صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozie100 نمایش پست ها
    دوستان با تجربه در امریکا خواهش می کنم اگر می تونن من رو راهنمایی کنن.من 1 سال و نیم پیش دکترا از یک دانشگاه متوسط امریکا گرفتم در رشته مکانیک . اما زمینه ای که کار کردم بسیار محدود و دیگه این زمینه active. نیست. البته من الان که دنبال کار میکردم متوجه شدم که out of phase هستش. بیشتر کارم هم experiment. بود البته نرم افزار و code development هم کار کردم ولی عنوان و زمینه مقاله هام Expermental و غیر کاربردی هست و عملا هیچ دانشگاه یا lab توش کار نمیکنه. یک سال هم با استادم که به دانشگاه جدیدی ترنسفر کرده بود postdoc کردم و درس دادم. وقتی فهمیدم که نمیتونم تو این زمینه هیچ کاری پیدا کنم از گروهش جدا شدم و الان 6 ماه دنبال این هستم که که postdoc و research position در زمینه هایی که reseach active هست و با فیلد من overlap میکنه پیدا کنم اما چیزی پیدا نکردم. همچنین کار تو صنعت هم پیدا نمیکنم.

البته من الان 1 سال هم هست که گرین کارت دارم. حالا دوستان چه پیشنهادی به من دارن که بتونم postdoc پیدا کنم.
    همین اپلای کردن انلاین رو ادامه بدم ؟ 6 ماه است که اجام دادم و به نظرم برا استادا داشتن مقاله در زمینه خودشون مهمه . به راحتی اطمینان نمیکنن که پول گرنتشون رو بدن و در عمل نتونستم با کسانی که دکتراشون مرتبط با اون پست داک هست رقابت کنم.نظرتون چیه ؟
    به دکترای مجدد هم فکر کردم ولی هم زمانبر هست من الان 31 سالم هست وبا درامد پایین و هم نمیدونم که اصلا امکانش هست که دو دکترا در امریکا گرفت ?

شروع کردم به worldwide اپلای کردن برا پست دکترا که اگر چیری پیدا کنم معنیش این هست که گرین کارتم رو از دست میدم وقتی به مدت طولاتی آمریکا رو ترک کنم؟
    خواهش می کنم دوستان نظراتشون رو بدن. بسیار سپاسگزارم
    اگر به کار تدریس علاقه دارید ممکنه بتونید فعلا در دانشگاههای کوچک تر شغل استادی پیدا کنید تا موقعیتهای بهتری پیدا بشود. تا حالا مستقیما برای پوزیشن های tenure track یا teaching only اقدام کرده اید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر به کار تدریس علاقه دارید ممکنه بتونید فعلا در دانشگاههای کوچک تر شغل استادی پیدا کنید تا موقعیتهای بهتری پیدا بشود. تا حالا مستقیما برای پوزیشن های tenure track یا teaching only اقدام کرده اید؟
    بسیار سپاسگزارم ghlobe. بله با این زمینه کاری که امکان tenure track تقریبا صفر هست . بسیار اپلای کردم اما نشد والان به نتیجه رسیدم که نیاز دارم حدود سه یا چهار سال در زمینه ای خوب و تحت یک mentor خوب پست داک کارکنم تا اماده ی شغلtenure track بشم. حتا برای teaching هم خیلی اپلای کردم ود نهایت بعد از صحبت حضوری با یک chair در یک دانشگاه undergrad گفته ممکنه این spring به عنوان lecturer استخدام بشم. از طرف دیگه برا یک کار تو صنعت هم مصاحبه حضوری گرفتم اوایل Januaryحالا به نظرتون با توجه به اینکه هدفم پیدا کردن پست داک هستشِ و من بسیار research _oriented هستم با فرض اینکه هردو اینها به افر نهایی برسه کدومشون رو قبول کنم که یک شغل موقت در راستای پیدا کردن research position باشه ؟ به نظر خودم شغل teaching زمانش flexible تر هست و فرصت برای اپلای و مصاحبه های بعدی میده. نظرتون چیه

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی که سابقه کاری نداره چطور در امریکا می تونه کار مناسب پیدا کنه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی تجربه مصاحبه و استخدام با مدرک غیر حضوری (100% Online) از دانشگاه های آمریکا رو داره؟ من تو یه سری از سایت ها دیدم نوشتن اگر دانشگاه معتبر باشه، غیر حضوری بودنش خیلی مهم نیست. حالا می خوام ببینم نگاه جامعه و کارفرما ها به این مدارک چی هست؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط fghotbi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی تجربه مصاحبه و استخدام با مدرک غیر حضوری (100% Online) از دانشگاه های آمریکا رو داره؟ من تو یه سری از سایت ها دیدم نوشتن اگر دانشگاه معتبر باشه، غیر حضوری بودنش خیلی مهم نیست. حالا می خوام ببینم نگاه جامعه و کارفرما ها به این مدارک چی هست؟
    با تشکر
    برای کاریابی و برای مشاغل حرفه ای که احتیاج به مدرک دارن ارزشش صفره. هیچ دانشگاه معتبری رو من نمیشناسم که مدرک اکادمیک پایه (مثل لیسانس) غیر حضوری بده و اگر جایی مدرک بده (دانشگاه های انتفاعی که زیاد هم هستن) ارزشی نداره. البته دانشگاه های معتبر دوره غیر حضوری دارن وای اون دوره ها بیشتر برای کسب دانشه و برای کاریابی ارزش خاصی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    برای کاریابی و برای مشاغل حرفه ای که احتیاج به مدرک دارن ارزشش صفره. هیچ دانشگاه معتبری رو من نمیشناسم که مدرک اکادمیک پایه (مثل لیسانس) غیر حضوری بده و اگر جایی مدرک بده (دانشگاه های انتفاعی که زیاد هم هستن) ارزشی نداره. البته دانشگاه های معتبر دوره غیر حضوری دارن وای اون دوره ها بیشتر برای کسب دانشه و برای کاریابی ارزش خاصی نداره.
    سلام دوست عزیز و ممنون از پاسخ.
    من منظورم مدرک کارشناسی ارشد بود و دانشگاه هایی که مد نظرم بودن Georgia institute of technology و Arizona State University هستن که دوره غیر حضوری‌ دارن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fghotbi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون از پاسخ.
    من منظورم مدرک کارشناسی ارشد بود و دانشگاه هایی که مد نظرم بودن Georgia institute of technology و Arizona State University هستن که دوره غیر حضوری‌ دارن.
    در اکثر مواقع کسی اونقدرها توجه نخواهد کرد که جزئیات مدرک شما چه چیزی است. همین که در Background check ها پاس بشید کافی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در اکثر مواقع کسی اونقدرها توجه نخواهد کرد که جزئیات مدرک شما چه چیزی است. همین که در Background check ها پاس بشید کافی است.
    ممنونم اما دوست دارم بدونم اگر کار به جزئیات مدرک برسه نگاه ها به چه صورت هست؟ یا نگاه خود جامعه مثلا؟ به هر حال چه از نظر زمان و چه از نظر هزینه آدم دوست داره بدونه چی بدست میاره؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

در ادامه بخشی از ایمیل روزانه IEEE را کپی می کنم که مربوط به این تاپیک است و با کارمندان دانشگاه جورجیاتک (جز ۱۰ دانشگاه برتر آمریکا) مصاحبه کرده است.

کد:
    “[Today’s market] is all about machine learning, robotics, controls, embedded systems,” Keller agrees. “All companies across all industries are looking at ways to make things more efficient. For that you need engineers—lots of them.”

But amid all this talk of golden eras and astronomical salaries, one significant engineering population is struggling in the United States: international students. Georgia Tech has seen “a huge shift downward” in the number of companies willing to hire on H-1B visas, McLaughlin says, with several students being told the firm would love to interview them but just isn’t taking international hires right now.

McLaughlin guesses the reticence is due to uncertainty around immigration, with the Trump administration’s temporary bans on immigrants from certain countries this year. The administration also denied nearly a third of H-1B visas in the first quarter of fiscal 2019, according to estimates from the National Foundation for American Policy..
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

ترم دوم مستر در امریکا هستم. به نظرتون تبدیل مستر به phD بهتره.؟ قراره OPT برداشته بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)