صفحه 270 از 341 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasadeghiii نمایش پست ها
    سلام، من چند وقت پیش وقت سفارت داشتم و اون موقع سینگل بودم و بهم کلیرنس خورد و هنوز کلیر نشدم. بعد از مصاحبم اومدم ایران و ازدواج کردم و برای خانمم وقت سفارت گرفتم. سوالم اینه که اگر وقتی وقت سفارت خانمم میرسه من هنوز کلیر نشده باشم، بازم می شه خانمم بره برای مصاحبه؟ یا حتما باید ویزای من اومده باشه؟ می دونم که تا ویزای من نیاد به خانمم ویزا نمی دن ولی می خوام بدونم حالا که وقت گرفتیم، می شه بره برای مصاحبه و اون هم کلیرنس بخوره تا ویزای من بیاد یا باید وقتش رو هی عقب بندازیم تا ویزای من بیاد حتما؟ ممنونم
    تا جایی که میدونم اگه برا خانومت کلیرنس بخوره و کلیر هم بشه مشکلی پیش نمیاد فقط برا پیک آپ حتما باید صبر کنه تا ویزای تو کلیر بشه.

سلام می خوام بدونم برای گرفتن ویزای f2 از آمریکا در دبی در زمان مصاحبه چه مدارکی مورد نیاز است؟؟؟؟
    ممنون میشم زوووود جوابمو بدین
    ویرایش توسط mehrdadk25 : December 9th, 2015 در ساعت 09:50 PM

مدارک مورد نیاز: I20 مربوط به F2 به همراه کپی F1 اگر جدا می رید مصاحبه. بانک استیتمنت برای مبلغ مورد نیاز روی I20، پرینت صفحه اول فرم DS160 که بارکد دارد، پرینت زمان مصاحبه، پاسپورت، مدارک ازدواج شامل ترجمه سند ازدواج و عکس های مراسم (همراه داشتن عکس عروسی شائبه صوری بودن رو از بین می بره)، کپی کارنامه تحصیلی همسرتون اگر در حین تحصیل هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط samiramahsaa;2152844[SIZE=1
    ]سلام می خوام بدونم برای گرفتن ویزای f2 از آمریکا در دبی در زمان مصاحبه چه مدارکی مورد نیاز است؟؟؟؟[/SIZE]
    ممنون میشم زوووود جوابمو بدین
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من به تازگی کلیر خوردم. همسر هم موقع مصاحبه نداشتم و هنوز هم ندارم. چند تا سوال دارم ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه.
    در صورتی که بخوام در مدت زمان باقی مانده عقد کنم شرایط ویزای همسرم چی میشه؟ آیا می تونه تنهایی بره سفارت چند ماه دیگه و برای ویزای ّF2 اقدام کنه؟ احتمال اینکه بهش ویزا ندن چقدر هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من و خانومم 28 می باهم رفتیم مصاحبه ویزای منو ف1 دادن و الان نیویورکم، اما خانومم هنوز منتظر ویزاشه، ایشون پزشکن و تنها سه ماه سابقه کار به عنوان پزشک رو داشتن. و آفسیر هم پرسید چگار میخواد بکنه ، گفتیم میخواد درس بخونه واسه کنکور تخصص ایران...
    هنوز هیچ آپدیتی نخورده بیشتر از شش ماه گذشته....

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bozorgi نمایش پست ها
    سلام. کسی از دوستان موردی رو دیده که F1 (آقا) بتونه ویزا بگیره و F2 که با فاصله زمانی قصد داره برای ویزا اقدام کنه بهش ویزا ندن؟
    لطفا به اعتراض کاربر فرهیخته جناب emiliano عزیز رسیدگی کنید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-mohammad_k88

Junior Member

مراحلش دقیق یادم نمیاد اما میتونین یه دی اس 160 جدید پر کنید، و در سایت سفارت هم شماره دی اس 160 رو ویرایش کنید. فقط موقع مصاحبه پرینت تایید هردوشون رو با خودت ببر ممکنه لازم بشه.
    نگران آی بیست خانومت هم نباش، بعد از اینکه خودت رسیدی آمریکا هر موقع به دانشگاه بگی آی بیست جدید به خانومت مینویسه به راحتی و میتونی پستش کنی.
    نگران این مراحل نباش. به تلفن سفارت هم زنگ بزنی راهنماییت میکنن در این رابطه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1986 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    یکی به من کمک کنه، خیلی کارم گیره. من فرم I-20 خودم و گرفتم و تو راهه که برسه به دستم. با همون شماره برای خودم پرداخت ها رو انجام دادم و وقت سفارت گرفتم. قرار بود همسرم بعدا برای مصاحبه بیاد برای همین من تو فرم DS-160 گفتم dependent ندارم. اما دانشگاه الان برای من و همسرم یه I-20 جدید صادر کرده. Sevis No. هر دو فرم خودم یکیه، اما من نمی دونم چی کار کنم؟ چطوری برای همسرم وقت بگیرم؟ چطوری فرم DS و تغییربدم؟ آیاباید فرم جدید پر کنم؟ خب وقت سفارت و اینا رو چی کار کنم؟
    اگر با همون I-20 قبلی برم سفارت ، با یه کپی از فرم های جدید خودم و همسرو بگم همسرم بعدا میاد و شرح ماوقع بدم، خیلی تاثیر منفی داره؟
    آخه ممکنه تا وقت سفارت من فرم های جدید نرسه.
    اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا. خیلی ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - دانشگاه تهران

دوستان سلام

یک سوال داشتم. یکی از دانشگاه های امریکا به من ادمیشن داده و گفته آگوست (مرداد سال بعد) بیا. نکته اینه که درس خانم من ترم بعدش (پاییز سال بعد) تمام میشه. سوالم اینه که میشه من تنها برم سفارت برای گرفتن ویزا و خانمم سه چهار ماه بعد برای گرفتن f2 اقدام بکنه و بعدا به من ملحق بشه تنها بیاد؟ امکان دارد که به من ویزا بدهند و من برم، ولی به خانمم ویزا ندهند؟

ممنون

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami نمایش پست ها
    سلام
    من و خانومم 28 می باهم رفتیم مصاحبه ویزای منو ف1 دادن و الان نیویورکم، اما خانومم هنوز منتظر ویزاشه، ایشون پزشکن و تنها سه ماه سابقه کار به عنوان پزشک رو داشتن. و آفسیر هم پرسید چگار میخواد بکنه ، گفتیم میخواد درس بخونه واسه کنکور تخصص ایران...
    هنوز هیچ آپدیتی نخورده بیشتر از شش ماه گذشته....
    سلام. خیلی متاسفم. ایشالا که ویزاشون به زودی بیاد. خیلی بده واقعا. میفهمم شرایطتون رو. خودتون دلیل دیگه ای رو نمی بینید که به ایشون ویزا ندادن؟ ایمیلی برای تسریع کارشون زدین؟ آخه یک خانوم که داره پزشکی میخونه چه مشکلی ممکنه تو پروندشون باشه که انقدر طول میدن؟!
    مجموعه کاملی از لغات GRE
    امکان پرداخت اپلیکیشن و امتحانات زبان (در صورت نیاز، پیام خصوصی بزنید)

Junior Member

Hi dear guys,
    I'm Iranian and a F2 applicant , We had interview on May in Ankara, and my husband's case completed in 2 months. but mine is yet pending, adm.progressing takes longer than 6 months and none replies to emails.( i was a physician who ceased her job and her study to join her newlywed spouse )
    an abrupt en intolerable situation.... Does anyone know about similar cases, or what should we do to reach a result??
    plz

سلام دوستان
    من 20 نوامبر ترکیه مصاحبه داشتم و برگ زرد بهم دادن
    اما تا امروز که 4 هفته از مصاحبه ام میگذره خبری نشده و حتی به ایمیل هام هم جوابی ندادن
    ادرس هایی که ایمیل براشون فرستادم اینها هستند CA-Ankara@state.gov - AnkaraNIV@state.gov
    از دوستانی که تجربه دارن می خواستم بپرسم که معمولا F2 چقدر طول میکشه کلیر شدنش
    و راهکاری هست برای پیگیر شدن این موضوع ؟؟؟
    من نه سابقه کاری و نه تحصیلی حساس دارم و ارتش هم خدمت کردم و در زمان مصاحبه هم فقط از من کارت پایان خدمت رو به عنوان مدارک شخصی خواست و چک کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)