صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 95

موضوع: با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    ولی شهرهای کوچیک هست دور و برش که خیلی هم دور نیستن.... نمی دونم، بعضی جاها بزرگ و شلوغند اما infrastructure درست و حسابی دارن، بعضی هام نه مثل تهران خودمون.
    آره

منم راجعبه شهر‌های اطراف نگفتم، البته اینم بگم که bronxو brooklyn هم جاهای زیاد جالبی‌ به لحاظه محیط زندگی‌ نیستن(بی‌ خانمان‌ها و...)

ولی‌ hudson که مد نظرته جای خوبیه، به جز هزینه زیادش

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    مرسی.
    در مورد نیوجرسی نظری ندارید؟ همین Hoboken یه دانشگاه داره که من خیلی تو نخشم. موقعیت جغرافیاییش که فوقالعاده ست، اون ور Manhattan. حسم میگه که خونه اون دورو اطراف باید خیلی گرون باشه. بقیه پارامترها رو نمی دونم.

کلا" به نظرتون توصیفی که من از نیویورک کردم درسته؟
    آخه می دونید تو ایران دید ما نسبت به وسعت و شلوغی یه شهر رابطه ی مستقیم داره با غلظت بی قانونی و هرج و مرج تو اون شهر، برای همینم من هر وقت نیویورک یا شهرهای بزرگ و پررفت و آمد شرق رو تصور می کنم ناخودآگاه یاد بلبشوی تهران میوفتم که اکثریت مردم شهر زنده اند تا یه اقلیت زندگی کنند.
    نیوجرسی رو دقت کنید هم جاهای عالی داره و هم جاهای خطرناک. مثلا همین hoboken که گفتید شنیدم جای خوبی یه ولی دیوار به دیوارش جرسی سیتی یه که از نظر فقر و جرم و جنایت یکی از وحشتناکترین جاهای امریکاست. اصولا مثل اینکه امریکا همینجوریه. گاهی از یک محله عالی دو بلوک دور میشید و به یک محله خیلی خطرناک میرسید.

تجربه من راجع به نیوجرسی فوق العاده است بهترین جایی که بنده در امریکا دیدم (در مقایسه با نیویورک و کالیفرنیا) فوق العاده تمیز قانون مند و چسبیده به نیویوک حدود نیم ساعت با اتوبوس میرسی منهتن من به عنوان توریست هم نمیتونستم منهتن نیویورک رو زیاد تحمل کنم اینقدر که شلوغ بود و ساختمان هاش اینقدر بلند بود که سر ادم گیج میرفت و احساس میکردم افسردگی میگیرم اگه شب اونجا بمونم کلا فکر نکنم کسی محل زندگش اونجا باشه راستش من اصلا مشکل امنیتی ندیدم و تعدادhomeless همخیلی کم بود. البته من فقط یک هفته اونجا بودم

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

همه چی به نظرم بستگی به هدف و روحیات خودت داره.نیوجرسی منطقه ی خوبی هست اما خب در مقایسه با نیویورک... به نظرم منطقه ی بروکلین هم جای خوبیه و تعجب می کنم که همه ازش بد می گن.خیلی خیلی بهتر از برونکس و کویینر هست.اگر دنبال جای آرومتری هستی نیوجرسی برات جای بهتری هست و مطمئنا با فارغالتحصیل شدن در یکی از دانشگاه های اون موقعیت شغلی مناسبی در انتظارت خواهد بود.من خودم هیچ مشکلی با شلوغی منهتن ندارم و اونجا رو برای ادامه تحصیل و زندگی در نظر دارم (عشق است کلمبیا و ان وای یو)
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    همه چی به نظرم بستگی به هدف و روحیات خودت داره.نیوجرسی منطقه ی خوبی هست اما خب در مقایسه با نیویورک... به نظرم منطقه ی بروکلین هم جای خوبیه و تعجب می کنم که همه ازش بد می گن.خیلی خیلی بهتر از برونکس و کویینر هست.اگر دنبال جای آرومتری هستی نیوجرسی برات جای بهتری هست و مطمئنا با فارغالتحصیل شدن در یکی از دانشگاه های اون موقعیت شغلی مناسبی در انتظارت خواهد بود.من خودم هیچ مشکلی با شلوغی منهتن ندارم و اونجا رو برای ادامه تحصیل و زندگی در نظر دارم (عشق است کلمبیا و ان وای یو)
    میشه لطفا مبسوط تر و مستند تر بگی چرا بروکلین بهتر از برونکس و کویینر هست؟
    ممنون
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

بله.علت های اصلی من این هست (البته منظور من این بود که در نیویورک اول منهتن و بعد بروکلین قرار داره و البته این نظر منه) :

1-پرجمعیت ترین منطقه ی نیویورک (مردم که الکی نرفتن داخل این بخش.اگه برونکس بهتر بودن می رفتن اونجا.کویینر هم جای خوبی هست و می دونید بیشترین مساحت در نیویورک رو داره و فرودگاه نیویورک هم در این منطقه واقع شده اما من بروکلین رو بیشتر می پسندم چون بیشتر نیتیو اونجا هستن اما تنوع نژادی کویینز واقعا زیاده و من اصلا همچین چیزی رو نمی پسندم.این معیار منه ! )
    2-چهارمین منطقه ی پرجمعیت در ایالات متحده با 2.5 میلیون نفر جمعیت
    3-بروکلین منطقه ی هنری جالبی هست و در اون موزه ها و گالری های فوق العاده ای وجود دارن که همچین چیزهایی رو خیلی کمتر در دو منطقه ی دیگه می بینیم
    4-افرادی رو می شناسم که از وضعیت اجتماعی مناسبی برخوردار هستن و درآمد مناسبی هم دارن و در این منطقه زندگی می کنن (البته این وضع در کویینر هم هست)
    5-سبک ساختمان سازی بروکلین رو بیشتر دوست دارم
    6-صحبت های زیادی رو در مورد امنیت پایین تر (امنیت در همه جای نیویورک خوبه ام در این منطقه کمتره) برونکس شنیدم

البته انتخاب کردن بین دو منطقه ی بروکلین و کویینز کاملا به سلیقه ی فرد بستگی داره اما انتخاب کردن منهتن کاملا به حقوق سالیانه ی شما وابسته هست و درآمد بالا باعث میشه بتونید در قلب شهر نیویورک زندگی کنید
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    تجربه من راجع به نیوجرسی فوق العاده است بهترین جایی که بنده در امریکا دیدم (در مقایسه با نیویورک و کالیفرنیا) فوق العاده تمیز قانون مند و چسبیده به نیویوک حدود نیم ساعت با اتوبوس میرسی منهتن من به عنوان توریست هم نمیتونستم منهتن نیویورک رو زیاد تحمل کنم اینقدر که شلوغ بود و ساختمان هاش اینقدر بلند بود که سر ادم گیج میرفت و احساس میکردم افسردگی میگیرم اگه شب اونجا بمونم کلا فکر نکنم کسی محل زندگش اونجا باشه راستش من اصلا مشکل امنیتی ندیدم و تعدادhomeless همخیلی کم بود. البته من فقط یک هفته اونجا بودم
    به نظر من هم NJ یکی از ایالت هائی است که موقعیت فوق العاده خوبی داره...دانشگاه های نسبتا خوبی هم داره و نزدیکی به دانشگاه Princeton که دومین دانشگاه امریکاست یک مزیت عمده از نظر آکادمیک و شغلی است.نزدیک بودن به شهرهای خوب و بزرگ در نوار شرقی کشور هم یکی از عمده ترین مزیت هاست. بر خلاف اکثر دانشگاهائ ایالت مرکزی که در ناکجا آبد قرار دارند.
    I love you USA

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان نظرتون در مورد Iowa چیست؟ امنیت خوبه، اقتصادش خوبه، آدماش خوبن، توزیع نژادی هم داره، اما خیلی پرته....شهراش که کوچیکن هیچ....نزدیکترین شهر بزرگم بهش شیکاگو هست که 5 ساعت فاصله داره....این مورد برا من که دوست دارم تو امریکا بگردم و کیف و حال برام مهمه، به نظرتون میشه باهاش کنار اومد؟
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد Iowa چیست؟ امنیت خوبه، اقتصادش خوبه، آدماش خوبن، توزیع نژادی هم داره، اما خیلی پرته....شهراش که کوچیکن هیچ....نزدیکترین شهر بزرگم بهش شیکاگو هست که 5 ساعت فاصله داره....این مورد برا من که دوست دارم تو امریکا بگردم و کیف و حال برام مهمه، به نظرتون میشه باهاش کنار اومد؟
    به علت داشتن سیستم حمل نقل هوایی فوق العاده و ارزون هوایی در امریکا اصلا این فاصله ها مهم نیست شما پول داشته باشی کل امریکا رو میتونی به راحتی بگردی فقط مهم اینه که از محل زندگیت راضی باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم نظرتون بعد از زندگی تو نیویورک بدونم من که همیشه تهران زندگی کردم و تو مناطق شلوغش هم بودم نیویورک به نظرم برای زندگی جهنم بود و فقط به درد این میخورد که محل کار ادم اونجا باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)