صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 73

موضوع: اهمیت توصیه نامۀ استاد راهنما

پیش فرض پاسخ : نگرفتن ریکام از استاد راهنما

Never ever mention any problem you have had with your adviser in SOP, interview or in front of another professor if you want them to accept you
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

مرسی دوستان راستش ماجرای من یه کم پیچیده تره. من در واقع دختر استاد راهنمای شوهرم هستم!!!!!
    حالا اگر این ماجرا رو تو دانشکده هر کی بفهمه از ریکام دیگه هیچ خبری نیست. هر چی باشه استادا هوای همو دارن. پدر منم ادم خیلی لجبازیه متاسفانه
    تازه ماجرا یه کم از این هم بدتره. یعنی شوهر من دانشجوی دکترا پدرم بود و بعد از 1 سال مجبور شد به خاطر مسائل خانوادگی و اینکه ما دو تا همو از دست ندیم انصراف بگیره (راستش خیلی مرده)
    حالا ما تو SOP به این اشاره کنیم که دکترا انصراف داده یا سر بسته بگیم استاد راهنما برای دکترا مشتاق بوده و چون ما نخواستیم بمونیم حالا ریکام نمیده؟
    شرمنده سرتون و درد اوردم!!!!!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    مرسی دوستان راستش ماجرای من یه کم پیچیده تره. من در واقع دختر استاد راهنمای شوهرم هستم!!!!!
    حالا اگر این ماجرا رو تو دانشکده هر کی بفهمه از ریکام دیگه هیچ خبری نیست. هر چی باشه استادا هوای همو دارن. پدر منم ادم خیلی لجبازیه متاسفانه
    تازه ماجرا یه کم از این هم بدتره. یعنی شوهر من دانشجوی دکترا پدرم بود و بعد از 1 سال مجبور شد به خاطر مسائل خانوادگی و اینکه ما دو تا همو از دست ندیم انصراف بگیره (راستش خیلی مرده)
    حالا ما تو SOP به این اشاره کنیم که دکترا انصراف داده یا سر بسته بگیم استاد راهنما برای دکترا مشتاق بوده و چون ما نخواستیم بمونیم حالا ریکام نمیده؟
    انصافا ماجرای جالبیه و بسیار Moving!
    ببینید هر چی بوده و شده دیگه گذشته شما به هیچ وجه نباید از این چیزا تو SOp مصاحبه و .... بگید. نگید انصراف داده ولی برای اون یه سال یه دلیل پیدا کنید که نگن بیکار بوده ایشون.
    کلا باید یه جوری رفتار کنید که از دید اونا آب از آب تکون نخورده برای PhD اقدام کردین. ریکام هم تا کسی ازتون نپرسید چیزی نگین. اگرم گفتن بگید استادتون در دسترس نبوده، همین. خیلی طبیعی.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    Oops, What a funny adventure, pimi810 is right
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

So, correct me if I am wrong. This is your husband who has problem getting recommended not you, right?

I would ask professors to write me letters of recommendation. what do have to lose? worst case scenario they'll say no

I had some problems with my recommenders but I asked and they wrote me letters!!
    .I'd like to emphasize again that it's not professional to write this in your SOP. Do not try to justify

pimi810 is spot-on. stick to her/his advise
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

ممنون از راهنمایی ها
    ولی انصافا اصلا ماجرای جالب ی نیست. ......
    به نظرم همون که گفتین بهتره که برای این یک سال یک بهانه جور کنیم. مثلا سربازی خوبه!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

الکی منت استادا رو نکشید. من هم از استاد پروزه ام رکامند نگرفتم. الان با فول فاند آمریکا هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mgc3361 نمایش پست ها
    الکی منت استادا رو نکشید. من هم از استاد پروزه ام رکامند نگرفتم. الان با فول فاند آمریکا هستم.
    موقع مصاحبه تلفنی چیزی ازتون نپرسیدن؟ اگر بپرسن چی باید بگیم؟
    well begun is half done

Junior Member

کسی ازم مصاحبه تلفنی نکرد. همه چیز به شانس شما بستگی داره همه استادا لزوما با شما مصاحبه نمی کنن

خب بالاخره که ریکم لازم داشتین ....؟؟؟؟ رشتتونو هم میشه بفرمایین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mgc3361 نمایش پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)