صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

دوستان اگه كسي دنبال كار تو بوستون و نيويورك ميگرده به من اطلاع بده چندتا فرصت شغلي هست كه من ميتونم معرفيتون كنم.ترجيحا كسايي كه ويزاي كار و يا گرين كارت دارن فقط تو رشته كامپيوتر و عمران يه شركت ميشناسم كه اسپانسري قبول ميكنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار بعد از اتمام تحصیل

با سلام
    رشته کارشناسی و کارشناسی ارشدم مهندسی فناوری اطلاعات هستش و در هر دو مقطع معدل بالایی کسب کرده ام.
    4 سال سابقه کاری مرتبط با رشته ام دارم.
    الان نمیدونم برای شرایط من فرصت شغلی مناسبی وجود داره یا بهتره پیگیر ادامه تحصیل در مقطع دکتری و اپلای باشم؟
    برای هر کدوم چه کشورهایی رو پیشنهاد می کنید؟

پیشاپیش از راهنمایی هاتون متشکرم

Junior Member

دوستان من پیشنهاد قرارداد کاری گرفتم از یک شرکت تو آلمان. از طرفی پذیرش پسداک از آمریکا هم دارم. کسی هست منو راهنمایی کنه؟ من راجع به آلمان همه چی میدونم چون دکتری اینجا بودم اما راجع به آمریکا نمیدونم هیچی که مثلا روند اقامت یا پیداکردن کار چقدر پیچیده است؟ فقط دیدم اکثر پوزیشن ها سیتیزن آمریکا میخوان! من زبان آلمانیم هم خوب نیست و خوشحال میشم دوستان با تجربه راهنماییم کنن . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    دوستان من پیشنهاد قرارداد کاری گرفتم از یک شرکت تو آلمان. از طرفی پذیرش پسداک از آمریکا هم دارم. کسی هست منو راهنمایی کنه؟ من راجع به آلمان همه چی میدونم چون دکتری اینجا بودم اما راجع به آمریکا نمیدونم هیچی که مثلا روند اقامت یا پیداکردن کار چقدر پیچیده است؟ فقط دیدم اکثر پوزیشن ها سیتیزن آمریکا میخوان! من زبان آلمانیم هم خوب نیست و خوشحال میشم دوستان با تجربه راهنماییم کنن . ممنون
    رشته شما چیه؟ بخش وسیعی از بهترین مشاغل فنی آمریکا مربوط به صنایع نظامی و امنیتی میشه که خارجی راه نمیدن، ولی اگه رزومتون خوب باشه بعیده نتونید در بخش های تجاری کار گیر بیارید و بمونید. در کل اگه عجله ای برای سرکار رفتن ندارین و فکر میکنین بعدا میتونین دوباره به آلمان برگردین و موقعیت همچنان براتون هست حتما آمریکا رو تجربه کنید. ولی اگه با شرایط آلمان کنار اومدین و شرایط زندگی و اقامت براتون قابل قبوله به هیچ وجه وقت رو تلف جای دیگه نکنید و آلمان جا گیر بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    رشته شما چیه؟ بخش وسیعی از بهترین مشاغل فنی آمریکا مربوط به صنایع نظامی و امنیتی میشه که خارجی راه نمیدن، ولی اگه رزومتون خوب باشه بعیده نتونید در بخش های تجاری کار گیر بیارید و بمونید. در کل اگه عجله ای برای سرکار رفتن ندارین و فکر میکنین بعدا میتونین دوباره به آلمان برگردین و موقعیت همچنان براتون هست حتما آمریکا رو تجربه کنید. ولی اگه با شرایط آلمان کنار اومدین و شرایط زندگی و اقامت براتون قابل قبوله به هیچ وجه وقت رو تلف جای دیگه نکنید و آلمان جا گیر بشید.
    بله درسته، من مکانیک خوندم. بحث برگشتن که بی نهایت مشکل میشه. من دوتا سوال اصلی در مورد امریکا دارم: یکی بحث پیدا کردن کار هست که در ضمینه کاری خودم بجز کار اکادمیک سایر شغل ها عموما سیتیزن میخوان باشی. دوم اینکه تا بحث سیتیزن درست بشه مکننه سال ها طول بکشه درسته؟ تا اونجا که میدونم اول باید اسپانسر پیدا کنی و بعد گرین کارت و بعدش دوباره روند گرفتن پاسورت که خودش میشه کلی سال! از طرفی مشکل بعدی اینه که نمیتونی از امریکا خارج بشی تو این مدت چون ویزا یکبار ورود میگیری! ار اونطرف تو آلمان بعد شش سال اقامات مداوم پاسپورت میگیری... راستیتش من خودم محیط امریکا رو ترجیح میدم اما از طرفی نگران اینم که بدترین حالت ممکن اتفاق بیفته و نه کار پیدا کنم نه اقامت و بعدا افسوس بخورم چرا همین آلمان نموندم...

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    بله درسته، من مکانیک خوندم. بحث برگشتن که بی نهایت مشکل میشه. من دوتا سوال اصلی در مورد امریکا دارم: یکی بحث پیدا کردن کار هست که در ضمینه کاری خودم بجز کار اکادمیک سایر شغل ها عموما سیتیزن میخوان باشی. دوم اینکه تا بحث سیتیزن درست بشه مکننه سال ها طول بکشه درسته؟ تا اونجا که میدونم اول باید اسپانسر پیدا کنی و بعد گرین کارت و بعدش دوباره روند گرفتن پاسورت که خودش میشه کلی سال! از طرفی مشکل بعدی اینه که نمیتونی از امریکا خارج بشی تو این مدت چون ویزا یکبار ورود میگیری! ار اونطرف تو آلمان بعد شش سال اقامات مداوم پاسپورت میگیری... راستیتش من خودم محیط امریکا رو ترجیح میدم اما از طرفی نگران اینم که بدترین حالت ممکن اتفاق بیفته و نه کار پیدا کنم نه اقامت و بعدا افسوس بخورم چرا همین آلمان نموندم...
    من جای شما باشم همون المان میمونم.حالا نمیدونم میکید المانی بلد نیستید چقدر ممکنه مشکل پیدا بکنید.
    در مورد امریکا اینطوری هم نیس که در جاهای صنعتی کار پیدا نکنید ولی خوب اکادمیک احتمالش بیشتره به خصوص شما که پست داک میای.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

سلام کسی از وضعیت کار برای دکتری رشته نانو مواد یا نانو تکنولوژی اطلاعی داره؟

Junior Member

دوستان سلام وضعیت کار برای فارغ التحصیلان مقطع دکترا رشته عمران مدیریت ساخت در آمریکا چطوری هست ؟

دوستان من یه مصاحبه انجام دادم ۳ روز واسه اینترنشیپ

از اگست شروع میشه تا اکتبر. بعد ۲۰ دقیقه سوال جواب کردن اخرش گفت نمونه کارت رو بفرست بعد گفت چند ساعت میتونی ماهانه کار کنی گفتم ۴۰ بعد گفت کی میتونی اینجا باشی گفتم ۱۰ روز دیگه. بعد دیگه هیچی نگفت و قطع کرد و تا الان هیچ خبری ندادن. نمیدونم قبول شدم یا ریژکت خیلی هم مهمه واسم.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    دوستان من یه مصاحبه انجام دادم ۳ روز واسه اینترنشیپ

از اگست شروع میشه تا اکتبر.
    یعنی کلش سه روز است و از آگوست تا اکتبر طول می کشد!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بعد ۲۰ دقیقه سوال جواب کردن اخرش گفت نمونه کارت رو بفرست بعد گفت چند ساعت میتونی ماهانه کار کنی گفتم ۴۰ بعد گفت کی میتونی اینجا باشی گفتم ۱۰ روز دیگه. بعد دیگه هیچی نگفت و قطع کرد و تا الان هیچ خبری ندادن. نمیدونم قبول شدم یا ریژکت خیلی هم مهمه واسم.
    اگر تا دو هفته بعد از مصاحبه خبری نشد یعنی تقریبا رد هستید و به فکر جای دیگر باشید

به طور کلی ، معمولا تا یک هفته بعد از مصاحبه خبر می کنند که قبول شدید و اگر قبول نشوید کلا خبر نمی کنند (البته استثنا است) من دو هفته را برای اطمینان گفتم

اگر در سوالاتش پرسید که:
    ۱- کلیرینس داری؟ ، یعنی صد در صد رد هستی و حتی یک ثانیه بعد از این سوال منتظر نباش
    ۲- سیتیزن هستی؟ ، یعنی که اولیت آن ها سیتیزن است هر چند که از شما ضعیف تر باشند
    ۳- گرین کارت داری؟ ، یعنی اگر نداشته باشی پروندت بعد مصاحبه یکراست می رود سطل آشغال
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)