صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Banned

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر در رشته های تخصصی معمولا اختلافی وجود ندارد.
    من اولش رو میگم . یک طرف یک آمریکایی هست و یک طرف دیگه یک خارجی . شرایط کاری هم که انگار زیاد خوب نیست اونجا . خارجی هم احتمالا میخواد هرکاری کنه که بمونه . پس احتمالا پیشنهاد حقوق کمتری میده به کارفرما(چون شنیدم حقوق رو موقع استخدام از خود درخواست کننده میپرسند). حالا میخوام ببینم این حقوق کمتری که احتمالا از طرف فرد خارجی پیشنهاد و از طرف کارفرما اکی میشه (که بالاخره واسش باید صرف کنه نگه داشتن خارجی) چقدره؟

توجه کنید این مسدله در حالیه که قابلیات این 2 نفر کاملا بکسانه

Junior Member

یک چیزی هست به اسم prevailing wage که یک حداقلی که اداره کار آمریکا تایین می کنه که کارفرما اگه بخواد برات H1 یا گرین کارت بگبره حتما باید پرداخت کنه . این مغمولا یک عدد عادلانه هست که با توجه به میانگین حقوق ها در هر ایالت و رشته تایین می شه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    من اولش رو میگم . یک طرف یک آمریکایی هست و یک طرف دیگه یک خارجی . شرایط کاری هم که انگار زیاد خوب نیست اونجا . خارجی هم احتمالا میخواد هرکاری کنه که بمونه . پس احتمالا پیشنهاد حقوق کمتری میده به کارفرما(چون شنیدم حقوق رو موقع استخدام از خود درخواست کننده میپرسند). حالا میخوام ببینم این حقوق کمتری که احتمالا از طرف فرد خارجی پیشنهاد و از طرف کارفرما اکی میشه (که بالاخره واسش باید صرف کنه نگه داشتن خارجی) چقدره؟

توجه کنید این مسدله در حالیه که قابلیات این 2 نفر کاملا بکسانه
    شرکتهای بزرگ هرگز چنین کاری نمیکنند و کسی هم به حقوق پیشنهادی شما معمولا کاری نداره فقط اگر زیاد تقاضا کنید ممکنه ردتون کنند، ولی اصولا حقوق ها را بر اساس استاندارد خودشون تعیین میکنند. دریک گروه نمیشود که افراد با نوع کار و تخصصها و سابقه مشابه حقوق های خیلی متفاوت داشته باشند. شرکتهای کوچک ممکنه متفاوت باشه و براساس بودجه محدودشون مثلا یک خارجی رو با حقوق پایینتر استخدام کنند ولی رقم خاصی نمیشه داد. بهرحال اونها هم میدونند که اگرکارتون خوب باشه و از حقوق تون راضی نباشید میپرید به جای دیگر و در نتیجه سعی میکنند حقوق معقولی بدهند.

البته توجه کنید این برای کارهای تخصصی است. برای کارهای ساده و سطح پایین (که مورد سوال شما نیست) ممکن است به خارجی ها حقوق کمتری بدهند ولی بهرحال از مینیمم حقوق مصوب ایالت پایینتر نمیاید.

Banned

دوستان حقوق سالانه حدودا 60 تا 70 هزار دلار برای جایی مثل نیویورک...واشنگتن...شیکاگو... وستون... چطوره؟ (از نوشتن نام این جاها منظور دارم یعنی صرفا متروپلیتن بودن ملاک نیست)
    یعنی در چه حدی میشه زندگی کرد؟ البته نیویورک رو تا حدودی آشنا هستم اما به دلیل عدم کسر مالیات و .... دقیقش رو نمیدونم. دوستان بگن ممنون میشم.
    مثلا وضعیت خونه و خرید اتومبیل و .... چطور هست؟با این میزان درآمد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    دوستان حقوق سالانه حدودا 60 تا 70 هزار دلار برای جایی مثل نیویورک...واشنگتن...شیکاگو... وستون... چطوره؟ (از نوشتن نام این جاها منظور دارم یعنی صرفا متروپلیتن بودن ملاک نیست)
    یعنی در چه حدی میشه زندگی کرد؟ البته نیویورک رو تا حدودی آشنا هستم اما به دلیل عدم کسر مالیات و .... دقیقش رو نمیدونم. دوستان بگن ممنون میشم.
    مثلا وضعیت خونه و خرید اتومبیل و .... چطور هست؟با این میزان درآمد.
    بنطر من شما median income شهرهای مورد نظرتون روسرچ کنید یک ایده ای دستتون میاد. بهرحال متوسط درآمد نمیتونه از متوسط مخارج پایینتر باشه. خودم فکر میکنم این مبلغ برای شروع بد نباشه. البته توجه کنید که در همون متروپولیتن ها هم جا داریم تا جا. مثلا شما ممکنه با مبلغ خیلی پایینتری هم بتونید در واشنگتن زندگی کنید ولی در محله ای که خطرناک ترین محله امریکا باشه! من فکر میکنم median income رو حتی محله به محله هم بشه سرچ کرد اگر محدوده های مشخصی رو در نظر داشته باشید.

Senior Member

ببخشید CPT روی طول مدت OPT اثر داره؟یعنی اگه مثلا ده ماه CPT داشته باشم دوازده ماه OPT سرجاشه؟بعد این دوتا برای تمام مقاطع تحصیلی حتی مثلا associate degree هم وجود دارن؟

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ببخشید CPT روی طول مدت OPT اثر داره؟یعنی اگه مثلا ده ماه CPT داشته باشم دوازده ماه OPT سرجاشه؟بعد این دوتا برای تمام مقاطع تحصیلی حتی مثلا associate degree هم وجود دارن؟
    دوست عزیز چیزی که من متوجه شدم اینه که CPT باید در I20 ذکر شده باشه وگرنه هرچیز دیگری OPT حساب میشه

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

فارغ التحصیلان رشته گردشگری بعد از فراغت از تحصیل (دکتری) شرایط کاری براشون چجوری هست تو امریکا؟ درآمد خوبی دارن؟
    چجوری می تونن اقامت بگیرن؟

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان این دسته بندی مشاغل مورد نیاز در این کشورهای مهاجر پذیر رو از دست ندید
    http://www.bbc.co.uk/persian/world/2...lickable.shtml

Junior Member

بچه های مجرب ! جواب بدین ممنون می شم . برا کسی که دکترای کامپیوتر آمریکا خونده باشه ولی متاسفانه 40 سال رو رد کرده باشه شرایط کار پیدا کردن چقدر سخت تر میشه؟ بهش نمی گن برو بابا تو که یه پات لب گوره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)