صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 114

موضوع: عكس بذاريم تو سي.وي؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : عكس بذاريم تو سي.وي؟

من چند ماه پیش به یه استاد ۲ دانشگاه windsor میل زدم، در جواب گفت رزومت خوبه و چند تا سوال از من پرسید و گفت یه عکس که اخیرا انداختی رو برام بفرست. منم حقیقتش فرستادم بدون اینکه بپرسم چرا؟!! برام عجیب بود! کسی‌ از دوستان تجربه‌ای داشته یا حدسی میزنید که دلیلش چی‌ بوده؟ فقط میخواسته قیافه مارو ببینه یعنی‌؟!

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط pari30 نمایش پست ها
    من کانادا زندگی میکنم ، و اینجا نباید عکس توی رزومه گذشت ، به هیچ عنوان .
    دوست عزیز که کانادا زندگی میکنی-احتمالا اشتباه میکنید
    چون من کانادا زندگی نمیکنم ولی به سه تا استاد تو کانادا که ایمیل زدم و اونا هم قبولم کردن و گفتن مدارک بده- واسه هر سه شون رزومه عکس دار فرستاده بودم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    به طور کلی و اصولی عکس گذاشتن تو CV توصیه نمیشه.سری به رزومه اساتید و دانشجویان دانشگاههای مطرح که بزنید این مطلب رو در خواهید یافت.
    کی این حرف رو زده؟میشه منبع حرف رو بیارید؟من و خیلی های دیگه عکس گذاشتیم نه کسی چیزی گفت نه مشکلی به وجود اومد. عجب چیزایی آدم میبینه تو AA

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelnadia نمایش پست ها
    نه در رزومه و نه سی وی عرف نیست عکس گذاشته بشه چون به ضرر خودتان است.اینطوری شما یک پیش داوری بر اساس عکس خواهید شد و ممکن است شانس خود را در آن زمینه از دست بدهید.در خیلی از شرکتها هم توصیه می شود اگر عکس در رزومه یا ... هست حتما پوشیده شود تا شخص پس از تصمیم گیری درباره وضعیت نامه به تایید یا رد آن بپردازد.
    جالبه...اگه قرار باشه اون دانشگاه شما رو به خاطر عکستون رد یا پذیرش کنه همون نکنه بهتره...خواهشن هر حرفی رو بدون مدرک نیارید. واقعا من تعجب میکنم. میتونم بیش از بیست نفر از دوستام رو مثال بزنم که تو رزومه هاشون عکس گذاشتن و بهترین دانشگاه های دنیا قبول شدن...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من چند ماه پیش به یه استاد ۲ دانشگاه windsor میل زدم، در جواب گفت رزومت خوبه و چند تا سوال از من پرسید و گفت یه عکس که اخیرا انداختی رو برام بفرست. منم حقیقتش فرستادم بدون اینکه بپرسم چرا؟!! برام عجیب بود! کسی‌ از دوستان تجربه‌ای داشته یا حدسی میزنید که دلیلش چی‌ بوده؟ فقط میخواسته قیافه مارو ببینه یعنی‌؟!
    سهند جان

پارسال داشتم application form یکی از دانشگاه های استونی رو پر میکردم، در فرم ازم خواسته بود یک عکس browse کنم از سیستم... منم عکس پرسنلی در سیستم نداشتم بجاش یک عکس با کت شلوار و کراوات browse کردم و آپلود کردم و فرستادم... loool

البته چند وقت بعد جواب دادن ما نمیتونیم از ایران دانشجو بگیریم و از این حرفا...

حرفم اینه بعضی از دانشگاه ها ممکنه ازتون بخواهند . حالا ممکنه ازتون بخواهند عکسی در رزومه قرار بدید یا در فرم های ثبت نام بگیرند ازتون.

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    دوست عزیز به خاطر کنجکاوی بوده. من بودم خوشحال میشدم. نشونه اینه که میخواد بدونه آدمی با این رزومه مثلا سیاه پوست هست یا سفید پوست و کلا چه شکلی هست. همین

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    جالبه...اگه قرار باشه اون دانشگاه شما رو به خاطر عکستون رد یا پذیرش کنه همون نکنه بهتره...خواهشن هر حرفی رو بدون مدرک نیارید. واقعا من تعجب میکنم. میتونم بیش از بیست نفر از دوستام رو مثال بزنم که تو رزومه هاشون عکس گذاشتن و بهترین دانشگاه های دنیا قبول شدن...
    گذاشتن عکس مطمئننا باعث رد شدنتون نمیشه (من خودم رزومه عکس دار داشتم)

ولی حرف بچه ها درسته. من اینجا (کانادا) توی چند تا Workshop نوشتن رزومه شرکت کردم و تو همه اونها گفته شد که گذاشتن عکس و به خصوص مذهب، سن، جنسیت و وضعیت تاهل غیر حرفه ایه. استاد اگه بخواد ببینتتون می تونه درخواست کنه که باهاتون اسکایپ کنه.
    به هرحال اگه تصمیم به گذاشتن عکس گذاشتید به "نظر من" از گذاشتن عکس با ژست های مثلا نگاه از روی شانه (شوخی نیست دیده م) و موهای افشان و آرایش زیاد خود داری کنید. تصویر غیر حرفه ای ازتون ایجاد می کنه
    ویرایش توسط roshanak : August 17th, 2011 در ساعت 09:37 PM

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

اینم برای اینکه شک دوستان برطرف بشه
    http://me.engr.siu.edu/faculty/szary/index.htm
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    واسه کسی که عینک میزنه، عکس با عینک بذاره یا بدون عینک (مثه پاسپورت)؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    اینم برای اینکه شک دوستان برطرف بشه
    http://me.engr.siu.edu/faculty/szary/index.htm
    اینی که شما گذاشتید صفحه پروفایل استاد در دانشگاه است و ربطی به موضوع تاپیک نداره. اکثر اساتید در صفحه شخصی یا پروفایل دانشگاه خود عکس می ذارند و این کاملاً معمول هست. این تاپیک داره از دید کسی که می خواد اپلای بکنه و CV تهیه کنه به موضوع نگاه می کنه، که مسلماً متفاوت با اساتید دانشگاه و صفحه شخصی شون هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)