صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 114

موضوع: عكس بذاريم تو سي.وي؟

پیش فرض پاسخ : عكس بذاريم تو سي.وي؟

سلام
    عکس گذاشتن CV رو غیر رسمی میکنه اما راه حلی برای کسانی که میخوان استاد عکسشون رو هم ببینه اینه که بیان و یک صفحه برای خودشون درست کنند و انواع و اقسام عکس هاشون رو بزارن اون تو! در نهایت هم لینکش رو بزارن توی میلی که به استاد میزنن. اینجوری تا اونجای کار که باید رسمی باشه (اصل CV) رسمیه، اما بقیش که اگه استاد علاقه مند بشه، غیر رسمیه و در دسترس استاد!

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    عکس گذاشتن CV رو غیر رسمی میکنه اما راه حلی برای کسانی که میخوان استاد عکسشون رو هم ببینه اینه که بیان و یک صفحه برای خودشون درست کنند و انواع و اقسام عکس هاشون رو بزارن اون تو! در نهایت هم لینکش رو بزارن توی میلی که به استاد میزنن. اینجوری تا اونجای کار که باید رسمی باشه (اصل CV) رسمیه، اما بقیش که اگه استاد علاقه مند بشه، غیر رسمیه و در دسترس استاد!

آره... بنظر منم اين درسته، منم دارم همينكار رو مي كنم
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    من از خیلی‌ها از جمله استاد خودم شنیدم که عکس گذاشتن در رزومه یا CV کار درستی نیست و می‌گن کسی که این کار رو می‌کنه اصلا Professional نیست.
    سلام

جالبه،‌ من يك نفر از دوستانم از استراليا دو تا فوق ليسانس گرفته،‌ رزومم رو براش با عكس فرستادم، اونم همين حرف رو زد.
    ولي سوال اينجا به وجود مياد كه :‌ "پس چرا توي يكي دو تا از Template هاي Word براي CV، جاي عكس گذاشته ؟!!!" مثلا Median Resume توي Word 2007 رو نيگا كنيد.
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی &nbsp;

سلام دوستان خيلي معذرت به خاطر اظهار نظر در جمع بزرگان ولي به نظر من قرار دادن 1 عكس رسمي ( مثلا براي آقايون با كراوات) در سايز 3 در 4 بسيار مي تونه مناسب باشه من كه اين كارو براي 1 شركت خارجي انجام دادم با من هم تماس گرفتن و ... به نطر من مفيده ولي رسمي و در سايز كوچيك
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

من هم تو CV عکس گذاشتم اتفاقا خیلی هم مفید بود به نظر من وقتی عکستونو می ذارید یه ایده به طرف مقابل می دید از شخصیت و چیزی که می گید تو CV
    خیلی هم استقبال می کنند اتفاقا حتی یه بار یکی از استادا تاکید کرده بود اگه می تونی حتما عکس هم بفرست
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    من از خیلی‌ها از جمله استاد خودم شنیدم که عکس گذاشتن در رزومه یا CV کار درستی نیست و می‌گن کسی که این کار رو می‌کنه اصلا Professional نیست.
    من فقط اين جمله رو برای دوستانی كه ميخوان تازه CV بنويسن نقل كردم.
    هر كاری يه اصولی داره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

من توی CV خودم عکس گذاشتم و یرای خیلیها فرستادم و جواب هم گرفتم و به نظر من اصلا اشکالی نداره

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

دوستان عزیز بنظر من فرق نداره
    اگه طرف بخواد بگیره (طرف=استاد) میگیره شما رو و اگه نخواد هم حالا عکس بگذارید یا نه نمیگیره
    من وقتی I20 هم دیگه دستم بود به استادم ایمیل زدم گفتم اصلا شما نمیخوای ببنی دانشجوی آیندت چه شکلی؟ بعدش تو همون ایمیل عکس اتچ کردم براش LOOOOOOL
    بعدش یه ایمیل داد بهم و گفت I will see you in person in August........
    با این حساب فکر نکنم بود و نبود عکس فرقی بکنه واسشون مگه اینکه به قیافه رنک و امتیاز بدند

مثلا hamedking اعتقاد دارند شخصیت رو تداعی میکنه-اره ممکنه اینطور باشه
    ولی نمیشه از روی قیافه واقعا شخصیت رو پیش بینی کرد- آنچیزی که تداعی یک شخصیت موجه در نظر یک شخص هست case by case فرق داره
    بعضی ها مادرزادی قیافه هاشون خوف داره مثل خودم ولی شاید شخصیتشون خیلی ضایع نباشه (بعنوان مثال عرض کردم)

Senior Member emperial آواتار ها

به عنوان یه دانشجو، CV رو به استاد یا دانشگاه به این خاطر میدیم که اطلاعاتی که اونا نیاز دارند یا دنبالش هستند رو در اختیارشون بذاریم. و من مطمئن هستم که هیچ استادی دنبال اطلاعات در مورد شکل ظاهری و قیافه دانشجو نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m
    درسته که قانونا نباید از عکس استفاده کرد ولی خوب اینم یه روشه که کمک میکنه ما بیشتر تو ذهن استاد بمونیم .. ;D
    اگر یکی دوتا مقاله درست درمون تو CV داشته باشید خیلی بهتر از 100 تا رزومه عکس دار بی مقاله تو ذهن استاده میمونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    به عنوان یه دانشجو، CV رو به استاد یا دانشگاه به این خاطر میدیم که اطلاعاتی که اونا نیاز دارند یا دنبالش هستند رو در اختیارشون بذاریم. و من مطمئن هستم که هیچ استادی دنبال اطلاعات در مورد شکل ظاهری و قیافه دانشجو نیست.

اگر یکی دوتا مقاله درست درمون تو CV داشته باشید خیلی بهتر از 100 تا رزومه عکس دار بی مقاله تو ذهن استاده میمونید.
    این طور نیست که عکس بی تاثیر باشه ولی اونقدر هم مهم نیست و معمولا رزومه حرفه ای عکس نداره.ممکنه یه استاد ازتون عکس بخواد. در ضمن شایعاتی هم هست که دخترها رو بیشتر ترجیح می دن و من خودم یه نمونه اش رو یه بار گذاشته بودم که مسئول انجمنش پاک کرد از وبلاگ یه ایرانی بود تو کانادا که استادش رزومه های دانشجوهای جدید رو آورده بود تا نظر این دانشجوی ایرانی رو بپرسه.
    ولی رزمه ی شما اگه قوی باشه این چیزها زیاد در برابرش قدرتی نداره و ضمنا همه گیر نیست بیشتر دنبال کار علمی هستن دیگه هالیوود نیست که
    HOPE, GIVES YOU WINGS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)