صفحه 8 از 124 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1235

موضوع: پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در آلمان

سلام از دانشگاه آنهالت در شهر dessau پذیرش دارم و 23 september پروازم هست
    کسی هست در این شهر؟

Junior Member

دوستان من میخوام برای اول نوامبر در خیابان hannoversche برلین یک flat اجاره کنم. میشه یک سایت خوب که به انگلیسی هم باشه بهم معرفی کنید. مرسی

Junior Member

این فرایبورگ چقدر مظلومه. تو هر فرومی که رفتم هیچکس نبود...
    من تو فرایبورگ خوابگاه گیرم نیومد. الان باید دنبال خونه اجاره ای بگردم اما اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم. به چند تا سایت هم سر زدم اما می ترسم از حد سرچ کردن جلوتر برم. باید برای اوایل اکتبر اونجا باشم. کسی راهنمایی ، پیشنهادی چیزی نداره برا من؟
    البته یه بار به یه صاحبخونه واسه اتاقش میل زدم که راجع به اتاق ازش سوال بپرسم جواب هیچکدوم از سوالامو نداد بعد با کلی فیس و افاده گفت داریم بررسی می کنیم. تازه با این که اسممو پائین میل نوشته بودم شاکی هم بود که چرا اسمتو به ما نگفتی!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    این فرایبورگ چقدر مظلومه. تو هر فرومی که رفتم هیچکس نبود...
    من تو فرایبورگ خوابگاه گیرم نیومد. الان باید دنبال خونه اجاره ای بگردم اما اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم. به چند تا سایت هم سر زدم اما می ترسم از حد سرچ کردن جلوتر برم. باید برای اوایل اکتبر اونجا باشم. کسی راهنمایی ، پیشنهادی چیزی نداره برا من؟
    البته یه بار به یه صاحبخونه واسه اتاقش میل زدم که راجع به اتاق ازش سوال بپرسم جواب هیچکدوم از سوالامو نداد بعد با کلی فیس و افاده گفت داریم بررسی می کنیم. تازه با این که اسممو پائین میل نوشته بودم شاکی هم بود که چرا اسمتو به ما نگفتی!!!!!
    پیشنهادم اینه با مسول مربوطه در دانشگاه مکاتبه کنید. اونا معمولا گزینه های مناسب دارندو یا میتونند پیشنهاد کنند. تا جایی که من میدونم فرایبورگ شهر دانشجویی هستش و نباید مشکلی داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    پیشنهادم اینه با مسول مربوطه در دانشگاه مکاتبه کنید. اونا معمولا گزینه های مناسب دارندو یا میتونند پیشنهاد کنند. تا جایی که من میدونم فرایبورگ شهر دانشجویی هستش و نباید مشکلی داشته باشید.
    والا من مکاتبه کردم اما ظاهرا خیلی اهل پیگیری و این حرفها نیستن و فقط ادرس یه سری سایت می دن بهم.
    حتی واسه ویزا ازشون خواستم اگه می تونن برام پیگیری کنن گفتم نمی تونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    والا من مکاتبه کردم اما ظاهرا خیلی اهل پیگیری و این حرفها نیستن و فقط ادرس یه سری سایت می دن بهم.
    حتی واسه ویزا ازشون خواستم اگه می تونن برام پیگیری کنن گفتم نمی تونن.
    پس خدا پدر مادر این مسولین دانشگاه ما رو بیامرزه. حتی واسه یکی دو روز زود رفتنم هم گفتن می خوای واست هاستل رزرو کنیم. پول خوابگاه رو گفتم سخته انتقال از ایران گفتن هر وقت اومدی آلمان بده.... اما افسوس که ریجکت شدم.

سلام برای ژانویه دنبال خونه/اتاق/همخونه ای/هم اتاقی در بن یا کلن هستم. کسی هست؟ یا کسی می تونه راهنمایی کنه برای دنبال خونه گشتن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS in MEchanical Engiineering at Iran University of Science and Technology

من از دانشگاه TUM پذیرش دارم برای Fall 2011 اگه کسی دنبال هم خانه می گرده لطفا تماس بگیرید...

ApplyAbroad Superstar

من واسه دانشگاه مگدبورگ پذیرش دارم. مسول studentenwerk گف این ترم بهم خوابگاه نمیرسه. در نتیجه دنبال خونه میگردم. کسی واسه این شهر هست؟!
    اگه آره پیام خصوصی بده.

Junior Member

از بچه ها قبول شده در دانشگاه Otto-Von-Guericke Magdeburg اگر کسی برای ترم زمستان جاری دنبال جا در شهر Magdeburg میگرده، به جمع ما بپیونده لطفا.
    ویرایش توسط Muhamed : September 17th, 2011 در ساعت 12:33 PM