صفحه 9 از 124 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1235

موضوع: پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در آلمان

من هم شرایط شما(Special) رو دارم,خیلی مکاتبه کردم اما نتیجه نداشت, ظاهرا باید وقتی که رسیدیم اونجا دنبال جا بگردیم.

Junior Member

اینجا دیدم خیلی از دوستان گویا با مشکل خوابگاه به خصوص تو شهرای بزرگ مواجهن. به شما توصیه میکنم حتما با دانشگاه و استادتون (اگر دکتری هستید) یا یک نفر از دانشجوهایی که توی گروهتون هست تماس بگیرید. امسال متاسفانه یک سال استثنایی هست برای خوابگاه. ولی نگران نباشید.

a girl looking for temperoray accomodation for three months starting from October in Hamburg.. please leave me message if you are lookign for a flatmate or if you know a plce. Thanks

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

سلام دوستان
    من باید تا یک هفته دیگه آلمان باشم کلاس زبانم شروع شده ،اما هیچ جا واسه سکونت ندارم ،باسد چیکار کنم کسی میتونه کمکم کنه؟

ApplyAbroad Superstar

شما از همون جا می تونین آنلاین هتل یا هاستل رزرو کنید. برای خونه هم می تونین یه سرچ بزنین توی گوگل براتون سایت هایی رو می یاره. توی سایت ها با شرایط دلخواهتون سرچ کنید، بعد زنگ بزنید ببینید چی می گن. ولی گزینه ی اول حداقل برای چند روز اول بهتره چون مطمئن هستید که اتاقی که رزرو کردین مال شما است، ولی خونه ها رو که زنگ می زنین، ممکنه بهتون بگن بهت می دیم، ولی وقتی برین ببینین به کس دیگ ای دادن. ولی بازم امتحان کنید.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    می خواستم بدونم هزینه ی هتل یا هاستل چقدره؟ و چند روزه می تونم خونه یا wg بگیرم؟
    من گشتم ولی وقتی زنگ میزنم میگن پر شده

ApplyAbroad Superstar

هزینه ی هتل فک می کنم شبی 20 تا 40 یورو باشه. ولی هاستل فک می کنم 10 تا 15 تا بشه پیدا کرد ( ولی بستگی به شهری که می خواین بره داره). بعضی جاها هتل 50 تا 60 تا دیگه حداقلش هست. خونه و wg هم باید زود زنگ بزنین، یعنی مثلا به آگهی هایی که مال امروز یا نهایتا 3 یا 4 روز پیشه زنگ بزنین، چیزی که مال دو هفته پیش باشه خیلی بعیده که پر نشده باشه. سایت روزنامه های هر شهر رو هم اگه پیدا کنین ( که مطمئنا می تونین!)، توشون آگهی داره. ولی خب باید یه کم آلمانی بلد باشین که بتونین بفهمین چی به چیه دیگه. به اونا هم میشه زنگ بزنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    compute-software engineer

پیش فرض سوال : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

سلام دوستان
    من تازه دارم میرم کلاس المانی و البته تازه فارغ التحصیل شدم مهندسی نرم افزار خوندم و میخوام واسه دانشگاه TU برلین accept بگیرم اگر کسی هست با شرایط منه و میخواد واسه پاییز اینده اقدام کنه خوشحال میشم بهم میل بزنه که هم تنها نباشم هم یه هم خوابگاهی داشته باشم

gh_ambitious67@yahoo.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    compute-software engineer

پیش فرض سوال : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

ببخشید این htw چیه؟؟؟

من تو برلین فقط TU رو میشناسم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوال : پیدا کردن خوابگاه و خانه دانشجویی!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal89 نمایش پست ها
    ببخشید این htw چیه؟؟؟

من تو برلین فقط TU رو میشناسم

اسم موسسه علوم کاربردی قوی تو برلینه به نام hochschule fur technik und wirtschaft که به HTW معروفه اکثر کورسها رو به انگلیسی داره مثله عمران، مدیریت، MBA و.....
    در خصوص خوابگاه هم باید با مسئول DORMITORY هماهنگی واسه رزرو رو انجام بدهید که لااقل وقتی رسیدید برلین سرپناهی داشته باشید.