نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: امکان دریافت ویزای توریستی و یا دیدار بستگان در طول پروسه ی مهاجرت ( بعد از مصاحبه)

Junior Member

پیش فرض امکان دریافت ویزای توریستی و یا دیدار بستگان در طول پروسه ی مهاجرت ( بعد از مصاحبه)

سلام دوستان
    امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه!
    من در حال حاضر مقیم اروپا هستم ولی وقتی برای مهاجرت اقدام کردم در ایران بودم و پروندم از ایران باز شده. هنگام مصاحبه شرایط و اطلاعاتم رو تغیر دادند. سوالی که دارم اینه :
    خواهر من در کبک زندگی میکنه من میتونم از طریق دعوتنامه ی اون قبل از اینکه ویزای مهاجرتم رو بگیرم ویزای دیدار اقوام بگیرم برای یک یا دو هفته؟
    ممنون میشم اگر کمکم کنین.

پیش فرض پاسخ : امکان دریافت ویزای توریستی و یا دیدار بستگان در طول پروسه ی مهاجرت ( بعد از مص

بله من اين موضوع رو از سفارت كانادا مونترال پرسيدم طبق قوانين جديد كانديداهاي كبك ميتونن بعد از فرستادن پرونده و حتي وقتي فايل نامبر دارند تقاضاي ويزاي توريستي بدهند و در مدت بين فايل و دعوتنامه به كانادا بروند.اما براي بعد از مصاحبه رو نميدونم.اينو نپرسيدم ولي نبايد فرقي كنه به هر حال قبل از درخواست سفارت از شما براي مصاحبه و براي پاسپورت بايد بريد و برگرديد.كه البته بين مصاحبه در مدت زمان معين امتياز هم دارد.

پیش فرض پاسخ : امکان دریافت ویزای توریستی و یا دیدار بستگان در طول پروسه ی مهاجرت ( بعد از مص

سلام لطفا جواب بدین؟؟؟؟
    من اگه دوستم واسم دعوتنامه بفرسته میتونم ویزای توریستی قبل از زمان مصاحبه ام بگیرم
    قصدم از مسافرت اینکه تاتیر متبت روی پرونده ام بذاره چون قبل از مصاحبه میخواهم تقاضای ویزای تحصیلی هم بدم
    میشه راهنماییم کنید منکه هم پرونده مهاجرتی باز کنم هم واسه phdاپلای میخوام بکنم برای تحصیلیم خیلی بده ؟؟؟؟
    میدونم واسه مهاجرت بد نیست اما نگرتن تحصیلیم
    چون مهاجرت 3 سال طول میمشه و من میمیرم که!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Guru

در حالت کلی گرفتن ویرای توریستی برای افراد جوان و مجرد بسیار مشکله حالا چه پرونده مهاجرتی داشته باشید چه نداشته باشید. اکثر مواردی که من دیدم در سفارت رد شده اند.

با سلام.من برای پدرم دعوتنامه فرستادم و قرارداد کاری همسرم هم ضمیمه است با توجه به تازه وارد بودن ما ،شانس گرفتن ویزای توریستی پدرم چقدر است و اینکه مدارک قابل قبولی از طرف پدرم هم ارایه گردیده است؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    با سلام.من برای پدرم دعوتنامه فرستادم و قرارداد کاری همسرم هم ضمیمه است با توجه به تازه وارد بودن ما ،شانس گرفتن ویزای توریستی پدرم چقدر است و اینکه مدارک قابل قبولی از طرف پدرم هم ارایه گردیده است؟
    خیلی بستگی داره به مدارکی که پدرتون ارائه بدهند. اگر مدارکشون کامل باشه معمولا مشکلی پیش نمیاد و تازه وارد بودنتون هم ایرادی نداره. من دفعه اول هنوز یکسال نبود که کانادا با ویزای دانشجویی اومده بودم که مادرمون اومد دیدنمون. اون موقع هنوز اقامت هم نگرفته بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیلی بستگی داره به مدارکی که پدرتون ارائه بدهند. اگر مدارکشون کامل باشه معمولا مشکلی پیش نمیاد و تازه وارد بودنتون هم ایرادی نداره. من دفعه اول هنوز یکسال نبود که کانادا با ویزای دانشجویی اومده بودم که مادرمون اومد دیدنمون. اون موقع هنوز اقامت هم نگرفته بودم.
    ممنون از پاسختان.ظاهرا برای دانشجو ها سخت نمی گیرند ولی موقع فرستادن دعوتنامه اکثر افرادی که اینجا بودند به من گفتند احتمالا به پدر ویزا نمیدن با اینحال من فرستادم و اینکه مدارکی که پدرم ارایه میده تقریبا محکمه.ایا موردی مثل من بوده که به والدینش ویزا ندن؟ممنونم

اگر قبلا ویزای شینگن داشته باشید و سفری هم به اروپا داشته باشید ، بسیار راحت تر بهتون ویزا می دن .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال فوری دارم اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم برای ویزای توریستی کانادا می خواهم اقدام کنم
    1- الان با این وضعیت ترکیه می خواهم برم دبی . می خواستم ببینم فرقی هم میکنه کدوم سفارت بری. یعنی هحتمال گرفتم ویزا رو کم و زیاد نمیکنه؟
    2- الان ویزا توریستی امریکا دارم قبلا هم 2 بار رفتم آلمان . می خواستم بیبنم چقدر شانس گرفتن ویزا کانادا دارم برم امریکا برگردم یا اینکه قبل اینکه برم برای کانادا اقدام کنم؟
    3- همسر من ویزای مولتی 5 ساله کانادا توریستی . ممکنه چون اون ویزا داره به من ندن؟
    4- اگه وقت سفارت بگبربم چند وقت بعدش میتونم برم؟
    5-مدارکی که ترجمه کردم برای امریکا مال 7 ماه پیش الان اونا اعتبار داره که برای سفارت کانادا بدم؟
    خیلی سوا ل هام زیاد بود شرمنده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)