری در هلند اقدام کنم و بعد از اتمام تحصیلاتم برای کار و زندگی به آمریکا یا کانادا برم و بعد از اون هم H1 و گرین کارت و شهروندی.
    سپاسگزارم
    در هر کشوری که قصد اقامت دارید بهتره همونجا درس بخونید. مدرک دانشگاه ها رو قبول دارند ولی کار پیدا کردن از اروپا در آمریکا کار ساده ای نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در هر کشوری که قصد اقامت دارید بهتره همونجا درس بخونید. مدرک دانشگاه ها رو قبول دارند ولی کار پیدا کردن از اروپا در آمریکا کار ساده ای نیست.
    ممنون از لطفتون
    از این جهت پرسیدم چون هدف من کار و زندگی و اخذ شهروندی آمریکا یا کاناداست اما ظاهرا گرفتن فاند در مقطع ارشد مخصوصا رشته معماری در آمریکای شمالی کار سختی هست.
    از طرفی دایی من ساکن هلند هست و می تونه کمک خوبی برای من باشه.
    پیشنهاد شما چیه دوست عزیز؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrg نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون
    از این جهت پرسیدم چون هدف من کار و زندگی و اخذ شهروندی آمریکا یا کاناداست اما ظاهرا گرفتن فاند در مقطع ارشد مخصوصا رشته معماری در آمریکای شمالی کار سختی هست.
    از طرفی دایی من ساکن هلند هست و می تونه کمک خوبی برای من باشه.
    پیشنهاد شما چیه دوست عزیز؟
    آشنا در کشورها موقع تحصیل کمک خاصی نیست چون نیاز به کمک چندانی ندارید و خودتون از پس رفتن به اون کشور و تحصیل و ... برمیاید. تلاشتون رو بکنید برای تحصیل به همون آمریکا یا کانادا برید.

Junior Member

سلام چرا در مورد حقوق اینطوری نظر میدین آدمو نا امید میکنین من لیسانسم حسابداریه ولی ارشد حقوق بین الملل قبول شدم هدفم ادامه تحصیل در مقطع دکترا در آمریکاست و میخوام در نهایت در
    سازمان ملل کار پیدا کنم االبته من سخت در حال تلاشم واسه یه رزومه خوب ینطوری که شما میگین کلا باید بیخیال بشم ؟؟!!؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)