صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Moderator

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار بعد از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط bipolar_1989m نمایش پست ها
    حالا شما هنوز پیشنهاد NASA رو بگیر ویزاش پیشکش خودم اصلا بهت ویزا کار میدم
    پیشنهاد کار از ناسا چیز خیلی عجیبی نیست. ناسا یک مجموعه بسیار بزرگ تحقیقاتی در بخشهای مختلف داره توی جاهای مختلف
    امریکا. یکیش همین مرکزی بود که مربوط به اکتشافات فضاییه و خیلی عجیب غریبه. اما مراکز دیگه توی حوزه های مهندسی مکانیک و برق
    به راحتی نیرو جذب میکنن.

سلام دوستان عزیز میشه اگه کسی در مورد اوضاع کار برای رشته معماری میدونه اطلاعاتشو بگه؟با تشکر...

Junior Member

میزان درامد برای دوره internship برای ارشد برق-الکترونیک چطوره؟ دوستانی که تجربه کردن لطفا کمک کنن..
    من بین مهندسی برق-اکترونیک و مهندسی پزشکی-بیوالکتریک موندم .واسه این تلاش میکنم که لیسانس رو برکلی بگیرم(اگه خدا بخواد)
    یه brief میخواستم ممنون

Banned

من یک سوال اساسی دارم :

آیا به دانشجوبان اینترنشنال هنگام تحصیل اجازه تاسیس شرکت داده میشود؟ بعد از پایان تحصیل چطور؟

شرابط آن چیست؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    من یک سوال اساسی دارم :

آیا به دانشجوبان اینترنشنال هنگام تحصیل اجازه تاسیس شرکت داده میشود؟ بعد از پایان تحصیل چطور؟

شرابط آن چیست؟
    اگر SSN داشته باشید می توانید شرکت ثبت کنید. اگر SSN نداشته باشید نمی توانید به تنهایی شرکت ثبت کنید اما می توانید بخشی از سهام یک شرکت را داشته باشید و یا با کسی که SSN دارد شرکتی را به ثبت برسانید. اما دقت کنید داشتن کل شرکت یا بخشی از سهام آن تاثیری بر روی ویزای شما ندارد و همچنان اجازه کار ندارید. مگر اینکه ویزای خود را به ویزای سرمایه گذاری یا ویزای کار تغییر دهید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Banned

ببخشید میشه کمی درباره SSN هم توضیح بدید؟

همچنین یه سوال داشتم . کارهایی مثل نوشتن کتاب و فروش آن ، آموزش خصوصی دروس دانشگاهی یا مدرسه ای، فروشگاه اینترنتی و ..... در هنگام تحصیل خلاف مقررات است؟

ApplyAbroad Guru

همچنین یه سوال داشتم . کارهایی مثل نوشتن کتاب و فروش آن ، آموزش خصوصی دروس دانشگاهی یا مدرسه ای، فروشگاه اینترنتی و ..... در هنگام تحصیل خلاف مقررات است؟
    تدریس بله خلاف هست. نویسندگی و فروشگاه اینترنتی هم خلاف هستند. شما باید در کاری که می کنید Passive باشید (یعنی اگه درآمدزایی می کنه نیازی به کار شما نداشته باشه)٬ مثل سرمایه گذاری در بازار بورس.

Banned

یعنی فقط یه بار پولی رو بذارید تو بورس و چه صود کرد و چه ضرر کرد بهش دست نزنید؟!! چون بورس هم نیاز به فعالیت و خرید و فروش داره تا سودی حاصل شحص بشه

یا شاید منورشون این هست که شما سود کننده درجه ی دوم باشید! مثلا شبیه بازاریابی ... آیا بازاریابی هم passive محسوب میشه؟

دیگه چه کارایی میشه کرد؟

ApplyAbroad Guru

یعنی فقط یه بار پولی رو بذارید تو بورس و چه صود کرد و چه ضرر کرد بهش دست نزنید؟!! چون بورس هم نیاز به فعالیت و خرید و فروش داره تا سودی حاصل شحص بشه

یا شاید منورشون این هست که شما سود کننده درجه ی دوم باشید! مثلا شبیه بازاریابی ... آیا بازاریابی هم passive محسوب میشه؟

دیگه چه کارایی میشه کرد؟
    بر اساس قوانین شما نباید حضور فعال در اون کار داشته باشید. یعنی اگه در بورس هم قرار باشه فعالیت خرید و فروش کنید باز هم Active هست و شما اجازه اش رو ندارید٬ ولی اکه یک سری سهام بخرید و اون کمپانی به سهام دارهاش سود (dividend) پرداخت کنه٬ اون موقع این کار شما Passive است و مانعی نداره. برای همین هم در بازار بورس برای دانشجوها محدودیت هایی برای same-day trade هست و بیشتر از سه تا در هفته ممکن نیست. بازاریابی هم اگه بطور Passive باشه٬‌ مثلا شما سایتی درست کنید که اتوماتیک مشتری ها رو بفرسته به فروشگاه ها و اون ها به شما حق Affiliation پرداخت کنند٬ کار شما Passive هست ولی اگه قرار باشه برید در خیابون و برگه پخش کنید تا مشتری برای کسی پیدا کنید اون فعال حساب میشه و ممنوعه.

این قوانین پیچیده هستند و اگه دنبال این هستید که کاری اینچنین انجام بدید و حتما هم قانونی باشه٬ حتما یا دقیقا قوانین IRS رو مو به مو مطالعه کنید یا با یک وکیل مشورت کنید تا مطمئن بشید. بعضی مواقع خطوط بین قانونی بودن و نبودن یک کار برای یک دانشجو بسیار باریکه. یادتون باشه هر درآمدی رو باید به IRS گزارش کنید و مالیاتش رو بپردازید.

Banned

درآمد غیرقانونی چطور؟ ریسک و خطرش چقدره و در ازاش درآمدش چطوره؟ چند درصد کسایی که فاند ندارند به سمت این نوع درآمد میرند و چند درصد دچار مشکل میشند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)