صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 114

موضوع: عكس بذاريم تو سي.وي؟

پیش فرض پاسخ : عكس بذاريم تو سي.وي؟

ممنون از دو دوست عزيز بابت پاسخ و راهنمايي سريعشون.
    علت اينكه من رو اين مسئله حساسيت نشون مي دم اينه كه توي همين فروم، تو بخش تهيه presentation on campus خوندم كه يكي از بچه ها توي اولين اسلايدش in the name of god گذاشته بود و بعدا با توجه به توضيحاتي كه استادش براي رد شدنش داده بود به مسائل مذهبي به طور غيرمستقيم اشاره كرده بود كه اونها درس و تحقيقات آكادميك رو از دين و مذهب و ... جدا مي كنند. يه بار هم من از يك نفر فرانسوي كه توضيح مي داد كه كار كردن با حجاب در فرانسه سخته شنيدم كه مي گفت ما استخدام نمي كنيم خانم با حجاب رو چون فكر مي كنيم كه كاركنان نبايد در محل كار دين و مذهبشون رو تبليغ كنند !!! به همين خاطره كه من دچار چنين حساسيتي شدم و بر سر دوراهي مانده ام :-[

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    به همين خاطره كه من دچار چنين حساسيتي شدم و بر سر دوراهي مانده ام
    عجب استادیه. ;D

خب شما میخواید اونجا با حجاب باشید یا بیحجاب؟

هر کدوم رو که انتخاب میکنید همون مدل عکس رو براش بفرستید و به فرم هاشون ضمیمه کنید.
    در مورد عکس های تافل و پاس هم مشکلی نخواهید داشت.

با مشورت از دوست مقيم آنجا، گفت كه به نظر ايشان حتما اگر گرفتن پذيرش برايم مهم است عكس بدون حجاب بر روي cv قرار دهم چرا كه ممكن است (فقط احتمال) همين موضوع در پذيرش / عدم پذيرش تاثير داشته باشد!!

Senior Member

با مشورت از دوست مقيم آنجا، گفت كه به نظر ايشان حتما اگر گرفتن پذيرش برايم مهم است عكس بدون حجاب بر روي cv قرار دهم چرا كه ممكن است (فقط احتمال) همين موضوع در پذيرش / عدم پذيرش تاثير داشته باشد!!
    I think the photo on CV is not important at all. I think the CV itself is not important at all if you dont have any publication or so. But, if you don think that hijab is dignity, you can attach one on your CV . On the other hand, you should be also adviced that, it is better to consider their social codes
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

من فک میکنم نیازی به این کار نیست. به علاوه بی کلاسی هم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc,chemical Engineering, Petrochemical Technology,University of Polytechnic

يه سوال...ما دختر ها عكسي كه مي خواهيم بزاريم به صورت رسمي و بدون حجاب باشه اشكال نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehrajaei نمایش پست ها
    يه سوال...ما دختر ها عكسي كه مي خواهيم بزاريم به صورت رسمي و بدون حجاب باشه اشكال نداره؟
    از نظر کی اشکال داشته باشه؟ یه استاد خارجی پر واضحه که ترجیح می ده شما عکستون بی حجاب باشه تا با حجاب.
    به هر حال یه محدودیتهایی افراد با حجاب دارند که خب افراد بی حجاب ندارند و مسلماً کار با این افراد راحت تره.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehrajaei نمایش پست ها
    به طور کلی و اصولی عکس گذاشتن تو CV توصیه نمیشه.سری به رزومه اساتید و دانشجویان دانشگاههای مطرح که بزنید این مطلب رو در خواهید یافت.

نه در رزومه و نه سی وی عرف نیست عکس گذاشته بشه چون به ضرر خودتان است.اینطوری شما یک پیش داوری بر اساس عکس خواهید شد و ممکن است شانس خود را در آن زمینه از دست بدهید.در خیلی از شرکتها هم توصیه می شود اگر عکس در رزومه یا ... هست حتما پوشیده شود تا شخص پس از تصمیم گیری درباره وضعیت نامه به تایید یا رد آن بپردازد.

Junior Member

من کانادا زندگی میکنم ، و اینجا نباید عکس توی رزومه گذشت ، به هیچ عنوان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)