صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: Car Accident in the USA

پیش فرض پاسخ : Car Accident in the USA

نه دوست عزیز شخص ثالث همه این موارد رو پوشش میده و احتیاجی هم به وکیل و دادگاه نیست. خود شرکت بیمه تمام اینکار ها رو بعهده میگیرهو هزینه های مربوطه رو میپردازه. البته سابقه بیمه تون خراب میشه که یک بحث جداست.
    ببخشيد در مورد بيمه فكر كنم من اشتباه گفتم .. اما وكيل رو از اين نظر گفتم كه فكر كنم قبض ها به آدرس شما مياد و بعد بايد اينا رو به بيمه بديد و يه سري كاغذبازي (البته قطعا خودتون پيگيري كنيد ارزون تر ميشه) .. ... در مورد اتفاقي كه براي من پيش اومده بوده نياز به وكيل بود يعني كلا به نظر من اگر شما طرفي بوديد كه دچار خسارت شده وكيل بگيريد بهتره چون هم درگير كارهاي اداري نخواهيد بود و هم با وكيل معمولا پول بيشتري گيرتون مياد

پسره خودش رو زد به نه نه من غریبم بازی و رفت توی آمبولانس و من دیدم سروم بهش ردند
    دقيقا همينطوره ...كلي فيلم در ميارن كه پول بيشتري گيرشون بياد ... اميدوارم زودتر رضايت بده و پرونده بسته بشه چون گاهي اوقات سر يه تصادف كوچيك پرونده تا چند سال باز ميمونه (مثلا طرف ميگه ضربه روحي بهم خورد يا شوكه شدم و بايد برم پيش روانپزشك و دوره درماني و ...)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    با احترام به همه ی دوستان باید بگم خیلی روال مسخریه!
    کاش بچه هایی که تجربه ی چنین اتفاقی رو دارند بیا با بقیه درمین بگذارند که اونجا هم همین طور هست یا نه؟
    به نظر من حسین داره از دید خودش به مساله نگاه میکنه و شما هم می تونید از دید خودتون به مساله نگاه کنید،اما توهین نکنیم!
    همیشه میگم بازم میگم کاش ایرانی نبودم!
    والا منم ترسم از همینه که نکنه اصلا یه هو 1 دادگاه تشکیل بدند و اوبامارو بیارند تا به همچین موضوعی رسیدگی کنه! یعنی ما رو هم مجکوم کنند! فک می کنم اگه کار قرار باشه که بی ریخت بشه همون طوری میشه !!!

نهایتش اینکه به جای دانشگاه می ریم زندون !!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    ببخشيد در مورد بيمه فكر كنم من اشتباه گفتم .. اما وكيل رو از اين نظر گفتم كه فكر كنم قبض ها به آدرس شما مياد و بعد بايد اينا رو به بيمه بديد و يه سري كاغذبازي (البته قطعا خودتون پيگيري كنيد ارزون تر ميشه) .. ... در مورد اتفاقي كه براي من پيش اومده بوده نياز به وكيل بود يعني كلا به نظر من اگر شما طرفي بوديد كه دچار خسارت شده وكيل بگيريد بهتره چون هم درگير كارهاي اداري نخواهيد بود و هم با وكيل معمولا پول بيشتري گيرتون مياد
    در قراردادهای بیمه ذکر شده که اگر تصادفی پیش آمد که شما مقصر بودید، شما کل پیگیری رو به شرکت بیمه واگذار میکنید و اونها خودشون کار رو انجام میدن. ولی در موردی که شما دچار خسارت میشید بله گرفتن وکیل ممکنه کمک کنه. بهرحال طرف شما شرکت بیمه خواهد بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    والا منم ترسم از همینه که نکنه اصلا یه هو 1 دادگاه تشکیل بدند و اوبامارو بیارند تا به همچین موضوعی رسیدگی کنه! یعنی ما رو هم مجکوم کنند! فک می کنم اگه کار قرار باشه که بی ریخت بشه همون طوری میشه !!!

دوست عزیز ممکنه دادگاه هم تشکیل بشه ولی بین اون طرف و شرکت بیمه خواهد بود. شما و دوستتون هیچ مشکلی نخواهید داشت (غیر از سابقه بیمه دوستتون).

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا بنظر شما مسخره اس؟ و سیستم ایران (که میگذارن طرف مصدوم انقدر خونریزی کنه تا بمیره) چه مزیتی داره؟
    عزیز اگه نوشته ی من رو خونده بودی متوجه میشدی که من خودم از سیست ایران بدم میاد،با اینکه ماشین هست اصلا سوار نمیشم،چون اینجا طرف راهنما میزنه سمت چپ بعد میره راست.
    اما من میگم به نظر من برخورد پلیس آمریکایی افراطی هست،و هیچ دلیلی نداره برای یک تصادف جزیی اصلا اتش نشانی اعزام بشه،اگه امکان آتش سوزی باشه باه،اما واسه یک تصادف کوجیک،خب پدر اون کسی که مقصره که در میاد که!

حالا اين رو مقايسه كنيد با شرايط ايران .. من چند وقت پيش يه فيلم ايراني ميديدم كه طرف به يكي زده بود و فكر مي كرد كه اون رو كشته و كلي عذاب وجدان داشت و آخر فيلم وقتي فهميد اشتباه كرده بود و اون فرد نمرده بود كلي خوشحال شد ... ديگه حتي نرفت ببينه اون بيچاره هزينه درمانش رو چطوري داده لابد چند روزم نتونسته بره سر كار و .. اصلا سراغي از اون فرد نگرفت كه خسارتي بهش بده ... در حالي كه در آمريكا تحت هر شرايطي حق با عابر پياده است ..

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

حسین جان در مورد برخورد پلس آمریکا هم صحبت میکنی؟نژاد پرستی یا چیزی توش دیده میشد؟
    من خیلی خوشحالم که میای این جا تجربیاتت رو میگذاری.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    عزیز اگه نوشته ی من رو خونده بودی متوجه میشدی که من خودم از سیست ایران بدم میاد،با اینکه ماشین هست اصلا سوار نمیشم،چون اینجا طرف راهنما میزنه سمت چپ بعد میره راست.
    اما من میگم به نظر من برخورد پلیس آمریکایی افراطی هست،و هیچ دلیلی نداره برای یک تصادف جزیی اصلا اتش نشانی اعزام بشه،اگه امکان آتش سوزی باشه باه،اما واسه یک تصادف کوجیک،خب پدر اون کسی که مقصره که در میاد که!
    چرا باید پدر اون که مقصره در بیاد؟ بیمه همه هزینه ها رو کاور میکنه. علت اینکه از همون اول همه فورا خودشون رو به محل تصادف میرسونند همینه که از اول که معلوم نیست تصادف جزئی است یا کلی! اینها میان به محل تصادف که وضعیت رو ارزیابی کنند و ببینند احتیاج ه کمک هست یا نه.

والله ما ایرانیها خیلی بد عادت شدیم با سیستم ایران! حالا شکایت میکنیم که چرا سریع سرویس میدن!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا باید پدر اون که مقصره در بیاد؟ بیمه همه هزینه ها رو کاور میکنه. علت اینکه از همون اول همه فورا خودشون رو به محل تصادف میرسونند همینه که از اول که معلوم نیست تصادف جزئی است یا کلی! اینها میان به محل تصادف که وضعیت رو ارزیابی کنند و ببینند احتیاج ه کمک هست یا نه.

والله ما ایرانیها خیلی بد عادت شدیم با سیستم ایران! حالا شکایت میکنیم که چرا سریع سرویس میدن!
    نمیدونم شاید چون ما اینجا وسط بی قانونی زندگی میکنیم،نظرمون اینه!هرچند من به خاطر برخرد بد پلیس آمریکا با مجرم ها به همه جی شون انگار مشکل پیدا کردم!شاید اگه 1 سال اونجا باشم نظرم مثل شما باشه!از نظر منطقی حرف شما درست هست و کار خوبی هست که آتش نشانی هم میاد،اما من فکر این مقصره هستم،این قبض ها رو که بیمه پرداخت کرد!سال دیگه حق بیمه این بنده خدا چقدر افزایش پیدا میکنه؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نه خیر ! دوست عزیز پلیس همون اولش داستان رو فهمید! ما همون توی ماشین نشستیم! حتی من به دوستم گفتم که با پسره هیچ صحبتی نکنه و بزاره پلیس بیاد بعد چون ما 3 نفر بودیم و اون 1 نفر و شاید می ترسید و . . . . اونم نشسته بود توی ماشین خودش داشت با موبایلش حرف می زد! بعدم که پلیس اومد همون اول گفتش که خوب چیزی تون که نشده !!!!! بعدش که آمبولانس اومد پسر/ه خودش رو زد به نه نه من غریبم بازی و رفت توی آمبولانس و من دیدم سروم بهش ردند و بعدشم با همو آمبولانس رفتش به سمت بیمارستان !!! حنده دار بود! ما همومن داشتیم می خندیدم!
    /
    حسین این قانون به این قشنگی کجاش بده؟ البته شاید برای کسی که از شلنگ نداشتن wc ها تعجب میکنه این قانون و رفتار هم عجیب باشه ...
    هیچ کجا برای قانون گریزی بهتر از ایران نیست... هیچ کجا برای حق خوری بهتر از ایران نیست... هیچ کجا به اندازه ایران نسبت به جان و مال انسانها بی تفاوت نیستند...
    برادر شما 1 درصد تعداد اسلحه های دست مردم تو آمریکا رو بدی ایران جمعیتش در عرض 2-3 روز نصف میشه!!! اونجا باید همچین قوانینی باشه ... قانون مشکل نداره... مجری قانون هم که داره وظیفشو انجام میده ... حالا اگه اون طرف مقصر بود که اینجا اومده بودی به بهو چه چه میکردی !!!
    اینجا رو با ایران مقایسه نکن خواهشا که خونم به جوش میاد !!! شاید قابل قیاس با کانادا و استرالیا باشه ولی دیگه ایران یا اروپا نه!!!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)