صفحه 66 از 124 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1235

موضوع: پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان کمک!
    من یکشنبه رسیدم ماگدبورگ و برای دو روز هتل گرفته بودم تا بتونم یه جا پیدا کنم. از دیروز هر چی گشتم هیچ جایی پیدا نکردم. امروز هم ساعت 11 باید check out کنم... صبح رفتم studentwerk میگه هیچی جا نداریم! از wg-gesucht هم نزدیک دو ماهه که از ایران هی ایمیل می زدم یا جواب نمیدادن یا میگفتن اجاره رفته... هر چی هم بنگاه رفتم هیچ جا پیدا نکردم.
    اگه اطلاعی دارین که کجا میتونم مراجعه کنم خواهشاً بگین! اگه تاپیک مرتبطی هم هست لطفاً بگید...
    این سایتا رو سر زدی
    Partners:
    WOBAU Magdeburg: www.wobau.com/studentenwohnungen.asp
    MWG Magdeburg: www.mdwohnen.de
    Müller Dienstleistungen

University Magdeburg: www.mein-uniboard.de/uni-magdeburg

Internet platforms: www.studenten-wohnung.de
    www.studenten-wg.de

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    یه سر به املاکیهاشون بزنید. یه پولی بابت حق کمیسیون ازتون میگیرند(از دوست من 300 یورو گرفت) اما اینجوری سریعتر اتاق پیدا میکنید
    باورتون نمیشه 7-8 تا املاکی رفتم هیچ کدوم اتاق خالی نداشتن! یکی شون بود که یه اتاق 9 متری خالی (بدون هیچ وسیله ای) داشت که اونم از یک ماه دیگه آزاد میشد! یعنی شاااااهکارن به خدا !

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ar9 نمایش پست ها
    این سایتا رو سر زدی
    Partners:
    WOBAU Magdeburg: www.wobau.com/studentenwohnungen.asp
    MWG Magdeburg: www.mdwohnen.de
    Müller Dienstleistungen

University Magdeburg: www.mein-uniboard.de/uni-magdeburg

Internet platforms: www.studenten-wohnung.de
    www.studenten-wg.de
    مرسی از کمکتون. والا از studenten-wg که به جایی نرسیدم. الان نزدیک دو ماهه از ایران هرچی آفر بود رو ایمیل زده بودم ولی یکی دو هفته بعد جواب میدادن که اجاره رفته. (تازه اگه لطف میکردن و جواب میدادن!)... الان یه دونشون بهم اوکی موقت داده ولی گفته یک اکتبر میام که تازه صحبت کنیم واسه قرارداد. موندم این یک هفته کجا برم!!! نمیتونم هتل بمونم خیلی هزینه داره

Junior Member

مرسی از کمکتون. والا از studenten-wg که به جایی نرسیدم. الان نزدیک دو ماهه از ایران هرچی آفر بود رو ایمیل زده بودم ولی یکی دو هفته بعد جواب میدادن که اجاره رفته. (تازه اگه لطف میکردن و جواب میدادن!)... الان یه دونشون بهم اوکی موقت داده ولی گفته یک اکتبر میام که تازه صحبت کنیم واسه قرارداد. موندم این یک هفته کجا برم!!! نمیتونم هتل بمونم خیلی هزینه داره
    یه پی دی افم بود که برام فرستاده بودن توش جند تا خونه پیشنهاد داده بودن ادرس میلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیاد

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ar9 نمایش پست ها
    یه پی دی افم بود که برام فرستاده بودن توش جند تا خونه پیشنهاد داده بودن ادرس میلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیاد
    ممنون از کمکتون دوست عزیز. ایمیلم رو براتون خصوصی فرستادم. شما ماگدبورگ هستین؟

باورتون نمیشه 7-8 تا املاکی رفتم هیچ کدوم اتاق خالی نداشتن! یکی شون بود که یه اتاق 9 متری خالی (بدون هیچ وسیله ای) داشت که اونم از یک ماه دیگه آزاد میشد! یعنی شاااااهکارن به خدا !
    برید studierentenwerk اونجا با وسایلتو بگید به من پذیرش دادید اما جا نیست! نمیتونم هم هتل بمونم اگه جا پیدا نکنید همین جلو درب ورودی مجبورم موندگار بشم. اتاق خالی دارند اصولا اما رو نمی کنند!

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام دوستان
    بنده همینکه پذیرشم از دانشگاه اشتوتگارت اومد (البته بعد از مدتی مدید!) برا Wohnung توی Studentenwerk رجیستر کردم و چون تو سایت دانشگاه محل برگزاری کورسام رو Vaihingen زده بود، همینجا رو انتخاب کردم. اما انگار مثه بقیه جاها اینم چند روز بعد ایمیل زد که فعلا جای خالی ندارن و 2تا لینک داد برا Privatezimmer که به نظرم مطمئن نیومد و البته Angebotهاش هم از دانشگاه فاصله داشتن! منم به توصیه دوستان ایمیل زدم که برا خونه فقط و فقط منتظر شما هستم و هر جوری هست یه جا رو برام رزرو کنین. میشه با اصرار از Studentenwerk اتاق گرفت یا هر جایی شده یه اتاق رزرو کنم؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    برید studierentenwerk اونجا با وسایلتو بگید به من پذیرش دادید اما جا نیست! نمیتونم هم هتل بمونم اگه جا پیدا نکنید همین جلو درب ورودی مجبورم موندگار بشم. اتاق خالی دارند اصولا اما رو نمی کنند!
    والا اونجا که دو روز پیش رفتم ولی متأسفانه گفتن اصلاً جا نداریم و من مجبور شدم یه شب دیگه هتل بمونم. اما همون طور که توی این پست نوشتم، رفتم از خود دانشگاه کمک خواستم. یک بخشی بود که به دانشجوهای جدیدالورود که مشکل جا داشتن کمک میکردن و بهم نامه دادن و فرستادنم Guest House خود دانشگاه که قرارداد اجاره یک هفته ای بستیم و با اون نامه ای که دادن و قرارداده تونستم سیم کارت بگیرم و الان هم اجازه دارم بانک حساب باز کنم و دانشگاه ثبت نام کنم...
    حالا باید تا یک اکتبر صبر کنم ببینم اون خونه ای که بهم اوکی داده به کجا میرسه... امیدوارم صاحب خونه یهویی بازی درنیاره ...
    بازم از کمکها و راهنماییهاتون بسیار بسیار ممنونم

دوستان کسی از برمن هست؟
    من توی چندتا سایت دنبال خونه توی برمن گشتم اما همش یا خیلی دور بود از دانشگاه یا خیلی گرون بود.اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

سلام دوستان
    امروز یکی از Offerهایی که براش درخواست فرستاده بودم جواب داده و میگه 500 یورو پول پیش رو بریزم به حساب یک واسط حقوقی (همون بنگاهه فک کنم) اسم این واسط Airbnb هست و انگار معتبره! میخواستم ببینم از دوستان کسی تا حالا اینجوری با واسط کار کرده؟ میشه بهشون اطمینان کرد یا ممکنه بحث کلاهبرداری بیاد پیش؟
    اینو ایمیلی هست که از خود صاحبخانه دریافت کردم:
    So if you want to make this deal please login to the www.Airbnb.com website, and after that please send me the following details:

Full name and address
    Shipping address
    Airbnb username

After I'll receive your details I will forward them to Airbnb and I will proceed the order. Airbnb will contact you with all the details that you need, to complete this deal. Airbnb will start the delivery for the keys and the contract to you, but first you must deposit the value of 2 rental months (500,00 euro) in their account
    از این گذشته اینجاش شک برانگیزه که این یک سوئیتِ 2 اتاقه توی یه هتل بنام SI-Centrum (در اشتوتگارت) هست. میگم شاید طرف میخواد اینجوری سوئیت های خالی رو قالب کنه!
    ممنون میشم راهنمایی کنین.