صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95

موضوع: با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم نظرتون بعد از زندگی تو نیویورک بدونم من که همیشه تهران زندگی کردم و تو مناطق شلوغش هم بودم نیویورک به نظرم برای زندگی جهنم بود و فقط به درد این میخورد که محل کار ادم اونجا باشه.
    منم دقیقا همین منظورو از پستهای که گذاشتم داشتم
    برادرم هم قابل اینکه بره قلب نیویورک عشق اونجا بود، بد از ۱ هفته که اونجا گذروند، بسیار از منهتن برای زندگی‌ مخصوصاً واسه دانشجو اینترنشنال ناراضی‌ بود.
    باز هم بیشتر بررسی کنید
    موفق باشید.
    ویرایش توسط civil2015 : August 22nd, 2011 در ساعت 01:36 PM

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : با این شرایط کدوم شهر (های) آمریکا رو برای درس و زندگی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory نمایش پست ها
    یک شهر بهتون پیشنهاد میکن که به نظر من نزدیکترینه به شرایط شما: دنور کلرادو. و کلا نواحی اطرافش: Boulder و Fort Callins
    دوست من ولی واقعا پرته، در وسط نا کجا آباد!!!!حتی اگه این شرایط رو داشته باشه، باز بنظر شما می ارزه اینجاها؟؟؟؟؟
    I love you USA

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

به علت داشتن سیستم حمل نقل هوایی فوق العاده و ارزون هوایی در امریکا اصلا این فاصله ها مهم نیست شما پول داشته باشی کل امریکا رو میتونی به راحتی بگردی فقط مهم اینه که از محل زندگیت راضی باشی
    این به نظرم خیلی نکته مهمیه. مخصوصا برای آدمی مثل من که N بار مسافرت 12 13 ساعته اتوبوسی داشتم تو ایران، به خاطر گرونی و ناامنی حمل و نقل هوایی.

آیا دانشجوهایی که فاند دارن در این دسته ی پولدار که شما میگید قرار میگیرن؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست من ولی واقعا پرته، در وسط نا کجا آباد!!!!حتی اگه این شرایط رو داشته باشه، باز بنظر شما می ارزه اینجاها؟؟؟؟؟
    Denver is a big city with 2.5 M population in its metropolitan area. It is not a podunk in the middle of nowhere. Boulder is only 30 miles to downtown Denver
    Fort Collins is 60 Miles to downtown Denver and was one of the best cities to live in 20XX
    If you really dislike small towns then cross out Fort Collins. It has ~150,000 population, I guess. but remember many good universities are located in smaller cities: UIUC, Princeton, Cornell to name a few.
    ویرایش توسط rezatheory : August 22nd, 2011 در ساعت 06:53 PM
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به خاطر گرونی و ناامنی حمل و نقل هوایی.

آیا دانشجوهایی که فاند دارن در این دسته ی پولدار که شما میگید قرار میگیرن؟
    حمل و نقل هوایی تو امریکا هم ارزون هم به شدت امن کلا تو امریکا با اتوبوس یا قطار اونقدر مسافرت نمیکنند
    پس مشکل دوری و پرتی یه شهر حل میشه میمونه مشکل مالی خوب اگه ادم پول نداشته باشه خوب مثلا تو یه شهر بزرگ هم باشه خوب نمیتونه بره مسافرت و ربطی به پرتی و دوری نداره
    بعد به نظر من مسافرت در امریکا زیاد پر خرج نیست( در مقایسه با اروپا) و امکانش هست حتی برای دانشجو

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

حمل و نقل هوایی تو امریکا هم ارزون هم به شدت امن کلا تو امریکا با اتوبوس یا قطار اونقدر مسافرت نمیکنند
    پس مشکل دوری و پرتی یه شهر حل میشه میمونه مشکل مالی خوب اگه ادم پول نداشته باشه خوب مثلا تو یه شهر بزرگ هم باشه خوب نمیتونه بره مسافرت و ربطی به پرتی و دوری نداره
    بعد به نظر من مسافرت در امریکا زیاد پر خرج نیست( در مقایسه با اروپا) و امکانش هست حتی برای دانشجو
    باز هم من فکر میکنم هر چه تو شهر بزرگتر یا نزدیک به شهرای بزرگ زندگی کنیم بهتر است....تا اینکه بخوایم برای مدت کوتاه بخوایم به جائی مسافرت کنیم...به هر حال 90% عمر ما تو اون شهر سپری میشه و مسافرت به شهر دیگه هر چند ارزون و آسون هم باشه تنها یه بخش جزئی از زندگی ما رو تشکیل میده
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

سلام دوستان،
    من دارم واسه 2 تا دانشگاه میزنم،یکی minnesota state university mankato
    که توی شهر mankato توی ایالت مینسوتاست،و در واقع میشه شمال آمریکا،نظرتون چیه؟اطلاعی دارید؟
    یکی هم south dakota state university که اینم باز بقل همون ایالته،نظرتون در مورد این 2 شهر کلا چیه؟

باز هم من فکر میکنم هر چه تو شهر بزرگتر یا نزدیک به شهرای بزرگ زندگی کنیم بهتر است....تا اینکه بخوایم برای مدت کوتاه بخوایم به جائی مسافرت کنیم...به هر حال 90% عمر ما تو اون شهر سپری میشه و مسافرت به شهر دیگه هر چند ارزون و آسون هم باشه تنها یه بخش جزئی از زندگی ما رو تشکیل میده
    علتش اینه شما داریدبا ذهنیتتون از ایران تصمیم میگیریدنمیگیم اختلاف نیست اونجا ولی خیلی نسبت به ایران توزیع امکانات عادلانه تره ودر امریکا همه ترجیح میدهند حتی اون هایی که تو شهر های بزرگن خونشون در اطراف و محله های خلوت باشن
    یه نکته جالب درامریکا مرکز شهر ها بدترین جاها و کثیف ترین و .... هستندبرای زندگی

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

علتش اینه شما داریدبا ذهنیتتون از ایران تصمیم میگیریدنمیگیم اختلاف نیست اونجا ولی خیلی نسبت به ایران توزیع امکانات عادلانه تره ودر امریکا همه ترجیح میدهند حتی اون هایی که تو شهر های بزرگن خونشون در اطراف و محله های خلوت باشن
    یه نکته جالب درامریکا مرکز شهر ها بدترین جاها و کثیف ترین و .... هستندبرای زندگی
    این که راجع به ایران خودمون هم صدق می کنه! تو تهران هم کسی دوست نداره اطراف میدون انقلاب و ولیعصر و جمهوری و ... زندگی کنه، به همون دلایلی که ذکر کردید و ترجیح می ده در محله های دنج و خلوت سکونت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    این که راجع به ایران خودمون هم صدق می کنه! تو تهران هم کسی دوست نداره اطراف میدون انقلاب و ولیعصر و جمهوری و ... زندگی کنه، به همون دلایلی که ذکر کردید و ترجیح می ده در محله های دنج و خلوت سکونت کنه.
    میدونستم اگه مثال نزنم نمیشه. اونجا هاییکه شما میفرماید جنوب شهره منظورمن جاهای مثل عباس اباد یا اپاداناو وسهروردی بود ازمرکز شهر ;-)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)