صفحه 7 از 124 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1235

موضوع: پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    به کدومشون ایمیل زدید؟میشه ایمیلشو بزارید؟
    شما واسه کدوم شهر اقدام کردید. من واسه Saarland اقدام کردم. تو همون Studentewerk برید واسه هر کدوم از خوابگاه ها زده ایمیل ها رو.
    مثلا این ایمیل: a.arend@studentenwerk-saarland.de
    تو آدرس زیر:
    http://www.studentenwerk-saarland.de...im-Guckelsberg
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

برای ثبت نام ] ادرس و کد پستی میخواد!من که اونجا نیستم اونا رو باید چی بنویسم؟
    منظور از اجاره سرد و گرم چیه؟
    اجاره گرم یعنی اون پولی که می دی تمام چیزها اعم از اب و برق و گاز رو شامل می شه و دیگه تو هزینه ی اضافی ای نداری. اجاره سرد یا همون kalt یعنی اون فقط پول کرایه خونه است و تو هزینه های جانبی مثل قبض گاز و این جور چیزها رو باید جداگانه پرداخت کنی.
    یه چیز دیگه هم بگم... احساس می کنم ما اشتباه کردیم خوابگاه نگرفتیم زودتر و به امید خونه نشستی. من الان به 7 نفر ایمیل زدم. 5 تاشون که اصلا جواب ندادن دو تاشونم زدن که متاسفیم فرد مورد نظر رو متاسفانه پیدا کردیم. جالب اینجاست که یکیشون تازه یه روز بود این آگهی رو زه بود و با ای کارش من یه جور احساس کردم داره می پیچونه حالا یا به خاطره ایه که گفتم ایرانیم یا به خاطر اینکه از نزدیک منو نمی تونن الان ببینن و احساس خطر می کنن و مطمئن نیستن که جور آدمیم... خلاصه که فکر می کنم اونجا قشنگ بی خانمانیم!

من رزرو کردم........گفتند جواب میدیم ولی فعلا که خبری نشده........کسی میدونه بعد از چند روز جواب میدن؟
    پس چرا به من نگفتن خبرت می کنیم. من یه اپلیکیشن پر کردم و بعد یه ایمیل خیلی بلند به زبان المانی برام اومد که هیچیشم نفهمیدم. الان باید چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_e نمایش پست ها
    اجاره گرم یعنی اون پولی که می دی تمام چیزها اعم از اب و برق و گاز رو شامل می شه و دیگه تو هزینه ی اضافی ای نداری. اجاره سرد یا همون kalt یعنی اون فقط پول کرایه خونه است و تو هزینه های جانبی مثل قبض گاز و این جور چیزها رو باید جداگانه پرداخت کنی.
    یه چیز دیگه هم بگم... احساس می کنم ما اشتباه کردیم خوابگاه نگرفتیم زودتر و به امید خونه نشستی. من الان به 7 نفر ایمیل زدم. 5 تاشون که اصلا جواب ندادن دو تاشونم زدن که متاسفیم فرد مورد نظر رو متاسفانه پیدا کردیم. جالب اینجاست که یکیشون تازه یه روز بود این آگهی رو زه بود و با ای کارش من یه جور احساس کردم داره می پیچونه حالا یا به خاطره ایه که گفتم ایرانیم یا به خاطر اینکه از نزدیک منو نمی تونن الان ببینن و احساس خطر می کنن و مطمئن نیستن که جور آدمیم... خلاصه که فکر می کنم اونجا قشنگ بی خانمانیم!
    بله ،، دوستان به نظره من اگه میتونن خوابگاه بگیرن از ایران به فکره خونه نباشن همون خوابگاه رو بگیرن بعد از ی مدت که اینجا بودن اگه خاستن برن دنبالش که عوض کنن ،،
    موفق باشین

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من برای 20 نفر میل زدم و همچین وضعیتی برام پیش وامد
    خوابگاه...........گفتند باید تو نوبت باشیم! معلوم نیست کی جواب میدن........
    راستی.میشه رفت برلین , و از املاکی های اونجا مستقیما خونه اجاره کنیم؟ به نظر راحتتر میاد تا اینترنتی! املاکی به المانی چی میشه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پس چرا به من نگفتن خبرت می کنیم. من یه اپلیکیشن پر کردم و بعد یه ایمیل خیلی بلند به زبان المانی برام اومد که هیچیشم نفهمیدم. الان باید چی کار کنم؟
    دوست عزیز من هم گفتم به من هم همون موقع میلی ندادن، همین روزا بود که من بهشون میل زدم و اونا گفتن که تا فلان موقع صبر کن.
    شما هم یه ایمیل بهشون بزن
    موفق باشید

Junior Member

من gießen یا friedberg یا فرانکفورت دنبال خوابگاه هستم اگر نشد خونه میگیرم.

من برای 20 نفر میل زدم و همچین وضعیتی برام پیش وامد
    خوابگاه...........گفتند باید تو نوبت باشیم! معلوم نیست کی جواب میدن........
    راستی.میشه رفت برلین , و از املاکی های اونجا مستقیما خونه اجاره کنیم؟ به نظر راحتتر میاد تا اینترنتی! املاکی به المانی چی میشه؟
    والا من شنیدم اونها پورسانت خیلی زیادی می گیرن... ولی من مشکلم اینه که وقت ندارم دنبال خونه بگردم اونجا باید ا همین جا ردیف کنم.

سلام بچه ها . هامبورگ کسی هست ؟ من 15 september پرواز دارم .

سلام اکتبر 2011 شهر گیسن پ.خ بدین