صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48

موضوع: Car Accident in the USA

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    قانون مندی چیه !!!! اون می خواد ما رو SUE بکنه !!!! اون وقت داری می گی قانون مند ! خنده داره! قانون اگه اینه که همون بهتر نباشه !!!!
    ببینم وقتی شما مقصر بودین میخواهید بهتون جایزه بده؟ خوب معلومه که باید سو بکنه تا خسارتش رو از بیمه شما بگیره. شما چون با قانون اشنا نیستید و به سیستم بلبشوی ایران عادت کردید فکر میکنید اجرای قانون مسخره است.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر شما از قانونمند بودن خوشتون نمیاد همون ایران بلبشو براتون بهتره. اینجا حساب و کتاب داره. در کانادا هم صحبت با موبایل در حال رانندگی جرمه و پلیس نگهتون میداره. اگر نبود که رانندگیها همه مثل تهران میشد. فکر کردید چرا اینجا ایرانیها فوری یاد میگیرند که درست رانندگی کنند؟ اون EMS Officer هم وضعیت شما رو برای کمک تست میکنه که آسیبی ندیده باشید.

در بقیه مواردش هم همینطور. پلیس سریع در مورد دعوای خانوادگی میرسه که کسی به کسی آسیب نزنه. اگر بچه تون رو کمترین اذیتی کنید اداره child service سر میرسه. مثل تهران که نیست. یادمه سالهای آخری که ایران بودیم سر یک نفر از همسایه ها رو شب بریده بودند و پلیس هم با صلوات قضیه رو ختم کرد. اصلا کی به کیه. هر روز میشنوید که تو تهران یک بچه رو پدر و مادرش شکنجه کردند تا مرد، شوهره زنه رو کشته، پسره رو دختره اسید پاشیده. انقدر وضع خراب شد که به روزنامه ها دستور داده اند صفحه حوادث رو جمعش کنند.

اتفاقا بر خلاف نشر دوستمون dental.persian اکثرا اینجا اومدیم بخاطر قانونمندی اش و بخاطر بیزار شدن از بلبشوی قانونی ایرانه. بهتر بودن وضعیت وضعیت اجتماعی و اقتصادی غرب هم بخاطر قانونمندیشه. اگر کسی از اجرای قانون بدش میاد واقعا امریکا و کانادا بهش سخت خواهد گذشت. همون ایران براش بهتره که با دو تا پول چایی و صلوات بقول دوستمون همه مشکلات حل میشه و حق های بقیه پایمال.
    من به شخصه که ار قانون لذت می برم،یادمه یک مدت که مالزی بودم پشت ترک موتور دوستم بدون کاسکت نشسته بودیم،این مردم مالزی که میگیم بهشون بی فرهنگ،چون همشون بهشون یاد دادند برای ما بوق میزدند که وای چه کار خطرناکی،وای کاسکتت کو؟
    اما به نظرم پلیس آمریکا خیلی زیاده روی میکنه،یعنی یک جورایی شورشو درمیاره،اینو من نمیگم خودشون هم معترفند و کم ویدیوهای بدرفتاری پلیس با هر نوع مجرمی کم پخش نمیشه،من مخالف قانون گریزی هستم اما با برخورد بد هم مخالفم حالا این برخورد پلیس رو با برخورد پلیس کشورهای اسکاندیناوی مقایسه کنید.
    برای من که هدفم درسه بهترین گزینه آمریکاست باتوجه به همه مراحا،اما برای زندگی شاید این گزینه رو انتخاب نمیکردم.

we had a car accident last night, it was so amazing !!
    واقعا كه تجربه جالبي بوده !! من هم البته تجربه مشابهي داشتم با اين تفاوت كه خوشبختانه مقصر كس ديگه اي بود .... ولي روال كاري اش همينطوره .. براي تصادف جزئي (كه من اصلا اسمش رو تصادف هم نميزارم ) ناگهان دو تا ماشين پليس ظرف چند دقيقه خيابون رو از دو طرف بستند و همزمان آتش نشاني و آمبولانس (كلا اين سه تا با هم حركت ميكنند (پليس .. آمبولانس و آتش نشاني) .. هر وقت تصادفي بشه هر سه در محل حاضرند) ... البته واقعا متاسفم كه بگم چون شما مقصر بوديد براتون بهاي بالايي خواهد داشت ... نمي دونم وضعيت بيمه تون چطوريه ولي معمولا اكثرا فقط شخص ثالث رو دارند و اين جور تصادف ها رو كامل بايد خودتون بديد و بدتر اينكه كلي هزينه دادگاه و وكيل بايد بديد و بدتر بدتر سابقه بيمه تون خراب ميشه .. آمبولانس و آتش نشاني و پليس هم هر كدوم جداگانه قبضشون رو مي فرستند براي شما !! همونطور كه گفتم در موردي كه براي من پيش اومد به نفعم شد چون مقصر نبودم و چيزي هم گيرمون اومد اما در مورد شما به نظرم سريعتر يه وكيل خوب بگيريد كه قضيه پيچيده نشه ... (البته همونطور كه گفتم تجربه من محدود هست و اين فقط يه توصيه دوستانه بود )
    كلا تو آمريكا اينطوريه خيلي از ماشين ها دقيقا دنبال اين هستند كه ايجاد تصادف كنند و سود ببرند .. خيلي از عابرهاي پياده رو ميبينيد كه عمدا بي تفاوت رد ميشن و انگاري خيلي هم بدشون نمياد كه كسي بهشون بزنه چون كلي پول گيرشون مياد و چند ماهي تامين ميشن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    و نمي دونم وضعيت بيمه تون چطوريه ولي معمولا اكثرا فقط شخص ثالث رو دارند و اين جور تصادف ها رو كامل بايد خودتون بديد و بدتر اينكه كلي هزينه دادگاه و وكيل بايد بديد و بدتر بدتر سابقه بيمه تون خراب ميشه .. آمبولانس و آتش نشاني و پليس هم هر كدوم جداگانه قبضشون رو مي فرستند براي شما !!
    نه دوست عزیز شخص ثالث همه این موارد رو پوشش میده و احتیاجی هم به وکیل و دادگاه نیست. خود شرکت بیمه تمام اینکار ها رو بعهده میگیرهو هزینه های مربوطه رو میپردازه. البته سابقه بیمه تون خراب میشه که یک بحث جداست.

Banned

تمام پروسه کاملا درست انجام شده. اون راننده وظیفه اش اینه که فورا به پلیس زنگ بزنه و گزارش کنه. مسلمه که هزینه رو باید از بیمه شما بگیره وقتی شما مقصر بودید. شکایت شکا از اینه که پلیس زود سر میرسه؟ پس لابد مثل ایران خوبه که طرف رو با چاقو وسط روز روشن تیکه تیکه اش کردن و فیلمش هم روی یوتیوب پست شد و پلیس همونجا نشسته بود و انگشتش رو هم تکون نداد؟
    نه خیر ! دوست عزیز پلیس همون اولش داستان رو فهمید! ما همون توی ماشین نشستیم! حتی من به دوستم گفتم که با پسره هیچ صحبتی نکنه و بزاره پلیس بیاد بعد چون ما 3 نفر بودیم و اون 1 نفر و شاید می ترسید و . . . . اونم نشسته بود توی ماشین خودش داشت با موبایلش حرف می زد! بعدم که پلیس اومد همون اول گفتش که خوب چیزی تون که نشده !!!!! بعدش که آمبولانس اومد پسره خودش رو زد به نه نه من غریبم بازی و رفت توی آمبولانس و من دیدم سروم بهش ردند و بعدشم با همو آمبولانس رفتش به سمت بیمارستان !!! حنده دار بود! ما همومن داشتیم می خندیدم!

ApplyAbroad Guru

نه دوست عزیز شخص ثالث همه این موارد رو پوشش میده و احتیاجی هم به وکیل و دادگاه نیست. خود شرکت بیمه تمام اینکار ها رو بعهده میگیرهو هزینه های مربوطه رو میپردازه. البته سابقه بیمه تون خراب میشه که یک بحث جداست.
    البته منطورم این بود که شخص ثالث خسارتی رو که به ماشین دیگه زدید جبران میکنه. خسارت به ماشین خودتون بستگی داره که بیمه COLLISION داشته باشید یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    نه خیر ! دوست عزیز پلیس همون اولش داستان رو فهمید! ما همون توی ماشین نشستیم! حتی من به دوستم گفتم که با پسره هیچ صحبتی نکنه و بزاره پلیس بیاد بعد چون ما 3 نفر بودیم و اون 1 نفر و شاید می ترسید و . . . . اونم نشسته بود توی ماشین خودش داشت با موبایلش حرف می زد! بعدم که پلیس اومد همون اول گفتش که خوب چیزی تون که نشده !!!!! بعدش که آمبولانس اومد پسره خودش رو زد به نه نه من غریبم بازی و رفت توی آمبولانس و من دیدم سروم بهش ردند و بعدشم با همو آمبولانس رفتش به سمت بیمارستان !!! حنده دار بود! ما همومن داشتیم می خندیدم!
    ببینید خنده دار یا غیر خنده دار اینجا روالی که برای تصادفات پیاده میشه همینه. پلیس و آمبولانس وظیفه دارند چک کنند که همه چیز روبراهه که بعدا کسی نتونه ادعای الکی کنه. مطمئن باشید شرکت بیمه هم بیخودی پول نخواهد داد. وکلای اونها کامل پرونده رو بررسی میکنند و بر اون اساس تصمیم میگیرند. ولی بهر حال روال قانونیش همینه.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

ببینید خنده دار یا غیر خنده دار اینجا روالی که برای تصادفات پیاده میشه همینه. پلیس و آمبولانس وظیفه دارند چک کنند که همه چیز روبراهه که بعدا کسی نتونه ادعای الکی کنه. مطمئن باشید شرکت بیمه هم بیخودی پول نخواهد داد. وکلای اونها کامل پرونده رو بررسی میکنند و بر اون اساس تصمیم میگیرند. ولی بهر حال روال قانونیش همینه.
    با احترام به همه ی دوستان باید بگم خیلی روال مسخریه!
    کاش بچه هایی که تجربه ی چنین اتفاقی رو دارند بیا با بقیه درمین بگذارند که اونجا هم همین طور هست یا نه؟
    به نظر من حسین داره از دید خودش به مساله نگاه میکنه و شما هم می تونید از دید خودتون به مساله نگاه کنید،اما توهین نکنیم!
    همیشه میگم بازم میگم کاش ایرانی نبودم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    واقعا كه تجربه جالبي بوده !! من هم البته تجربه مشابهي داشتم با اين تفاوت كه خوشبختانه مقصر كس ديگه اي بود .... ولي روال كاري اش همينطوره .. براي تصادف جزئي (كه من اصلا اسمش رو تصادف هم نميزارم ) ناگهان دو تا ماشين پليس ظرف چند دقيقه خيابون رو از دو طرف بستند و همزمان آتش نشاني و آمبولانس (كلا اين سه تا با هم حركت ميكنند (پليس .. آمبولانس و آتش نشاني) .. هر وقت تصادفي بشه هر سه در محل حاضرند) ... البته واقعا متاسفم كه بگم چون شما مقصر بوديد براتون بهاي بالايي خواهد داشت ... نمي دونم وضعيت بيمه تون چطوريه ولي معمولا اكثرا فقط شخص ثالث رو دارند و اين جور تصادف ها رو كامل بايد خودتون بديد و بدتر اينكه كلي هزينه دادگاه و وكيل بايد بديد و بدتر بدتر سابقه بيمه تون خراب ميشه .. آمبولانس و آتش نشاني و پليس هم هر كدوم جداگانه قبضشون رو مي فرستند براي شما !! همونطور كه گفتم در موردي كه براي من پيش اومد به نفعم شد چون مقصر نبودم و چيزي هم گيرمون اومد اما در مورد شما به نظرم سريعتر يه وكيل خوب بگيريد كه قضيه پيچيده نشه ... (البته همونطور كه گفتم تجربه من محدود هست و اين فقط يه توصيه دوستانه بود )
    كلا تو آمريكا اينطوريه خيلي از ماشين ها دقيقا دنبال اين هستند كه ايجاد تصادف كنند و سود ببرند .. خيلي از عابرهاي پياده رو ميبينيد كه عمدا بي تفاوت رد ميشن و انگاري خيلي هم بدشون نمياد كه كسي بهشون بزنه چون كلي پول گيرشون مياد و چند ماهي تامين ميشن
    من این وسط کاره ای نبودم و فقط توی ماشین نشسته بودم و دوستم هم بیمه داشت. کلا بعید می دونم کار به اونجا ها بکشه اما ایشالا که کار ما رو خدا درست کنه و به هیچ کدوممون آسیبی نرسه!!!! در ضمن فک می کنم که بیمه همه این ها رو انجام می ده! در غیر این صورت فک می کنم که دوست من باید به من می گفت که اوضاع بی ریخته میشه ! اون 1 سالی هستش که اینجا ماشین داره و فک می کنم که قوانین رو بدونه!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    با احترام به همه ی دوستان باید بگم خیلی روال مسخریه!
    کاش بچه هایی که تجربه ی چنین اتفاقی رو دارند بیا با بقیه درمین بگذارند که اونجا هم همین طور هست یا نه؟
    به نظر من حسین داره از دید خودش به مساله نگاه میکنه و شما هم می تونید از دید خودتون به مساله نگاه کنید،اما توهین نکنیم!
    همیشه میگم بازم میگم کاش ایرانی نبودم!
    چرا بنظر شما مسخره اس؟ و سیستم ایران (که میگذارن طرف مصدوم انقدر خونریزی کنه تا بمیره) چه مزیتی داره؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)