صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

موضوع: با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

سلام.

تاپیک "بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی" رو خوندم ولی به نظرم بی معنی اومد چون بهترین رو هر کس واسه خودش باید تعریف کنه. به نظرتون با شرایط زیر کدوم شهرها برای درس و زندگی مناسب ترند:

1. آب و هوا: معتدل، یه چیزی تو مایه های لرستان و کردستان و کهگیلویه ی خودمون، چهار فصل و بعضا extreme تو زمستون. (سرمای خیلی شدید و رطوبت بالا نداشته باشه)

2. هزینه ی زندگی: هزینه ی خونه نامتعارف گرون نباشه (در مقایسه با جاهای دیگه)

3. جمعیت: vibrant باشه. نه مثل Rolla کم جمعیت و نه سرسام آور مثل نیویورک. سخته از تهران پاشی بری تو یه شهر 20 هزار نفری! ترجیحا" 500 هزار به بالا (البته من هیچ تصوری از شهرهای اونا ندارم و نمی دونم 500 هزار تا پرجمعیت محسوب میشه یا نه ولی از رو جمعیت Portland گفتم.)

4. تنوع نژادی: داشته باشه و کلا" مهاجر پذیر باشه ولی دیگه از در و دیوارش چینی هندی کره ای عرب نباره ( فقط سلیقه شخصی )

5. موقعیت کاری و اقتصادی: تعداد شرکتها تو اون منطقه زیاد باشه تا شانس Internship گرفتن بالا بره. مثلا جایی مثل Hoboken تو نیوجرسی این شرط رو داره ولی بقیه رو هنوز سرچ نکردم.

شاید همه این معیارها رو نشه تو یه جا جمع کرد، پس اگه لطف کردین و پیشنهاد دادین بگید کدوما رو شامل میشه.

مرسی.

!One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

من فکر میکنم مناطقی مثل Triangle Park در نورث کارولینا، منطقه ویرجینیا نزدیک به واشنگتن و بعضی شهرهای تکزاس در این تعریف شما بگنجند. هم بازار کار خیلی خوب دارند و هم شهرها و هزینه های زندگی سرسام آور نیست.

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من فکر میکنم مناطقی مثل Triangle Park در نورث کارولینا، منطقه ویرجینیا نزدیک به واشنگتن و بعضی شهرهای تکزاس در این تعریف شما بگنجند. هم بازار کار خیلی خوب دارند و هم شهرها و هزینه های زندگی سرسام آور نیست.
    یعنی فقط تعدای از شرایط ذکر شده در بالا رو دارند؟همه اون 5 شرط که pimi عزیز ذکر کرده رو ندارند؟
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    یعنی فقط تعدای از شرایط ذکر شده در بالا رو دارند؟همه اون 5 شرط که pimi عزیز ذکر کرده رو ندارند؟
    والا آب و هوای این مناطقی که اسم بردم هیچ کدوم خیلی سرد نیست. جمعیت شهرهاشون هم عمدتا از 300-400 هزار نفر (مثل رایلی) تا یکی دو میلیون (مثل آستین) است. بازار کارشون هم داغ است و هرجا بازار کار خوب باشه سر و کله مهاجران هم زیاد پیدا میشه. دانشگاههای خوبی هم دارند. البته توضیح بدم که من خودم در هیچکدوم از این مناطق شخصا زندگی نکرده ام و فقط منطقه ویرجینیا و شهر رایلی نورث کارولینا را در مسافرت دیده ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا آب و هوای این مناطقی که اسم بردم هیچ کدوم خیلی سرد نیست. جمعیت شهرهاشون هم عمدتا از 300-400 هزار نفر (مثل رایلی) تا یکی دو میلیون (مثل آستین) است. بازار کارشون هم داغ است و هرجا بازار کار خوب باشه سر و کله مهاجران هم زیاد پیدا میشه. دانشگاههای خوبی هم دارند. البته توضیح بدم که من خودم در هیچکدوم از این مناطق شخصا زندگی نکرده ام و فقط منطقه ویرجینیا و شهر رایلی نورث کارولینا را در مسافرت دیده ام.
    مرسی.
    در مورد نیوجرسی نظری ندارید؟ همین Hoboken یه دانشگاه داره که من خیلی تو نخشم. موقعیت جغرافیاییش که فوقالعاده ست، اون ور Manhattan. حسم میگه که خونه اون دورو اطراف باید خیلی گرون باشه. بقیه پارامترها رو نمی دونم.

کلا" به نظرتون توصیفی که من از نیویورک کردم درسته؟
    آخه می دونید تو ایران دید ما نسبت به وسعت و شلوغی یه شهر رابطه ی مستقیم داره با غلظت بی قانونی و هرج و مرج تو اون شهر، برای همینم من هر وقت نیویورک یا شهرهای بزرگ و پررفت و آمد شرق رو تصور می کنم ناخودآگاه یاد بلبشوی تهران میوفتم که اکثریت مردم شهر زنده اند تا یه اقلیت زندگی کنند.

یک شهر بهتون پیشنهاد میکن که به نظر من نزدیکترینه به شرایط شما: دنور کلرادو. و کلا نواحی اطرافش: Boulder و Fort Callins
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    مرسی.
    در مورد نیوجرسی نظری ندارید؟ همین Hoboken یه دانشگاه داره که من خیلی تو نخشم. موقعیت جغرافیاییش که فوقالعاده ست، اون ور Manhattan. حسم میگه که خونه اون دورو اطراف باید خیلی گرون باشه. بقیه پارامترها رو نمی دونم.

کلا" به نظرتون توصیفی که من از نیویورک کردم درسته؟
    آخه می دونید تو ایران دید ما نسبت به وسعت و شلوغی یه شهر رابطه ی مستقیم داره با غلظت بی قانونی و هرج و مرج تو اون شهر، برای همینم من هر وقت نیویورک یا شهرهای بزرگ و پررفت و آمد شرق رو تصور می کنم ناخودآگاه یاد بلبشوی تهران میوفتم که اکثریت مردم شهر زنده اند تا یه اقلیت زندگی کنند.
    دوست عزیز، من هم اوایل که قصد اپلای داشتم تو فکر دانشگاههای منطقهٔ منهتن و اطراف بودم،مثل همونی که شما مدّ نظرتون(stevens)

ولی‌ برادرم که اونجاست (البته نه خود منهتن) منو از این فکرم پشیمون کرد
    یکی‌ از مهم‌ترین دلیل هاشم همین که خودت گفتی.
    البته امیدوارم روی حرف من تصمیم نگیری
    بیشتر راجعبه منهتن تحقیق کن،شاید من اشتباه می‌کنم.
    ویرایش توسط civil2015 : August 21st, 2011 در ساعت 11:51 PM

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    دوست عزیز، من هم اوایل که قصد اپلای داشتم تو فکر دانشگاههای منطقهٔ منهتن و اطراف بودم،مثل همونی که شما مدّ نظرتون(stevens)

ولی‌ برادرم که اونجاست (البته نه خود منهتن) منو از این فکرم پشیمون کرد
    یکی‌ از مهم‌ترین دلیل هاشم همین که خودت گفتی.
    البته امیدوارم روی حرف من تصمیم نگیری
    بیشتر راجعبه منهتن تحقیق کن،شاید من اشتباه می‌کنم.
    بله
    حالا غیر از قیمت بالای اجاره خونه، دیگه چه دلایلی منصرف کرد شما رو؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    بله
    حالا غیر از قیمت بالای اجاره خونه، دیگه چه دلایلی منصرف کرد شما رو؟
    منهتن عین تهران خودمونه
    شلوغ وحشتناک، صدای بوقو تصادفو جرم
    به قولی‌ گفتنی که شهر استرس

خود آمریکاییها هم راجعبه منهتن چنین نظر دارن
    واسه دانشجو جای زندگی‌ نیست

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    منهتن عین تهران خودمونه
    شلوغ وحشتناک، صدای بوقو تصادفو جرم
    به قولی‌ گفتنی که شهر استرس

خود آمریکاییها هم راجعبه منهتن چنین نظر دارن
    واسه دانشجو جای زندگی‌ نیست
    ولی شهرهای کوچیک هست دور و برش که خیلی هم دور نیستن.... نمی دونم، بعضی جاها بزرگ و شلوغند اما infrastructure درست و حسابی دارن، بعضی هام نه مثل تهران خودمون.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)