صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: نتایج پذیرش رشته حقوق در سالهای اخیر

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش رشته حقوق در سالهای اخیر

خواهش ميكنم دوست عزيز.بله نمره تافل در اولويت هست و اين هم يكي از دلايل منطقي رد شدنم بود.دانشگاههاي UCLA, BERKELEY, CHICAGO AND GEORGETOWN در نامه هايي كه ريجكت من رو اعلام كردن دلايلش رو هم قيد كرده بودن كه يكي نمره تافلم و يكي هم عدم ارائه سابقه كاري يا تحقيقاتي مرتبط با رشته ام و رشته درخواستي يعني حقوق بشربود.
    Partial Scholarship من تمام شهريه يكسال مستر من رو كه ٤٠هزار دلار ميشه پوشش ميده. يعني تمام ٣٠ واحدي كه بايد بگذرونم.فقط هزينه هاي زندگي خوابگاه و متفرقه با خودم هست كه حداقل ١٥هزار دلار درسال ميشه.
    راستي از دوستاني كه قصد ارائه درخواست به دانشگاههاي آمريكا رو دارن ميخوام كه حتما از طريق سايت LSAC.org اقدام كنند. اگر سوالي باشه در خدمتم.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

بچه هااااااااااااااااا!
    من بورس کامل دولت سوئد رو گرفتم!!!!
    همه شهریه من و هزینه کامل زندگیم رو به من میدن!!
    انشاالله روزی شما ها...............
    ویرایش توسط salehifar : April 25th, 2012 در ساعت 01:18 AM
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    بچه هااااااااااااااااا!
    من بورس کامل دولت سوئد رو گرفتم!!!!
    همه شهریه من و هزینه کامل زندگیم رو به من میدن!!
    انشاالله روزی شما ها...............
    مبارکه ، چه رشته‌ای اپلای کرده بودید ؟ دانشگاه پذیرش دهندتون لوند هستش ؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

ممنونم کیارش جان
    رشته من European and International Tax Law در دانشگاه لوند سوئد هستش...

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    دانشگاه پذیرفته شده : Newcastle University
    رشته: International Business Law
    بورسیه: بعد از 25 می اعلام خواهد شد
    پذیرش قطعی
    نتیجه بورس دانشگاه نیوکاسل اومد من برای بورسNUIPS; NEWCASTLE UNIVERSITY INTERNATIONAL POSTGRADUATE SCHOLARSHIP اپلای کرده بودم مبلغش 1500 پونده که البته زیاد نیست ولی حداکثرش همین بود.
    من اینها رو اینجا می نویسم که بچه هایی که میخان اپلای کنن بدونن وضع فاند رشته حقوق به اون بدی هم که فکر می کردیم نیست... امیدوار باشید

سلام به تمامی دوستان گل حقوقی

من از دو تا دانشگاه توی لندن پذیرش گرفتم ولی خب چون خیلی خیلی گرون بود و فاندی هم که میدادن پارشال بودن نرفتم...اما الان انشاالله تعااااااااالی عازم فنلاند خواهم بود....

کشور و دانشگاه پذیرش - Finalnd-Abo Akademi University
    سال پذیرش 2012
    گرایش پذیرش International Human Rights Law
    دانشگاه در حال تحصیل یا دانشگاهی که از اونجا فارغ التحصیل شده اید دانشگاه شهید بهشتی تهران
    معدل 1660
    زبان Ielts 7.5
    مقاله در این مورد من مقاله چاپ شده که نداشتم ولی خب میشه گفت یک مقاله دارم
    موارد دیگر (نظیر سوابق شغلی، آکادمیک و ...) :

در دوران تحصیل کار تحقیقی خوبی که ارائه دادم در مورد خشونت نسبت به زنان در مناطق عرب نشین ایران بود که میتونم بگم نقطه عطف رزومم بوده...وکیل پایه یک دادگستری هم هستم با دو سال و اندی سابقه کار و اینکه در پرونده هایی بیشتر سعی کردم کار کنم که در رابطه با حقوق زنان بود....یه پرونده با عنصر بین المللی هم داشتم که زحمت زیادی براش کشیدم و نتیجه داد و با مرکز حمایت زنان و کودکان هم همکاری داشتم البته تمامی اینها خیریه بود و من به همه اینها در انگیزه نامه ام که بیشتر روی هدف ها و برنامه های آیندم متمرکز شده بود، اشاره کردم....من خیلی خیلی به رشته حقوق بشر علاقمند هستم و هدف اصلیم هم اینه که یه روزی برسه که بتونم وارد سازمان ملل بشم....

امیدورام همگی شماها موفق باشید و شاد...
    شمارش معکوس..........!

adoh
    Guest

خب پس من نسبت به دوستان هم خیلی جوانم هم بی تجربه اما از دو دانشگاه پذیرش گرفتم

از دانشگاه هلسینکی فنلاند در رشته حقوق تجارت بین الملل
    و از دانشگاه اسلو نروژ در رشته حقوق بین الملل با گرایش تجارت بین الملل البته بین گرایش نفت و گاز و تجارت دو دل بودم که تجارت رو انتخاب کردم

مدرک پیشین: لیسانس از دانشگاه تهران
    فاند: خب کلا این دو تا دانشگاه اصلا شهریه نداره و فاند هم به ایرانی ها بسیار کم میدند هرچند فنلاند ماهی 500 تا 1000 grant می داد ولی باز رفتم نروژ

معدل:70/16
    تافل :585 pbt
    مقاله : نه زیاد اخه از دانشجوی کارشناسی توقع زیادی نمیشه داشت
    تنها موردی که همیشه گفتم و باز میگم و مطمئنم دانشگاه سخت گیر اسلو که هم رو در رشته های فنی رد میکنه (چه برسه به حقوق، چون اصلا برای حقوق ما ارزشی قائل نیستن اونم تجارت بین الملل) ولی منو قبول کرد انگیزه نامه همون sop بود واقعا واسش وقت گذاشتم و جواب هم گرفتم....سه هفته رو یک صفحه A4 کار میکردم تا یک نوشته ی جدا از زیبا بودن ، هدف دار و منطقی از اب در بیاد

به امید موفقیت همگان

Junior Member bhr آواتار ها

سلام به همۀ اعضای فعال و غیر فعال این فروم که دستۀ اول با راهنمایی های کاربردیشون نقش پررنگی رو در فرآیند اپلای اینجانب ایفا کردند،با تشکر از همۀ شما عزیزان

کشور و دانشگاه ریجکت شده: دانشگاه هلسینکی(حقوق تجارت بین الملل)-
    کشور و دانشگاه پذیرش شده: دانشگاه آبو آکادمی (فنلاند)-دانشگاه آکلند(نیوزیلند)-دانشگاه کنت(انگلیس)-دانشگاهDIT(ایرلند)-
    سال پذیرش: 2012
    گرایش پذیرش:حقوق بشر بین الملل در فنلاند-بقیۀ دانشگاهها عموما گرایشهای مربوط به تجارت
    دانشگاه در حال تحصیل یا دانشگاهی که از اونجا فارغ التحصیل شده اید: دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل: 14.70
    زبان: IELTS 7
    مقاله: -
    موارد دیگر (نظیر سوابق شغلی، آکادمیک و ...) : مدت کوتاهی کاراموزی غیر رسمی-2کار پژوهشی که یکی از اونها مربوط به NPT بود و فقط برای 2تا از دانشگاهای بالا ایمیل کرده بودم

دوستان عزیزم،فقط می خوام یه تجربۀ خیلی کوچک ولی به گمانم مفید رو بیان کنم(عمدتا مخاطبم کسانی هستند که در ابتدای مسیر اپلای میباشند)،سال پیش همین موقع بود که تصمیم قطعیم رو برای این انتخاب این مسیر گرفتم و باید بگم که پر از ناامیدی بودم.دلیلی نمی دیدم که هیچ دانشگاهی بخواد دانشجویی با شرایطی بسیار معمول و حتی ضعیف من(البته با طرز تفکر اون زمانم) رو انتخاب کنه.با همۀ شرایط نه چندان امیدوارکننده ای که وجود داشت،تونستم به احساسات منفیم غلبه کنم و با اعتماد به نفس جلو رفتم ،در همۀ مراحل و به خصوص motivation letter بسیار قوی و تاثیر گذاری نوشتم که فکر می کنم علت اصلی قبولی من بود.حرف من اینه:ناامید نباشین!با قدرت و جدیت جلو برید و مطمئن باشین که نتیجه می گیرین!حتی یک لحظه به خودتون و تواناییهاتون شک نکنین... هر آدمی استثنایی و خاص هست فقط کافیه به خودمون ایمان داشته باشیم...

با آرزوی موفقیت،شادی و آرامش بیشتر و بیشتر و بیشتر برای همۀ ما
    ! Don't hate what you Don't understand

Junior Member

کشور و دانشگاه پذیرش:آمریکا-جورج واشنگتن(پارشل فاند) Buergenthal Scholarship
    برای 12 برنامه اپلای کرده بودم، 8برنامه بهم پذیرش دادن از بینشون: UCLA,TORONTO,MELBOURNE,USF,AMERICAN COLLEGE OF LAW in Washinton DC,
    سه تا فاند پارشل گرفتم از: USC ,GEORGE WASHINGTON and USD
    یکی BERKELEY منو قبول نکرد که میتونید حدس بزنید که در اون حد QUALIFIED نبودم. و یکی دانشگاه آلبرتا ی کانادا و UBC برای دو برنامش هم اپلای کرده بودم که قبولم نکردن.علتش هم اینه که کانادایی ها برخلاف آمریکا شرط معدل می گذارند مثلا UBC شرط معدل بالای 16 داره ولی دانشگاهای آمریکا ( و تورنتو هم اینجوری بود) کل رزومه رو بررسی می کنن.
    سال پذیرش: 2012
    گرایش پذیرش: international law and legal studies
    دانشگاه در حال تحصیل یا دانشگاهی که از اونجا فارغ التحصیل شده اید: کارشناسی از شهید بهشتی- درحال تحصیل کارشناسی ارشد در علامه(فقط با مدرک کارشناسیم اپلای کردم)
    معدل کارشناسی: 15:63
    زبان:IELTS 8
    مقاله: none
    موارد دیگر (نظیر سوابق شغلی، آکادمیک و ...): سابقه مشاوره حقوقی 3 سال؛ ترجمه 3 مقاله؛ فعالیتهای ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی
    ویرایش توسط Tinaaa : July 8th, 2012 در ساعت 09:17 AM

Junior Member

لیسانس حقوق دوره روزانه دانشگاه مازندران معدل 17/07
    فوق لیسانس حقوق مالکیت فکری و تکنولوژی از دانشگاه ملی مالزی معدل 16/30
    دیپلم مدرسه تابستانه سازمان جهانی مالکیت معنوی
    سابقه دو ترم تدریس حق التدریس در موسسات غبر انتفائی و دانشگاه پیام نور
    چهار کنفرانس بین المللی
    دو کنفرانس ملی
    چهار مقاله داخلی (علمی پژوهشی - علمی مروری)
    سه مقاله خارجی در مجلات آمریکایی و اروپایی
    دو طرح پژوهشی از دانشگاههای مازندران و دانشگاه آزاد- علوم و تحقیقات
    میزان فاند هم
    -قرار داد کار 2800 یورو
    -حقوق ماهانه 1400 یورو
    -10000 یورو هزینه مسافرت سالیانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)