صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: Car Accident in the USA

Banned

پیش فرض Car Accident in the USA

Hi, everyone

we had a car accident last night, it was so amazing !!! when they caled the 911, all the police department + 2 Ambulances and a Firefighting car came in!! but we jsut hit the door of the other car !!!!!

i thougth that it might cause problems for us.

do you have any ideas ?????

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

Hey Hossein!
    It seems as the time goes on, you are getting much familiar with the USA and i think now you have some idea why they call it USA and the suffer you went through may worth it.
    I don't believe there is going to be much problem,who was the driver?
    I just don't have much idea about it,I just appreciate your comments.
    Have great time!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Hi, everyone

we had a car accident last night, it was so amazing !!! when they caled the 911, all the police department + 2 Ambulances and a Firefighting car came in!! but we jsut hit the door of the other car !!!!!

i thougth that it might cause problems for us.

do you have any ideas ?????
    it is standard procedure, not a problem. unless you don't have insurance. If you have insurance, police will determine who is at fault (in this case, you) and your insurance covers the cost of repairing the other car. Your premium will likely go up next year though.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    Hey Hossein!
    It seems as the time goes on, you are getting much familiar with the USA and i think now you have some idea why they call it USA and the suffer you went through may worth it.
    I don't believe there is going to be much problem,who was the driver?
    I just don't have much idea about it,I just appreciate your comments.
    Have great time!
    yeah i see!

you know ! i was afraid that the mentioned driver wants to talk to the USA president and he made this call! believe it or not it was about 5 police officers who just asked me that i was fasten my seat belt or not !!!!!

i was not the driver. my friend was the driver and he had the insurance.

whole the Lincoln Hightway was closed for just an stupid hit to the bumper !!!!!

one of those EMS officers asked me weather i was fast during the day or not! he wanted to test my blood pressure !!!!!!

the accident was happened at 22:00!

if something like this accident occures in tehran we just say Salavat and go to our house !!!!!

پلیس امریکا خیلی بزرگنمایی میکنه حتی یکی میگفت داشته با موبایل صحبت میکرده حین رانندگی تو لس انجلس پلیس متوقفش کرده و گفته دستتو بگذار رو سرت از ماشین بیا پایین و ازماشین فاصله بگیر
    یه حالتی که انگار ادم ربا گرفته
    من خودم یک هفته تو down town L.A تو هتل بودم یادمه شب ها از صدای آژیرشون خوابم نمیبرد یا یکبار دیدم هلیکوپتر هم اعزام کرده بودن البته من نمیدونم اون چه حادثه ای بوده ولی یادمه 4 تا ماشین پلیس و کلی پلیس اسلحه به دست ریخته بودن اونجا احتمالا یه زن و شوهر دعواشون شده بوده (-;
    گویا علت برخورد شدیدشون اینه به علت داشتن سلاحو اینها پلیس زیاد کشته داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    بله حسین آقا فرق امریکا با ایران اینه، شما هم بهتره تو زندگیت یکم صبورتر و واقع بین تر باشی و هنوز پاتو تو امریکا نگذاشته الکی نیای هرچی دوست داری راجع به آمریکا و سیستم زندگیش بگی و بچه های مردمو با اظهارات نسنجیدت دلسرد کنی، ما ایرانیا هرچی بدبختی میکشیم بخاطر اینه که همیشه احساسمون به عقلمون غلبه میکنه
    یک سوال دارم از خود شما شما واقعا برای قانونمند بودن و قوانین سخت امریکا میخواین برین اونجا؟ یعنی الان نکته مثبتی میبینید تو این برخورد stupid پلیس امریکا؟
    من خیلی ها که چند ساله اونجاناز این نوع برخورد خوششون نمیاد من فکر میکنم هدف ما پیدا کردن موقعیت اقتصادی اجتماعی بهتر هست نه صرفا اینجور چیز ها

ApplyAbroad Guru

اگر شما از قانونمند بودن خوشتون نمیاد همون ایران بلبشو براتون بهتره. اینجا حساب و کتاب داره. در کانادا هم صحبت با موبایل در حال رانندگی جرمه و پلیس نگهتون میداره. اگر نبود که رانندگیها همه مثل تهران میشد. فکر کردید چرا اینجا ایرانیها فوری یاد میگیرند که درست رانندگی کنند؟ اون EMS Officer هم وضعیت شما رو برای کمک تست میکنه که آسیبی ندیده باشید.

در بقیه مواردش هم همینطور. پلیس سریع در مورد دعوای خانوادگی میرسه که کسی به کسی آسیب نزنه. اگر بچه تون رو کمترین اذیتی کنید اداره child service سر میرسه. مثل تهران که نیست. یادمه سالهای آخری که ایران بودیم سر یک نفر از همسایه ها رو شب بریده بودند و پلیس هم با صلوات قضیه رو ختم کرد. اصلا کی به کیه. هر روز میشنوید که تو تهران یک بچه رو پدر و مادرش شکنجه کردند تا مرد، شوهره زنه رو کشته، پسره رو دختره اسید پاشیده. انقدر وضع خراب شد که به روزنامه ها دستور داده اند صفحه حوادث رو جمعش کنند.

اتفاقا بر خلاف نشر دوستمون dental.persian اکثرا اینجا اومدیم بخاطر قانونمندی اش و بخاطر بیزار شدن از بلبشوی قانونی ایرانه. بهتر بودن وضعیت وضعیت اجتماعی و اقتصادی غرب هم بخاطر قانونمندیشه. اگر کسی از اجرای قانون بدش میاد واقعا امریکا و کانادا بهش سخت خواهد گذشت. همون ایران براش بهتره که با دو تا پول چایی و صلوات بقول دوستمون همه مشکلات حل میشه و حق های بقیه پایمال.

Banned

بله حسین آقا فرق امریکا با ایران اینه، شما هم بهتره تو زندگیت یکم صبورتر و واقع بین تر باشی و هنوز پاتو تو امریکا نگذاشته الکی نیای هرچی دوست داری راجع به آمریکا و سیستم زندگیش بگی و بچه های مردمو با اظهارات نسنجیدت دلسرد کنی، ما ایرانیا هرچی بدبختی میکشیم بخاطر اینه که همیشه احساسمون به عقلمون غلبه میکنه
    خوب من لازم شد اینجا یه سری مسائل رو توضیح بدم !!! بعضی ها اینجا هنوز پاشون رو به ترکیه نرسوندن فک می کنند خیلی خیلی خفنند !!!!

ببن دوست من اینجا (آمریکا) بعضی چیز ها خیلی خیلی خوبه ! مثلا خریدن کوکا کولا از مک دونالد !!!! باقی چیزها خیلی خیلی احمقانست ! مثلا برخود احمقانه اون یار آفیسر های پلیس با من! من اصلا نشسته بودم روی صندلی عقب ماشین! اصلا مگه می شه توی آمریکا کسی کمربند نبده که اون داره از من این سوال رو می پرسه !!!! شما ها هنوز متوجه نشدید که اون یکی راننده می خواست از بیمه ما پول بگیه! با سرعت 1 مایل زدیم به سپرش حتی ماشینش تکونم نخورده تلفن رو ورداشته زنگ زده 911 جلوی جشم می گخ
    there is an
    EMERGENCY ACCIDENT

این رو اون آفیسر ها هم فهمیدند! وقتی ماشین اتش نشانی اومد من خودم رو خیس کردم !!!! گفتم دیپرتمون کردند رفت !!!! هنوزم می ترسم که نکنه یه چیزی بشه !!!!! بله دوست عزیز پلیس آمریکا خیلی خیلی بی خود تر از اونی هستش که فک می کنه! 100 رحمت به همون 110 در پیت حودمون! روز به روز داره بیشتر از این کشور بدم می یاد!

در ضمن! بچه های مردم باید واقعیت رو بدننند! من خودمم یه روزی از اون هون بچه های مردم بودم! اومدن اینجا دیدم که واقعا ایران خودمون بهتر از اینجاست !!!!!!!

اینم بگم قوانین ایالتی آمریکا رو با کانادا و حتی ایالت های دیگش مقایسه نکنید! اینها همشون با هم فرق دارند! و واقعا اینها بین ایرانی ها و باقی خارجی ها فرق می زارند.

خندم می گیره از شما که این طوری نسنجیده درباره اتفاقاتی که توش نیستید صحبت می کنید! پاشو 1 بار بیا اینجا خودت می فهمی من چی میگم! آره اینجا سوسکام وقتی دعوا می کنند و پلیس هام دوناتاشون رو تموم می کنند دنبال گیر دادند می گردند! یه مشت بیکار رو که از شدت بی کاری و ترس از اون آوردند پلیس کردند رو می یارند به این بدبخت ها زور بگه ! اون فیلم بلوک 16 بود حتما دیدید! واقعا همه پلیساشون همون طوری فاسدند !!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها

خوب من لازم شد اینجا یه سری مسائل رو توضیح بدم !!! بعضی ها اینجا هنوز پاشون رو به ترکیه نرسوندن فک می کنند خیلی خیلی خفنند !!!!

ببن دوست من اینجا (آمریکا) بعضی چیز ها خیلی خیلی خوبه ! مثلا خریدن کوکا کولا از مک دونالد !!!! باقی چیزها خیلی خیلی احمقانست ! مثلا برخود احمقانه اون یار آفیسر های پلیس با من! من اصلا نشسته بودم روی صندلی عقب ماشین! اصلا مگه می شه توی آمریکا کسی کمربند نبده که اون داره از من این سوال رو می پرسه !!!! شما ها هنوز متوجه نشدید که اون یکی راننده می خواست از بیمه ما پول بگیه! با سرعت 1 مایل زدیم به سپرش حتی ماشینش تکونم نخورده تلفن رو ورداشته زنگ زده 911 جلوی جشم می گخ
    there is an
    EMERGENCY ACCIDENT

این رو اون آفیسر ها هم فهمیدند! وقتی ماشین اتش نشانی اومد من خودم رو خیس کردم !!!! گفتم دیپرتمون کردند رفت !!!! هنوزم می ترسم که نکنه یه چیزی بشه !!!!! بله دوست عزیز پلیس آمریکا خیلی خیلی بی خود تر از اونی هستش که فک می کنه! 100 رحمت به همون 110 در پیت حودمون! روز به روز داره بیشتر از این کشور بدم می یاد!

در ضمن! بچه های مردم باید واقعیت رو بدننند! من خودمم یه روزی از اون هون بچه های مردم بودم! اومدن اینجا دیدم که واقعا ایران خودمون بهتر از اینجاست !!!!!!!

اینم بگم قوانین ایالتی آمریکا رو با کانادا و حتی ایالت های دیگش مقایسه نکنید! اینها همشون با هم فرق دارند! و واقعا اینها بین ایرانی ها و باقی خارجی ها فرق می زارند.

خندم می گیره از شما که این طوری نسنجیده درباره اتفاقاتی که توش نیستید صحبت می کنید! پاشو 1 بار بیا اینجا خودت می فهمی من چی میگم! آره اینجا سوسکام وقتی دعوا می کنند و پلیس هام دوناتاشون رو تموم می کنند دنبال گیر دادند می گردند! یه مشت بیکار رو که از شدت بی کاری و ترس از اون آوردند پلیس کردند رو می یارند به این بدبخت ها زور بگه ! اون فیلم بلوک 16 بود حتما دیدید! واقعا همه پلیساشون همون طوری فاسدند !!!!
    تمام پروسه کاملا درست انجام شده. اون راننده وظیفه اش اینه که فورا به پلیس زنگ بزنه و گزارش کنه. مسلمه که هزینه رو باید از بیمه شما بگیره وقتی شما مقصر بودید. شکایت شکا از اینه که پلیس زود سر میرسه؟ پس لابد مثل ایران خوبه که طرف رو با چاقو وسط روز روشن تیکه تیکه اش کردن و فیلمش هم روی یوتیوب پست شد و پلیس همونجا نشسته بود و انگشتش رو هم تکون نداد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر شما از قانونمند بودن خوشتون نمیاد همون ایران بلبشو براتون بهتره. اینجا حساب و کتاب داره. در کانادا هم صحبت با موبایل در حال رانندگی جرمه و پلیس نگهتون میداره. اگر نبود که رانندگیها همه مثل تهران میشد. فکر کردید چرا اینجا ایرانیها فوری یاد میگیرند که درست رانندگی کنند؟ اون EMS Officer هم وضعیت شما رو برای کمک تست میکنه که آسیبی ندیده باشید.

در بقیه مواردش هم همینطور. پلیس سریع در مورد دعوای خانوادگی میرسه که کسی به کسی آسیب نزنه. اگر بچه تون رو کمترین اذیتی کنید اداره child service سر میرسه. مثل تهران که نیست. یادمه سالهای آخری که ایران بودیم سر یک نفر از همسایه ها رو شب بریده بودند و پلیس هم با صلوات قضیه رو ختم کرد. اصلا کی به کیه. هر روز میشنوید که تو تهران یک بچه رو پدر و مادرش شکنجه کردند تا مرد، شوهره زنه رو کشته، پسره رو دختره اسید پاشیده. انقدر وضع خراب شد که به روزنامه ها دستور داده اند صفحه حوادث رو جمعش کنند.

اتفاقا بر خلاف نشر دوستمون dental.persian اکثرا اینجا اومدیم بخاطر قانونمندی اش و بخاطر بیزار شدن از بلبشوی قانونی ایرانه. بهتر بودن وضعیت وضعیت اجتماعی و اقتصادی غرب هم بخاطر قانونمندیشه. اگر کسی از اجرای قانون بدش میاد واقعا امریکا و کانادا بهش سخت خواهد گذشت. همون ایران براش بهتره که با دو تا پول چایی و صلوات بقول دوستمون همه مشکلات حل میشه و حق های بقیه پایمال.
    قانون مندی چیه !!!! اون می خواد ما رو SUE بکنه !!!! اون وقت داری می گی قانون مند ! خنده داره! قانون اگه اینه که همون بهتر نباشه !!!!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)