صفحه 339 از 341 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    با اوضاع و احوال کنونی، اصلا الان کسی میره برای ویزا گرفتن ؟
    میره دوست عزیز اینجا دیگه نمیگن

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    میره دوست عزیز اینجا دیگه نمیگن
    آخه چرا بنظرت؟؟

Junior Member

سلام به همگی ،

مادر نامزد من به تازگی گرین کارت آمریکا گرفتن و قصد دارن برای نامزدم هم اقدام کنن ، منو نامزدم قصد داشتیم عقد کنیم الان نمیدونیم که منتظر بمونیم درخواست ویزا از طریق مادرشون صادر بشه بعد عقد کنیم یا اینکه بعد از عقد کردن اقدام کنیم ؟ کلا چقدر فاصله زمانیش تغییر میکنه که پسرشون مجرد باشه یا متاهل ؟ و اینکه پسرشون ۳۵ ساله هستن .
    ممنون میشم از پاسختون

Junior Member

سلام من و نامزدم تصمیم داریم ایشون ویزای تحصیلی اتریش رو بگیره و من هم به عنوان همراه باهاش ازدواج کنم و برم و من الان مشغول خوندن زبان هستم . و تصمیم دارم واسه آمریکا اقدام کنم چون تا زبان بخونم و امتحان و پروسه ای ویزا طولانیه تصمیم گرفتم به مسیر اتریش ادامه بدم و هر زمان موفق شدم از اونجا واسه آمریکا اقدام کنم و بریم . حالا سوال من اینه این مسیر خوبه ؟ مشکلی نداره ؟ سفارت آمریکا تو اتریش نمیگه چرا هنوزنیومده این اقدام رو کردی . البته در ممکنه یکسال طول بکشه اقامت در اتریش بعد اقدام کنم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpeans نمایش پست ها
    سلام به همگی ،

مادر نامزد من به تازگی گرین کارت آمریکا گرفتن و قصد دارن برای نامزدم هم اقدام کنن ، منو نامزدم قصد داشتیم عقد کنیم الان نمیدونیم که منتظر بمونیم درخواست ویزا از طریق مادرشون صادر بشه بعد عقد کنیم یا اینکه بعد از عقد کردن اقدام کنیم ؟ کلا چقدر فاصله زمانیش تغییر میکنه که پسرشون مجرد باشه یا متاهل ؟ و اینکه پسرشون ۳۵ ساله هستن .
    ممنون میشم از پاسختون
    آیا شما تمایل دارید منتظر باشید تا گرین کارت برای نامزدتون صادر بشه ؟ آیا میدونید بین 14 تا 20 سال باید صبر کنید ؟ در بهترین حالت اگه نوبت ها کم شده باشه 10 سال طول میکشه .
    بهتره برای ویزای دانشجویی برای آمریکا و کانادا اقدام کنید . اما با وکیل هم صحبت کنید اگه پرونده ای مهاجرتی برای نامزتون باز بشه ویزای تحصیلیشون ریجکت نشه ؟
    مگر اینکه شما ویزای دانشجویی بگیرید و بعدش عقد کنید و برید .

سلام وقت بخیر
    من سوال داشتم واسه شاس ویزا دادن f1 و f2 در حال حاضر و اینکه کدوم سفارت خانه الان بهتر ویزا میده یا شانس بیشیتری هست واسه ویزا گرفتن...ما پذیرش با فاند گرفتیم ولی استرس زیادی واسه ویزا کرفتن داریم و اینکه نتونیم با هم ویزامون رو بگیریم اخه میگن f2 رو چند ماه یا حتی 1 سال یعد شاید بدن و شایدم کلا ندن..و اینکه اصلا شانس خود ویزای f1 واسه master با سن 28 چجوریه؟

Junior Member

سلام
    الان وقت سفارت دوبی باز شده.
    اگر فاند دارید که نباید خیلی نگران باشید. سن هم مهم نیست چون دانشگاه با همین شرایط به شما پذیرش داده. در نهایت همه چیز بستگی به آفیسری داره که با شما مصاحبه میکنه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramn68 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من سوال داشتم واسه شاس ویزا دادن f1 و f2 در حال حاضر و اینکه کدوم سفارت خانه الان بهتر ویزا میده یا شانس بیشیتری هست واسه ویزا گرفتن...ما پذیرش با فاند گرفتیم ولی استرس زیادی واسه ویزا کرفتن داریم و اینکه نتونیم با هم ویزامون رو بگیریم اخه میگن f2 رو چند ماه یا حتی 1 سال یعد شاید بدن و شایدم کلا ندن..و اینکه اصلا شانس خود ویزای f1 واسه master با سن 28 چجوریه؟

واسه f2 چطور؟ الان شرایط چطوره؟واینکه در بدترین حالت چند ماه طول میکشه؟یا اصلا امکان داره ندن؟با اینکه من رستوران دارم و اصلا کار دولتی و سربازی سپاه و اینارو ندارم

Junior Member

تا پارسال که من میدیدم f1 و f2 با هم زیاد اومدن اینجا. البته مواردی هم هست که f2 را دیرتر میدن
    اما بازم بستگی به آفیسر و شانستون داره

یه سوال اخر اقا رهام اینه که من داداشم لس انجلسه و گرین کارت داره ایا تاثیره مثبت داره یا منفی؟یعنی اصلا اینو بگم که اونجا درجه یک دارم؟اخه شندیم اینجوری افیسر احساس میکنه میخوای بمونی..و اینکه بزاریم f1 رو بگیریم بعد واسه f2 اقدام کنیم یا جفتش با هم؟اونم شنیدم میگن با هم شانس ویزا گرفتن رو کم میکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)