صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

اشتباه نوشتم منظورم اين بود ٣ روز پيش انجام دادم. نه هيچكدوم از اون سوال هارو نكردن. فقط اخرش همون سوال هايي كه گفتم رو پرسيدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام.دوستان یه سوال
    سوال من اینه که برای ورود به بازار کار آمریکا یادگیری زبان های برنامه نویسی برای فارغ التحصیلای computer science چقدر ضرورت داره؟؟؟اصلا نیازی به یادگیریش هست یا فقط بچه های software engineering باید این زبانارو یاد بگیرن؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    سلام.دوستان یه سوال
    سوال من اینه که برای ورود به بازار کار آمریکا یادگیری زبان های برنامه نویسی برای فارغ التحصیلای computer science چقدر ضرورت داره؟؟؟اصلا نیازی به یادگیریش هست یا فقط بچه های software engineering باید این زبانارو یاد بگیرن؟؟
    بستگی داره به کاری که می کنید. Computer science در آمریکا منظور کل شاخه کامپیوتر هست و خیلی گسترده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

به نظر شما software development و به طور کل کارهایی که مستقیما با برنامه نویسی سرکار دارند بازار کار بهتری دارند یا مباحثی مانند big data ؟

Junior Member

میخواستم بپرسم کسی که درسش تمام میشه میتونه کار پیدا کنه و اقامت بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afsonn نمایش پست ها
    میخواستم بپرسم کسی که درسش تمام میشه میتونه کار پیدا کنه و اقامت بگیره؟
    بله میتونه :|

به نظر شما software development و به طور کل کارهایی که مستقیما با برنامه نویسی سرکار دارند بازار کار بهتری دارند یا مباحثی مانند big data ؟
    هر دو. اگر در هر کدوم از ضمینه ها کارتون خوب باشه کار خوب زیاده. حقوق big data احتمالا بیشتره (البته اگر مثلا Hadoop بلد باشین) ولی حتی front end engineering هم در آمد خوبی داره . بخصوص توی جایی مثل californiaهم کار برای هر دو مورد زیاده و هم حقوق خوبه

big data تعداد کار کمتر ولی متخصص کمتر و آینده ی احتمالا بهتر (البته برای کسی که بیشتر از فقط SQL می دونه)
    development: کار بیشتر : به خصوص : PHP, Ruby on Rail, Node,, Angular and other JS based technologies

در مجموع برای هر دوی این ها شما نیاز به دونستن زبان برنامه نویسی دارین فرقش ابنه که چه زبانی بستگی به مورد داره با دسته کم بهتون خیلی کمک خواهد کرد

بدون تسلط به زبان برنامه نویسی شاید کارهای مثل Technical Project Manager به درد بخوره ولی در اون مورد هم دونستن زبان قطعا کمک می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

ممنون از راهنماییتون اما گفته های دوستان خیلی متناقضه...یکی از دوستان می گفتن زبانای تحت وب بازار کار خوبی نداره اما شما ظاهرا خلاف این قضیه رو فرمودین,حالا حقیقت چیه؟؟منی ک تا الان python رو یاد گرفتم به نظرتون زبان های بعدیم چه زبان هایی باشه؟++c و java یا ruby و php و ...؟؟؟به همشون علاقه دارم اما بیشتر بازار کار این زبان ها در اینده مدنظرمه

Junior Member

ممنون از راهنماییتون اما گفته های دوستان خیلی متناقضه...یکی از دوستان می گفتن زبانای تحت وب بازار کار خوبی نداره اما شما ظاهرا خلاف این قضیه رو فرمودین,حالا حقیقت چیه؟؟منی ک تا الان python رو یاد گرفتم به نظرتون زبان های بعدیم چه زبان هایی باشه؟++c و java یا ruby و php و ...؟؟؟به همشون علاقه دارم اما بیشتر بازار کار این زبان ها در اینده مدنظرمه
    شما اول بایستی هدف رو مشخص کنین که اصلا برای چی میخواین یاد بگیرین. به چه منظوری ؟
    وقتی بدونین دیگه زبان اهمیتی نداره به اون صورت. شمن اینکه یه زبان رو شما از صفر با روزی 2-3 ساعت در عرض شش ماه میتونین یاد بگیرین. مثلا کلیه Synthanx ها و ...
    ولی مسلما برنامه نویس شدن به این راحتی اتفاق نمیفته و زبان میبره.
    ولی همون زبانهای تحت وب رو با دوسه سال مطالعه و انجام پروژه میشه به جایی رسوند که برای یه کار تمام وقت اپلای کرد.
    اینا نظر منه البته. خوشحال میشم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

خب مسلما هدف هرکسی برمیگرده به علاقه ی شخصیش اما سوال من این بود که کدوم زمینه ها آینده ی شغلی بهتری داره؟حوزه ی وب,اپلیکیشن های موبایل و .......والا این رشته ی ماهم انقدر شاخه و زیرشاخه داره که واقعا ادم سردرگم میشه.من اعتقاد دارم هر زمینه ای جذابیت خودشو داره و به همین دلیل به همشون علاقه دارم اما هنوز نمیدونم به صورت جدی چه زمینه ای رو دنبال کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)