صفحه 11 از 53 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرهنگ و آداب و رسوم کانادایی ها

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرهنگ و آداب و رسوم کانادایی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    در تایید سخنان شما،
    من چند روز پیش داشتم از یه جایی پیاده میرفتم که یه نفر با دو تا سگ که هر کدومشون اندازه کروکدیل بودن از رو برو میومد طرف تا من و دید با سگاش رفت کنار و ایستاد تا من رد بشم. من هم با دلی آرام و قلبی مطمئن رد شدم. اما چه سگایی بودنا ....
    البته همیشه اینطوری نیست ...من چند بار شده که دیدم سگ هاشون قلاده ندارن ...ظاهرا این قضیه غیرقانونیه که به سگت قلاده نبندی...جالبه سگ های اینجا حتی گنده هاشون خیلی آرومن و نمی دونم چی بهشون میدن!!! راستش من خودم شرمنده نگاه معصومانه اشون میشم وقتی ازشون فرار می کنم من که حس کردم صاحباشون اصلا خوششون نمیاد سگشون ببینی فرار کنی ...به قول دوستم مثل این میمونه که یکی بچه شما رو ببینه فرار کنه!!!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

به هر حال احتياط را رعايت كنيد. شده كه همين نگاه هاي معصوم با دندون هاي تيزشون سوراخ هاي عميقي باقي بذارند و كارو به دادگاه بكشونند.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    البته همیشه اینطوری نیست ...من چند بار شده که دیدم سگ هاشون قلاده ندارن ...ظاهرا این قضیه غیرقانونیه که به سگت قلاده نبندی...جالبه سگ های اینجا حتی گنده هاشون خیلی آرومن و نمی دونم چی بهشون میدن!!! راستش من خودم شرمنده نگاه معصومانه اشون میشم وقتی ازشون فرار می کنم من که حس کردم صاحباشون اصلا خوششون نمیاد سگشون ببینی فرار کنی ...به قول دوستم مثل این میمونه که یکی بچه شما رو ببینه فرار کنه!!!
    سگها غیر از مناطقی که Off Leash هستند ختما باید قلاده داشته باشند، اگر هم مشکلی پیش بیاد بهتره با شماره تلفن 311 بخش Animal Services صحبت کنید تا اونها بصورت قانونی مسئله رو حل کنند

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از سگ نباید فرار کنید چون همونطور که گفتید میاد دنبالتون. خودتون رو عقب بکشید و به صاحبش بگید I'm sorry, can you hold him back? I have dog phobia
    her نمیشه به کار برد؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    her نمیشه به کار برد؟
    با اجازه قلوب خان!
    اگر مونث باشه، باید her بکار برد، اما وقتی جنسیت معلوم نیست، در انگلیسی مذکر به مونث مقدم تره (اگر اشتباه میگم، جناب قلوب تصحیح بفرمایند)
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

راستی دوستان، امروز من داشتم روزنامه دانشگاه کلگری رو می خوندم که نوشته بود در سال 2011 حدود 560 نفر(عدد دقیقش یادم نیست) در کانادا توسط سلاح گرم کشته شده اند و داشت مقایسه میکرد با آمار آمریکا و میگفت که کانادا درامد زیادی از تولید اسلحه در میاره که اغلب قربانیاش در کشورهای دیگه هستند و ....
    کلا میگفت که کانادا داره مرگ به کشورهای دیگه صادر میکنه (یه همچین جمله ای نوشته بود).
    این آمار رو گفتم که از لحاظ امنیت بتونید مقایسه کنید با کشور خودمون که فقط 25000 نفر در سال توسط سلاح های گرم تولید داخل (خودروهای تولید داخل) کشته میشن(آمار تصادفات جاده ای)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان اگه کسی بخواد یک هفته خونه استادش بمونه چه آدابی رو باید رعایت کنه! استادم ازم خواسته تا پیدا کردن آپارتمان برم پیش خودش. میشه از خودشون پرسید چه مسائلی رو باید رعایت کرد؟ آیا اونها هم تعارف دارن؟ اینم به استرسم اضافه شده ها!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی بخواد یک هفته خونه استادش بمونه چه آدابی رو باید رعایت کنه! استادم ازم خواسته تا پیدا کردن آپارتمان برم پیش خودش. میشه از خودشون پرسید چه مسائلی رو باید رعایت کرد؟ آیا اونها هم تعارف دارن؟ اینم به استرسم اضافه شده ها!
    نه تعارف ندارند. حتما ازشون سوال كنيد.

دوستان سلام اگه میشه در مورد آداب و رسوم مربوط اینکه وقتی با کسی رفتیم رستوران برای حساب مبلغش باید چکار کنیم آیا معمولاً نوبتی حساب میشه یا هر کسی سهم خودشو میده و اصولا باید چطور برخورد کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوستان سلام اگه میشه در مورد آداب و رسوم مربوط اینکه وقتی با کسی رفتیم رستوران برای حساب مبلغش باید چکار کنیم آیا معمولاً نوبتی حساب میشه یا هر کسی سهم خودشو میده و اصولا باید چطور برخورد کرد؟
    ممنون
    بستگی به طرفش داره. معمولا هر کسی سهم خودش رو میده و تعارف در کار نیست. اگر مثلا آقایی باشید که خانمی را به رستوران دعوت کرده بعنوان date آن وقت شما باید پرداخت کنید.