صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: عكس بذاريم تو سي.وي؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : عكس بذاريم تو سي.وي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    I recently attend one of CV classes here,They said Putting pohoto writing personal information of any kind like gender ,religion, marital status are against the law,i will try to upload a cv and resume sample very soon .
    خودت رو اذیت نکن. قانون و این حرفا چیه? ایرانی هر کاری دوست داشته باشهانجام میده.
    من میخواستم دیگه تو این تاپیک چیزی ننویسم چون همه چیز کاملا مشخصه من, بابک و چندین نفر دیگه گفتیم که نباید تو CV عکس بزارین ولی همون طور که میبینی گوش ما ایرانی ها بدهکار نیست هرچی خودمون دوست داشته باشیم میکنیم بقیه رو هم تشویق میکنیم قانون کیلوی چند؟
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

با سلام
    شايد عكس زياد درست نباشه تو رزومه ( خودم تو رزومم نذاشتم از بس بعضيا نفوس بد زدن!) ولي اطلاعاتي مثل وضعيت ازدواج يا مجرد بودن، سن و جنسيت خيلي مهمه و فكر كنم ضروريه مثل اينكه رزومه بنويسي ولي اسمتو نگي ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام
    شايد عكس زياد درست نباشه تو رزومه ( خودم تو رزومم نذاشتم از بس بعضيا نفوس بد زدن!) ولي اطلاعاتي مثل وضعيت ازدواج يا مجرد بودن، سن و جنسيت خيلي مهمه و فكر كنم ضروريه مثل اينكه رزومه بنويسي ولي اسمتو نگي ;D
    البته بستگی داره که رزومه رو برای چه منظوری دارید می‌فرستید. اگر برای بنگاه شادمانی می‌فرستید که براتون همسر مناسب پیدا کنند،‌ اطلاعاتی که گفتید لازمه، اما برای پذیرش گرفتن از دانشگاه این چیزها لازم نیست در رزومه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    البته بستگی داره که رزومه رو برای چه منظوری دارید می‌فرستید. اگر برای بنگاه شادمانی می‌فرستید که براتون همسر مناسب پیدا کنند،‌ اطلاعاتی که گفتید لازمه، اما برای پذیرش گرفتن از دانشگاه این چیزها لازم نیست در رزومه باشه.
    Babak خان يعني ميفرماييد مثلا" رزومه اي كه براي استاد ميفرستيم توش ننويسيم كه جنسيتمون چيه؟ شايد يك استاد بيشتر مايل باشه كه دانشجوش پسر باشه يا برعكس. اين كه امكان داره؟ اين چيزا بستگي به شخصيت و ديدگاه استاد داره. براي بعضي از استاد ها جنسيت مهم نيست و ممكنه در تصميم گيري بعضي ها هم موثر باشه.

نتيجه: تنها براي بنگاههاي شادماني و همسريابي نيست كه به اين اطلاعات نياز هست. بهتر خيلي ايده آل فكر نكنيم. استادها هم آدم هستند و ممكنه اينجور مسايل روي تصميمشون تاثير بگذاره.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

من پستهاي قبليو نخوندم ولي بايد بگو كه عكس تو رزومه ديگه خز شده. من خودم پارسال گذاشتم ولي حقيقت اينه كه غير ايرانيا هيچكي رزومه اكادميكو با عكس نميفرسته
    پس سعي كنيم حرفه اي عمل كنيم

راستش من برای Work Apply وقتی خواستم رزومه بفرستم عکس خواسته بود اتفاقا برای ایرانیها مهم تره چون با توجه به تبلیغاته منفی که علیه ایران میشه فکر می کنن هر کی از اونجا میاد حتما شبیه سید حس نصرالله یا .. ولی برای رزومه آکادمیک ضروری نیست یعنی اگه تاثیر مثبت نداشته باشه تاثیر منفی هم نداره ولی من تو بعضی از این Sample Resume ها برای Study Apply دیدم که جای عکس گذاشته
    به هرحال هر کی دوست داشت بذاره هر کی هم نداشت نذاره ( خوش تیپا بذارن ;D )
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    Babak خان يعني ميفرماييد مثلا" رزومه اي كه براي استاد ميفرستيم توش ننويسيم كه جنسيتمون چيه؟ شايد يك استاد بيشتر مايل باشه كه دانشجوش پسر باشه يا برعكس. اين كه امكان داره؟ اين چيزا بستگي به شخصيت و ديدگاه استاد داره. براي بعضي از استاد ها جنسيت مهم نيست و ممكنه در تصميم گيري بعضي ها هم موثر باشه.

نتيجه: تنها براي بنگاههاي شادماني و همسريابي نيست كه به اين اطلاعات نياز هست. بهتر خيلي ايده آل فكر نكنيم. استادها هم آدم هستند و ممكنه اينجور مسايل روي تصميمشون تاثير بگذاره.
    هومن خان، من یه پسر خاله دارم که از وقتی 5 سالش بود امریکا زندگی میکنه و الانم دانشجوی PHD ـه، اونم به من گفت تصمیم گیری بر مبنای جنسیت، وضعیت تاهل، نژاد و حتی ملیت در امریکا، اونم برای هر پستی غیر قانونیه، در نتیجه کسی هم این اطلاعات رو تو رزومش نمیاره.
    البته من و شما حق داریم این موضوع برامون عجیب باشه، چون از بچگی عادت کردیم تو هر فرمی جلوی فیلد های دین و مذهب رو هم پر کنیم.
    در نتیجه منم وضعیت تاهل، ملیت و سن و جنسیتم رو خیلی کوچک آخر رزومم نوشتم (بر خلاف رزومه های ایرونی که اول مینویسن) گفتم اینطوری نه سیخ میسوزه نه ذغال

کیوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی &nbsp;

سلام
    من براي يك Open position‌يه كار تحقيقاتي تو فرانسه cv‌ و sop ام رو فرستادم براي رئيس لابراتوار مربوطه، حالا ايميل زده و تشكر كرده و گفته چون تو cv ام عكسم رو نگذاشتم، اگر ميشه عكسم رو براش بفرستم به علاوه اينكه تو فرمهايي كه برام فرستاده هم جايي براي ضميمه كردن عكس داره.
    من خودم ترجيح مي دم يه عكس پرسنلي كه دارم و با حجابه رو بفرستم، به نظرتون ممكنه تاثيره منفي داشته باشه به خاطر حجاب؟ نميدونم فرانسويها به اين چيزا حساس هستند يا نه؟
    اگر عكس بيحجاب بفرستم و بعدا كارنامه تافل و كپي پاسپورتم رو بخواد و ببينه با حجابم اثر منفي نداره؟
    عجب گيري كرديم ما، براي كوچكترين مسائل نمي دونيم بايد چه جور برخورد كنيم!!

چرا اینقدر سخت میگیرید؟ اون آدم خودش میفهمه که اینجا ایرانه و یه عکس گذر نامه رو که نمیشه بی حجاب گرفت. اصلا اگر شما خواستید برید اونجا و حجاب داشته باشید چی؟ من که فکر نمیکنم یه استاد کسی رو روی این مسایل قضاوت کنه واگر هم بکنه همون بهتر که آدم باهاش کار نکنه. البته این نظر شخصی منه.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    من براي يك Open position‌يه كار تحقيقاتي تو فرانسه cv‌ و sop ام رو فرستادم براي رئيس لابراتوار مربوطه، حالا ايميل زده و تشكر كرده و گفته چون تو cv ام عكسم رو نگذاشتم، اگر ميشه عكسم رو براش بفرستم به علاوه اينكه تو فرمهايي كه برام فرستاده هم جايي براي ضميمه كردن عكس داره.
    من خودم ترجيح مي دم يه عكس پرسنلي كه دارم و با حجابه رو بفرستم، به نظرتون ممكنه تاثيره منفي داشته باشه به خاطر حجاب؟ نميدونم فرانسويها به اين چيزا حساس هستند يا نه؟
    اگر عكس بيحجاب بفرستم و بعدا كارنامه تافل و كپي پاسپورتم رو بخواد و ببينه با حجابم اثر منفي نداره؟
    عجب گيري كرديم ما، براي كوچكترين مسائل نمي دونيم بايد چه جور برخورد كنيم!!
    ببینید انتخاب اینکه عکس پاسپورت و تافل بی حجاب باشه یا نه با شما نبوده و همه مجبورند عکس با حجاب بذارند و همه کسانی هم که در گیر پروسه پذیرش و ویزا چه برای فرانسه یا هر کشور دیگه هستند همین مدارک که عکسشون با حجاب هست رو ارائه می دن (مگر موارد خاص که پاس غیر ابرانی دارن که تعدادشون زیاد نیست) و تا الان هم که ظاهرا مشکلی برای کسی پیش نیومده. نظر من اینه که شما هم رو این قضیه حساسیت نداشته باشید و هر عکسی که دوست دارید بفرستید براشون. به هر حال اونها می دونن که وضعیت تو ایران چگونه هست و اگر قرار بود سر این مسائل کسی رو ریجکت کنن، از همون اول این کار رو می کردند و در واقع اصلا به ایرانی ها توجه نمی کردند، در حالیکه الان دانشجوهای ایرانی تو همه کشورها جز دانشجوهای موفق هستند و این مسائل هیچ وقت نتونسته مانع پیشرفتشون بشه
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)