صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

سلام به همه دوستان و اساتید بنده رشته صنایع غذایی در مقطع لیسانس و میخوام برای دکترا اقدام در یکی از رشته های تغذیه یا جرم شناسی و پزشکی قانونی کسی در مورد این دو رشته اطلاع نداره و بازار کارش چجوری بعد از تحصیل
    یکی از دوستان امریکایی به من این پیشنهاد رو داد گفت میتونی در کالج های کامیونیتی ثبت نام کنی و راحتر هم کار گیرت میاد کسی اطلاع داره
    بنده شغلم firefighter هست و سوابقم میتونه کمکم کنه برای پیدا کردن کار در حین تحصیل ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون اما گفته های دوستان خیلی متناقضه...یکی از دوستان می گفتن زبانای تحت وب بازار کار خوبی نداره اما شما ظاهرا خلاف این قضیه رو فرمودین,حالا حقیقت چیه؟؟منی ک تا الان python رو یاد گرفتم به نظرتون زبان های بعدیم چه زبان هایی باشه؟++c و java یا ruby و php و ...؟؟؟به همشون علاقه دارم اما بیشتر بازار کار این زبان ها در اینده مدنظرمه
    منظورتون از یاد گرفتن. یاد گرفتن syntax هست یا مسلّط شدن؟. در مورد coding یاد گرفتن syntax راحتترین قسمته . وقتی که شما تفکر برنامه نویسی و الگریتمیک رو یاد بگیرید یاد گرفتن زبان های مشابه خیلی ساده می شه مثلاً برای کسی که به Python مسلط باشه یاد گرفتن php , ruby و غیره ساده است. مهم تسلط و تجربه است و نه syntax. من توصیه ام اینه که اگر هنوز مشغول تحصیل هستید به internship حتما توجه کنید چون تجربه بسیار مهمه. درضمن در بسیازی موارد دونستن تکنولوژی ها به اندازه زبان مطرحه . مثلاً ruby به خودی خود به درد نمی خوره تمامی کار ها برای Ruby on Rail وجود داره یا دونستن NodeJS یاAngular از دونستن Javascript تنها بهتره.
    در مورد اینکه زبان های تحت وب بازار کار ندارن به نظرم درست نیست می تونید توی سایت هایی مثل monster چیز هایی مثل PHP رو سرچ بکنید و کار هایی که وجود داره رو ببینید
    در مورد اینکه چه زبانی بستگی داره که شما چه کاری دوست دارید بکنید اگز Mobile App رو ترجیح اون هم بازار کار داره. حقیقتش Coding احتمالا یکی از بهترین مهارت ها برای کار پیدا کردن اگر کارتون خوب باشه مشکل زیادی نخواهید داشت . می تونین رو job site ها (monster,indeed, Cyber coders , et) برین یک مقدار نگاه کنین ببین کار ها و شرکت هایی که شما علاقه دارین چی چیز هایی رو می خوان
    در ضمن روی linkedin profile تون هم کار کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

میخواستم بدونم رشته های جامعه شناسی زیر شاخه های جرم شناسی و مردم شناسی تو امریکا بازار کارش به چه صورت هست به غیر استاد دانشگاه بودن
    ایا موقعیت شغلی خوبی داره ؟
    از نظر درامدی به چه شکل هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    میخواستم بدونم رشته های جامعه شناسی زیر شاخه های جرم شناسی و مردم شناسی تو امریکا بازار کارش به چه صورت هست به غیر استاد دانشگاه بودن
    Not good bro.

You don't have any chance, unless you already have a green card.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

سلام دوستان, من پذیرش پی اچ دی دارم از ماساچوست آمهرست ولی فول فاند نیست, بنظرتون میشه با ویزا دانشجویی بیام دنبال کار بگردم و بعدش پی اچ دیو بیخیال شم؟ در ضمن من مستر مکانیک از دانشگاه منچستر دارم و مقاله هم دارم یه دو سه تا به علاوه دو سه سال سابقه کار, بنظرتون کمکی میکنه تو کار پیدا کردن
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    سوالی که من دارم اینه که واقعا اومدن امریکا و خوندن این رشته ها چه تاثیری میتونه در زندگی شخص داشته باشه؟ اگر واقعا کسی میخواد جرم شناسی بخونه خوب تو مملکت اصلیش بخونه ریشه اون همه اسیب رو پیدا کنه ببینیم از کجا نشات میگیره
    همونطور که دوستمون هم گفتن این رشته ها وضع کاریشون حتی واسه خود امریکاییها هم خوب نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

با سلام و احترام.
    کسی از بازار کار رشته فارماکولوژی پزشکی و دامپزشکی در مقطع master یا PhD اطلاع داره؟
    معادل این رشته در فارسی "داروشناسی" هست و با رشته داروسازی (Pharmacy) متفاوته

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    کسی از بازار کار رشته فارماکولوژی پزشکی و دامپزشکی در مقطع master یا PhD اطلاع داره؟
    معادل این رشته در فارسی "داروشناسی" هست و با رشته داروسازی (Pharmacy) متفاوته
    مثل سایر علوم پایه ها. با این رشته ها اجازه کار بالینی ندارید و نهایتا همان کارهای غیر بالینی مثل کارهای آکادمیک و ریسرچ البته باز هم صرفا آزمایشگاهی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

میخواستم بدونم مدیریت منابع انسانی بازار کارش به چه شکل هست ؟
    ایا فقط بازار کارش فقط برای خود امریکایی هاست ؟

به نظر من توی HR برای آمریکایی ها راحتتره کار پیدا کردن چون یه جور هایی نیاز به آشنایی به قوانین و فرهنگ داره البته کار هایی مثل Recruiting یا Payroll می تونه راحتتر باشه . آشنایی من با HR خیلی محدوده ولی تا جایی که من دیدم بیشتر آمریکایی هستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)